Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 1025 komentarzy

Fischer von Treuenfeld

Fischer - "Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji."

Zrzuć kajdany

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bezprecedensowe przetrzymywanie bez wyroku w areszcie Mateusza Piskorskiego.

 To przykład na to jak daleko odszedł świat i Polska od szczytnych idei demokracji i człowieczeństwa. To dowód pogwałcenie swobód demokratycznych w Polsce, dowód strachu rządzących.

To dowód na to, że władza jest słaba, a jej koniec bliski lub, że władzy już nie ma, a koniec Polski jest bliski.  Jeżeli jeden blogier jest wstanie zagrozić stabilności państwa.  
 Może tu nie chodzi o interes państwa, bo go już dawno nie ma. Może tu chodzi o obnażenie prawdy o zakusach żydoamerykanów wobec Polski i Rosji. Może chodzi o to, że Pan Piskorski obnażał prawdę o tych planach.
Nie dalej jak wczoraj ABW, zatrzymało ludzi, którzy jakoby w ramach wojny hybrydowej mieli według ABW podsycać antyukraińskie nastroje i kwestionować polską politykę historyczną. Na forach pisała też Rosjanka, która pracowała od 5-lat w Polsce. Uznano ją za agenta Rosji i szefa blogierów. Zostanie niebawem wydalona z Polski.
Dlatego uważajcie by i was  nie uznano za agentów Putina. Wystarczy pisać otwarcie co myślicie i  że znacie jakiegoś Rosjanina, czy wybierzecie się do Rosji obejrzeć Bursztynową Komnatę, by zostać agentem. ABW czuwa.    
W demokratycznej Polsce  można zostać aresztowanym jako patriota nacjonalista, jako przeciwnik napływu emigrantów , mówiąc prościej, nie politycznie czarnych  analfabetów , nieznających języka Polskiego i naszej Historii, do Polski. Nawet za to, że publicznie potępi się  zboczeńców, pedałów i lesbijki można siedzieć . Za wszystko co nie pasuje do schematu globalistycznego spisku żydoamerykanów. Rząd „Polski” nas nie obroni, on już nie reprezentuje Polaków. On reprezentuje interesy zewnętrzne, USA i żydów, nie wasze.
Zapewne niebawem będą kolejne aresztowania. Może nawet będzie to ktoś z nas. Jesteście świadkami rozpoczynającej sie wojny o media. 
To próba przejęcia przez rząd, a raczej żydoamerykanów  władzy nad Polska i Polakami. W właściwej kolejności : wpierw władza wykonawcza, następnie  władza sądowniczą, teraz rząd rozpoczyna  walkę o media.  
Jaki by nie był ten rząd ilu by nie miał zwolenników, niezależnie jakie ma zamiary, dobre czy złe. Gwałci konstytucję (której jeszcze nie zmienił) i podstawowe prawo człowieka, jakim są swobody demokratyczne.
Ktoś wcześniej pisał  tu „Przedłużanie aresztu M. Piskorskiego łamie prawo ONZ” . To nie prawda. ONZ dawno już nie jest instytucja praworządną i demokratyczną. W ONZ-ecie zasiadają zbrodniarze wojenni. Sprawiedliwi w tym gremium są ignorowani. 
Ludziom odważnym i myślącym pozostaje tylko mówić prawdę. Nawet ryzykując tym, że wszystkich nas zapuszkują i powieszą. 
Jeden dzień wolności więcej jest wart, niż całe życie w złotej klatce.
 
 

KOMENTARZE

 • POWSZECHNA DEKLARACJA PRAW CZŁOWIEKA Z 1948 ROKU !
  Artykuł 19
  Każdy człowiek ma prawo do wolności poglądów i swobodnego ich wyrażania; prawo to obejmuje
  swobodę posiadania niezależnych poglądów, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania
  informacji i idei wszelkimi środkami, bez względu na granice.

  Słowianie ! reżimy żydowskie w świecie i w Polsce artykuł 19 Deklaracji Praw Człowieka mają w w swojej obrzydliwej dupi... !!!!!!

  Słowianie ! żydostwo jako nacja prymitywna w swej głupocie myślą że będą wiecznie bezczelnie rządzić przy pomocy policji i tajniaków a potem przychodzą pogromy żydowskie które cyklicznie sie powtarzają od zarania dziejów w świecie !!! żyd to głupek i zawsze głupkiem zostanie bo ich historia niczego nie nauczyła .

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 12:21:29
  Szedł mały Jasiu do szkoły i zobaczył na drewnianym płocie pisze ,,Dupa”. Podszedł pogłoskach, a tu zadra w ręku.
  Od tej pory Jasiu nie wierzy w to co jest napisane.
  A wy stare chłopy wierzycie?
 • @Oświat 16:00:42
  Wszystkich nie zamkną, bo choćby GDZIE?
  A na nową Berezę Kartuską raczej zgody by nie było.

  Więc głośmy radośnie to samo co Piskorski, niech się udławią śledztwami :)
 • No już lepiej żeby tej konstytucji nie zmieniali
  Wiadomo, że czego nie naprawią, to tak, aby Polakom pogorszyć. Strach pomyśleć, co by w tej nowej konstytucji mogło się znaleźć.
  Prawdopodobnie, że konstytucyjnie każdy Polak, jako - konstytucyjnie -obywatel drugiej (albo dalszej) kategorii ma służyć żydom, Ukraińcom i nachodźcom, których w Polsce rzekomo nie ma, a których coraz więcej.
 • @laurentp 22:32:11
  A prawników, wzorem Rzymu należało by... zdziesiątkować :)
  Reszta była by sprawna i szybka, zapewniam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031