Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 1025 komentarzy

Fischer von Treuenfeld

Fischer - "Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji."

Zrzuć kajdany

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bezprecedensowe przetrzymywanie bez wyroku w areszcie Mateusza Piskorskiego.

 To przykład na to jak daleko odszedł świat i Polska od szczytnych idei demokracji i człowieczeństwa. To dowód pogwałcenie swobód demokratycznych w Polsce, dowód strachu rządzących.

To dowód na to, że władza jest słaba, a jej koniec bliski lub, że władzy już nie ma, a koniec Polski jest bliski.  Jeżeli jeden blogier jest wstanie zagrozić stabilności państwa.  
 Może tu nie chodzi o interes państwa, bo go już dawno nie ma. Może tu chodzi o obnażenie prawdy o zakusach żydoamerykanów wobec Polski i Rosji. Może chodzi o to, że Pan Piskorski obnażał prawdę o tych planach.
Nie dalej jak wczoraj ABW, zatrzymało ludzi, którzy jakoby w ramach wojny hybrydowej mieli według ABW podsycać antyukraińskie nastroje i kwestionować polską politykę historyczną. Na forach pisała też Rosjanka, która pracowała od 5-lat w Polsce. Uznano ją za agenta Rosji i szefa blogierów. Zostanie niebawem wydalona z Polski.
Dlatego uważajcie by i was  nie uznano za agentów Putina. Wystarczy pisać otwarcie co myślicie i  że znacie jakiegoś Rosjanina, czy wybierzecie się do Rosji obejrzeć Bursztynową Komnatę, by zostać agentem. ABW czuwa.    
W demokratycznej Polsce  można zostać aresztowanym jako patriota nacjonalista, jako przeciwnik napływu emigrantów , mówiąc prościej, nie politycznie czarnych  analfabetów , nieznających języka Polskiego i naszej Historii, do Polski. Nawet za to, że publicznie potępi się  zboczeńców, pedałów i lesbijki można siedzieć . Za wszystko co nie pasuje do schematu globalistycznego spisku żydoamerykanów. Rząd „Polski” nas nie obroni, on już nie reprezentuje Polaków. On reprezentuje interesy zewnętrzne, USA i żydów, nie wasze.
Zapewne niebawem będą kolejne aresztowania. Może nawet będzie to ktoś z nas. Jesteście świadkami rozpoczynającej sie wojny o media. 
To próba przejęcia przez rząd, a raczej żydoamerykanów  władzy nad Polska i Polakami. W właściwej kolejności : wpierw władza wykonawcza, następnie  władza sądowniczą, teraz rząd rozpoczyna  walkę o media.  
Jaki by nie był ten rząd ilu by nie miał zwolenników, niezależnie jakie ma zamiary, dobre czy złe. Gwałci konstytucję (której jeszcze nie zmienił) i podstawowe prawo człowieka, jakim są swobody demokratyczne.
Ktoś wcześniej pisał  tu „Przedłużanie aresztu M. Piskorskiego łamie prawo ONZ” . To nie prawda. ONZ dawno już nie jest instytucja praworządną i demokratyczną. W ONZ-ecie zasiadają zbrodniarze wojenni. Sprawiedliwi w tym gremium są ignorowani. 
Ludziom odważnym i myślącym pozostaje tylko mówić prawdę. Nawet ryzykując tym, że wszystkich nas zapuszkują i powieszą. 
Jeden dzień wolności więcej jest wart, niż całe życie w złotej klatce.
 
 

KOMENTARZE

 • POWSZECHNA DEKLARACJA PRAW CZŁOWIEKA Z 1948 ROKU !
  Artykuł 19
  Każdy człowiek ma prawo do wolności poglądów i swobodnego ich wyrażania; prawo to obejmuje
  swobodę posiadania niezależnych poglądów, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania
  informacji i idei wszelkimi środkami, bez względu na granice.

  Słowianie ! reżimy żydowskie w świecie i w Polsce artykuł 19 Deklaracji Praw Człowieka mają w w swojej obrzydliwej dupi... !!!!!!

  Słowianie ! żydostwo jako nacja prymitywna w swej głupocie myślą że będą wiecznie bezczelnie rządzić przy pomocy policji i tajniaków a potem przychodzą pogromy żydowskie które cyklicznie sie powtarzają od zarania dziejów w świecie !!! żyd to głupek i zawsze głupkiem zostanie bo ich historia niczego nie nauczyła .

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 12:21:29
  Szedł mały Jasiu do szkoły i zobaczył na drewnianym płocie pisze ,,Dupa”. Podszedł pogłoskach, a tu zadra w ręku.
  Od tej pory Jasiu nie wierzy w to co jest napisane.
  A wy stare chłopy wierzycie?
 • @Oświat 16:00:42
  Wszystkich nie zamkną, bo choćby GDZIE?
  A na nową Berezę Kartuską raczej zgody by nie było.

  Więc głośmy radośnie to samo co Piskorski, niech się udławią śledztwami :)
 • No już lepiej żeby tej konstytucji nie zmieniali
  Wiadomo, że czego nie naprawią, to tak, aby Polakom pogorszyć. Strach pomyśleć, co by w tej nowej konstytucji mogło się znaleźć.
  Prawdopodobnie, że konstytucyjnie każdy Polak, jako - konstytucyjnie -obywatel drugiej (albo dalszej) kategorii ma służyć żydom, Ukraińcom i nachodźcom, których w Polsce rzekomo nie ma, a których coraz więcej.
 • @laurentp 22:32:11
  A prawników, wzorem Rzymu należało by... zdziesiątkować :)
  Reszta była by sprawna i szybka, zapewniam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31