Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 1025 komentarzy

Fischer von Treuenfeld

Fischer - "Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji."

Polska będzie płacic emerytury żydom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lepiej dbać o żydowskich rencistów i zbrodniarzy komunistycznych ukrywających się w Izraelu, jak o zdrowie Polaków.

Żydzi którzy pracowali w Polsce przed i po II wojnie światowej, a wyemigrowali do Izraela, czy to w ramach czystek syjonistycznych, czy później jako przestępcy np. Baksik, czy winni zbrodni przeciw Narodowi Polskiemu jak Salomon Morel. Bedą mieli zaliczony okres pracy w Polsce, a ich składki będą rozliczone  na poczet  emerytur w Izraelu. 
 
 
 
 
DOBRA ZMIANA
 
 
 
 
 
Proszę zwrócić uwagę na świecznik, to nie jest chanukowa menora. Tradycyjna menora ma siedem ramion i jej wykonanie opisane jest w Biblii.  
To 9-cio ramienny świecznik kabalistyczny, wprowadzony znacznie później (Chasydzi) spopularyzowany przez wolnych masonów amerykańskich. Symbolizuje piekło (9 bram piekieł), ostateczną podróż, spełnienie. Wszystkim polskim polityką podsuwają taki świecznik, a nie tradycyjny. Pytanie czy wiedzą co znaczy zapalanie świeczek na takim świeczniku, czy są tylko pajacami w obrzędzie.  
Palenie 9 ramiennego świecznika symbolizuje bezwzględną walkę żydów o swoje prawa. Upamiętnia powstańców Chasydzkich, którzy pokonali wojska Seleucydów i zajęli Jerozolimę, dokonując rzezi na zwolennikach hellenizmu.

W roku 2004 Lubawicze z Chabadu (organizacja chasydzka prowadząca w Polsce i na całym świecie program nawracania na wiarę Żydów niereligijnych) zorganizowała publiczne zapalanie wielkiej chanuki pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie

Cyt. Wikipedia – Publiczne zapalenie Chanuki

 
Dla Polskich katolików to większa obraza jak spalenie jakiejś kukły żyda.
 
 

KOMENTARZE

 • Dojenie Polaków trwa....
  żydki, a to samo dla ukraińców :( a dla Polaków ? zap...
 • Kto i jak może wystąpić o ....
  odsuniecie od czynności służbowych Dudy ?
  Albo o usunięcie z urzędu na wskutek zdrady narodu ?
 • Kto może wystąpić i jak o...
  odsunięcie tego Gogusia Dudusia od czynności służbowych
  A najlepiej usunięcie z urzędu na wskutek jawnej zdrady interesów narodu ?
 • Oraz małżonkom i dzieciom w/w
  nie określono co z wnukami i prawnukami!!!
  http://www.pch24.pl/polska-sfinansuje-emerytury-50-tys--zydow,23463,i.html

  oraz Ukraińcom, także za pracę na Ukrainie, bez refundacji ze strony ukraińskiej, czyli w całości ze skałdek polskiego podatnika, i na szkodę polskich emerytów /po 6 zł waloryzacji/
  Te fakty, powinny całkowicie rozwiać wątpliwości na temat "CO SIĘ DZIEJE Z POLSKĄ" ?????

  https://kresy.pl/wydarzenia/zus-potwierdza-polscy-podatnicy-sfinansuja-ukraincom-emerytury-lata-przepracowane-ukrainie-rzad-nabiera-wody-usta/

  https://kresy.pl/wydarzenia/karczewski-podarowal-ukraincom-sprzet-medyczny-ufundowany-senat-rp-bronia-europy/

  Nadal nie ma karetki dla Centrum Zdrowia dziecka, star się rozlatuje i zageraża małym pacjentom.,

  http://warszawa.eska.pl/newsy/tragiczny-stan-karetek-w-centrum-zdrowia-dziecka-moga-zagrazac-bezpieczenstwu-pacjentow-trwa-zbiorka-na-nowa-audio/372274

  https://pomocsieliczy.pl/target/view/135

  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/wicepremier-ukrainy-odslonila-pomnik-zabitych-polskich-wegierskich-okupantow-videofoto/

  No cóż komentowac szkoda!!bo można tylko zapłakać!!
 • @trojanka 20:10:17
  Trojanka nie ma co płakać. Będzie dobrze. Gra toczy się nad głowami Polaków. Co by nie robił ten, czy inny mafijno-żydowski rząd Polski i tak są już skończeni razem ze swoimi mocodawcami i przydupasami.

  Ważne że Polacy powoli zaczynają rozumieć, to już jest sukces.
 • I projekt tej ustawy z 2014 roku, przegłosowany w Sejmie.Jak głosowano!
  http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=59&NrGlosowania=79

  wyniki indywidualne:
  http://orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/dok?OpenAgent&59_79
 • @Fischer 20:36:01
  Prosze poczytac komentarze pod artykulem na Onecie. Ludzie sa oburzeni i nie sposöb kasowac wszystkie wpisy.
  Mysle, ze pan Duda ma przechlapane liczac na II kadencje.
 • A tutaj tak ładnie przyszły prezydent RP sie wypowiedział, aż serce rosło!!
  Duda: Koniec z hańbieniem narodu polskiego
  Mówienie, że naród polski w jakikolwiek sposób przyczynił się do Holokaustu, jest haniebnym zakłamywaniem historii, z czym nigdy nie możemy się zgodzić” – oświadczył kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda.

  Polityk, który złożył kwiaty pod pomnikiem Ofiar Faszyzmu w Krakowie Płaszowie, odniósł się w ten sposób do wypowiedzi szefa FBI Jamesa Comeya, który obciążył Polaków i Węgrów współwiną za Holokaust.

  Zdaniem Dudy „żadna niewiedza historyczna nie może usprawiedliwiać haniebnego obrażania innych narodów. „Naziści to nie byli ludzie znikąd, to nie byli kosmici, nazistami byli Niemcy” – podkreślił Duda, dodając, iż to również naród polski był okrutnie ciemiężony podczas II wojny światowej.

  Kandydat PiS na prezydenta oświadczył, że od szefa FBI oczekuje „wyraźnych i zdecydowanych przeprosin”. Wyraził również nadzieję, iż odpowiednią interwencję w Waszyngtonie podejmie ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, Stephen Mull.

  W ocenie Dudy Polsce potrzebna jest zdecydowana polityka historyczna pokazująca prawdę o II wojnie światowej – o tym, kto był sprawcą, kto wojnę rozpoczął i kto w tym czasie dopuścił się aktów ludobójstwa.

  Polityk zapowiedział, że jeśli wygra najbliższe wybory, to pod auspicjami prezydenta RP utworzy specjalną komórkę prawną, która będzie wytaczać procesy autorom kłamliwych określeń, takich jak „polskie obozy koncentracyjne”.

  Źródło: andrzejduda.pl, wmeritum.pl

  http://wmeritum.pl/duda-koniec-z-hanbieniem-narodu-polskiego
 • @Fischer 20:36:01 Dowód naruszenia w interesie ministra sprawiedliwości ...
  dowód naruszenia w interesie ministra sprawiedliwości prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry „świętych”, konstytucyjnych zasad niezależności i niezawisłości sędziowskiej.

  http://kekusz.pl/2017/10/rzeczpospolita-opresyjna-jak-w-sprawie-przeciwko-z-ziobrze-sedzi-k-rutkowskiej-giwojno-niezaleznosci-i-niezawislosci-pozbawiono/
 • @andrzejw 09:14:47
  Pamie Andrzeju

  Reforma prawa nie jest tak bardzo potrzebna społeczeństwu, jak sprawującym władzę !

  Dla Polski najpilniejszym jest oczyszczenie Rządu (tego i przyszłych) i urzędów państwowych z elementów obcych, szczególnie syjonistów.

  Jak Rząd i urzędy będą polskie, to nagle okaże się, że nie trzeba zmieniać prawa, tylko je przestrzegać.
  --------------------------------------------------------------------

  Cóż mogę poradzić ?

  Technicznie nie ma gwarancji wygrania tej sprawy i to nie dla tego, ze Pan Kękus nie ma racji, tylko dla tego, że Pan Zbyszek jest Ministrem Sprawiedliwości.

  Są dwa wyjścia :

  albo się poddać;
  albo wykorzystać proces do ośmieszenia i walki politycznej z systemem. Na proces zapraszać media i wykorzystywać go do publicznych wystąpień. (Zdaje sobie sprawę, że sąd będzie na ogół przeciwny obecności mediów, ale trzeba próbować szukając mądrych uzasadnień)

  Niezależnie ile będzie spraw, wyrok nie będzie większy jak przewiduje KPK.
  -------------------------------------

  PS.:

  By koszty i grzywny nie dotknęły Pana Kękusia, niech sceduje on swój majątek na kogoś z bliskich, przed zapadnięciem prawomocnego wyroku.

  Nawet gdy go wsadzą może być z tego dumny, w końcu nie każdy może być więźniem politycznym. Niedługo więzienia będą pełne niepoprawnych politycznie, bo Polska demokracja idzie w ślady koreańskiej demokracji. Jak by mnie zamknięto chciałbym się znaleźć w tak doborowym towarzystwie jak np. Pan Kękuś. To mogło by być wartościowe doświadczenie, bardziej budujące jak perspektywa domu starców.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031