Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 1025 komentarzy

Fischer von Treuenfeld

Fischer - "Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji."

Nie każdy żyd to zły żyd.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nienawiść do innych to okropna choroba. Nienawidzimy żydów, masonów, komunistów, Rosjan, Niemców, katolików i ateistów. Wynika to z niewiedzy, bezmyślności i operowania stereotypami. Dlatego jako naród jesteśmy osamotnieni i nic nie znaczymy.

 Żydzi dzielą się na 12 plemion, są mniej lub bardziej ortodoksyjni. Są biedni i bogaci. Są zorganizowani na wzór roju w ulu, są robotnicy i wojownicy. Niby tacy sami, a zupełnie inni.

Bogaci żydzi, najczęściej utożsamiani są z tymi z „ameryki” . Związanymi z globalistami i koncernami ponadpaństwowymi. Biedni wyrobnicy krawcy, muzycy, hotelarze, żyjący za drutami Izraelskiego getta.

Bogatsi to elity żydowskie, które  poprzez rabinów manipulują całą resztą żydów. Gdy żydowskie elity są atakowane natychmiast identyfikują się z tymi biednymi, niedorobionymi  i odwołują do  ich holokaustu.

 Chociaż bogaci żydzi nie zrobili nic by  ratować swoich braci w czasie II wojny światowej. Zebrane pieniądze na ratowanie żydów węgierskich sprzeniewierzyli. Adresata tego dilu Adolfa Eichmanna porwano do Izraela, by móc przeprowadzić jego proces w wygodny dla nich sposób.   Obwiniając go o zagładę węgierskich żydów, ale nie dopuszczając do wyjawieniu całej prawdy o tej tragedii. Dlatego Eichmanna nie postawiono przed międzynarodowym Trybunałem Norymberskim, mimo że jak i w Izraelu tak w Norymberdze dostał by tylko jeden wyrok. Wyrok śmierci.   

System organizacji żydów przypomina inne zamknięte organizacje o charakterze masońskim, mafijnym, wyznaniowym . Nieprzejrzystość działań  i tajny charakter budzi zrozumiały niepokój, świata zewnętrznego.

W wypadku żydów jest tym bardziej zrozumiały, bo jako bezpaństwowcy od tysięcy lat działali na szkodę tych którzy  dali im dom i schronienie. 

 

 

Jako nomadzi, w okresie głodu zawitali do Egiptu, gdzie pracowali przy budowie piramid. Usynowiony przez faraona Mojżesz,  najwyższy kapłan  Egiptu zdradził swego ojca i razem z całym ludem żydowskim uciekł z domu „niewoli”. Żydzi jako niewolnicy zbiegli z Egiptu zabierając złoto  faraonów.  

 

Osiedli w dolinie Jordanu, wymordowując zamieszkującą wcześniej te ziemie plemiona.  

 

Kilka wieków później dziesięć plemion narodu wybranego przybyło do Asyrii. Według biblii mieli być tam źle traktowani przez Babilończyków. Fakty historyczne temu przeczą. Byli równouprawnionymi obywatelami w Asyrii i zajmowali wysokie urzędy. Biblia mówi że uciekli  z  niewoli Babilońskiej do Judeii. Mimo, że zgodnie z faktami historycznymi, Żydzi wyszli z Babilonii za zgodą króla Perskiego. 

 

Podczas okupacji Rzymskiej prowadzili działalność przeciwko cesarstwu.  Przypisuje się im spalenie Rzymu. W całym okresie starożytnym byli postrzegani jako element szkodliwy, żyli w zamkniętych i wyizolowanych dzielnicach żydowskich.

 

Tak samo postrzegał ich świat nowożytny. W średniowieczu żydzi musieli nosić na ubraniach żółtą gwiazdę Dawida. Nie był to wymysł  hitlerowskich nazistów, tylko egzekwowanie prawa. Prawa,  które od czasów napoleońskich, gdy bankierzy żydowscy weszli na salony Europy  nie było respektowane.

 

Na terenie Polski, żydzi prowadzili wyszynk wódki, rozpijając tym samym chłopów i ich zadłużając. W okresie rewolucji  przemysłowej  zmuszali do niewolniczej pracy w ośrodkach przemysłowych centralnej Polski . Inną forma zadłużania Polaków była lichwa.  W czasie zaborów na terenie królestwa Kongresowego i w Galicji żydzi  zbili fortuny. Praktycznie nie było rodziny, która w mniejszy lub większy sposób nie ucierpiała.

 

By nie być gołosłowny przytoczę fotokopie przedwojennej książki „Pamiętnik starego żołnierza”, który traktuje o postawie żydów wileńskich  mordujacych rannych żołnierzy podczas odwrotu  spod Moskwy wojsk Napoleona.  Historię spisano gdy pojęcie antysemityzmu było czymś obcym wśród Polaków.

 

cdn

  Żydów obwiniano za I wojnę światową. Byli autorami krachu gospodarczego w latach 20-tych, który szczególnie dotknął Niemcy. 

 Żydzi nie byli lojalni nawet wobec komunistów i ZSRR. Mimo że byli współtwórcami, by nie powiedzieć autorami tego systemu.

 Dziś poprzez korporacje międzynarodowe, ograbiają państwa wyprowadzając podatki do rajów podatkowych. Manipulują finansami światowymi poprzez emisje pieniądza bez pokrycia.

 W powojennej Polsce, komuniści obwinili żydów o działalność na szkodę państwa.

 Było to wynikiem rewizjonizmu żydowskiego zwalczanego przez Gomułkę po VII plenum KC.

 Prościej mówiąc, Gomółka obwinił żydów, współtworzących aparat władzy i struktury bezpieczeństwa państwa, o spowalnianie reform. Owocem jego wystąpienia były prześladowania inteligencji żydowskiej.

 Eskalację konfliktu przepełnił wybuch wojny Izraelsko- arabskiej w 1967. W wyniku czego ZSRR potępił Izrael i zerwał stosunki dyplomatyczne z nim. Dało to zielone światło do dalszych wystąpień Gomułki, który wygłosił w czerwca 1967 roku przemówienie w którym zawarł tezę o istnieniu w Polsce „syjonistycznej V kolumny” .

 Największym wrogiem żydów był min. spraw wewnętrznych gen Moczar. Z jego inicjatywy oczyszczono UB z elementów żydowskich.

Żydzi jednak przy poparciu prasy zagranicznej bronili własnych pozycji. Punktem zapalnym był prowokacyjny spektakl Dziadów A. Mickiewicza z antyradzieckimi wątkami. Nałożona na spektakl cenzura wywołał demonstracje studentów. Dwóch z nich relegowano z uczelni, byli to Adam Michniki Henryk Szlajfer(żyd, minister spraw zagranicznych w rządzie Buzka).

W obronie studentów pisała prasa amerykańska i zabierało głos Radio Wolna Europa w audycjach Brzezińskiego. Na uczelniach Warszawskich, Poznańskich w obronie studentów pojawiły się ulotki autorstwa Jacka Kuronia iKarola Modzelewskiego.

W związku z przygotowaniem wiecu przez młodzież żydowską, 8 marca, aresztowano Szlajfera, Seweryna Blumsztajna(prezes związku dziennikarzy polskich, został odznaczony przez Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski), Jana Lityńskiego(poseł na Sejm , 2010–2015 doradca prezydenta RP), Modzelewskiego i Kuronia. Następnego dnia aresztowano Michnika.

 Wydarzenia marcowe , zgodnie z hasłem komunistów :Syjoniści do Syjonu, skutkowały exodusem wielu rodzin żydowskich do Izraela.

Jednak prowokatorzy zostali, by budować naszą lepszą przyszłość.

Naród Polski ciągle wierzy, że buduje swoją przyszłość,  mimo, że czuje oddech żyda na plecach.

 Elementem wojny polsko –żydowskiej, była negatywna krytyka komunizmu. Dla tego kościół popierał w swych dążeniach żydowskich rewizjonistów. Katolicy związani z PAX-em i władzą byli odmiennej orientacji.

 Nagonka antykomunistyczna jest ciągle ulubionym orężem żydów z IPN-u, żydowskich koncernów medialnych i Narodowców. Ma na celu  niszczenie Polski i skłócenie Polaków.

Polacy walczą z komuna i komunistami, których nie ma, a swoich wrogów nie dostrzegają.

W niedalekiej przyszłości żydzi nie będą też lojalni wobec USA, to tylko kwestia czasu.

Są to bezpaństwowcy, pasożytujący na innych,  nastawieni wyłącznie na własne korzyści i zysk. Dla własnego interesu ich  wiara dopuszcza nawet ludobójstwo, współplemieńców.

 Dlatego tak łatwo SS-mani pozyskiwali żydów do nadzoru i mordowania rodaków.

 Podczas powstania żydowskiego w Judei przeciw Rzymowi, żydzi mordowali swoje kobiety i dzieci by nie dostały się do niewoli. Gdy Żydzi odlali złotego cielca. Lewici wymordowali na rozkaz Mojżesza 23 tyś współplemieńców. Mojżesz:

"A on im rzekł: "Tak mówi Pan, Bóg Izraelów: Niech każdy przypasze miecz do biódr swoich. Idźcież i wracajcie się od bramy do bramy przez środek obozu, a zabijajcie każdy brata i przyjaciela, i bliźniego swego!"

Żydzi muszą zrozumieć, że nienawiść Polaków sami wywołali swoją zdradą i zbrodniami. Zrozumiałe jest, że Polak obawia się zatrudnić żyda. To żydzi są rasistami, wobec WSZYSTKICH innych nacji. Uważają się za naród wybrany  resztę świata mają za idiotów i gojów.  Rasizm do reszty świata wpaja im ich własna religia.

Czasem jednak trafi się przyzwoity żyd, ale to rzadkie przypadki.  Żeby jednak nie siać nienawiści do wszystkich żydów, należy rozróżniać sterujących nami i żydami elity żydowskie:  finansistów, polityków, cadyków i  rabinów od prostych ludzi.

Moje refleksje starałem się przedstawić obiektywnie. Wszystko co napisałem ma potwierdzenie w faktach historycznych. Wyszło jak wyszło.

Miałem okazję też poznać  przyzwoitego żyda. Mieszkał w moim domu, był krawcem. Pamiętam jak mi, jako dziecku, złożył życzenia z okazji komunii świętej i dał mały upominek co bardzo mnie zdziwiło. Wtedy wszystkich żydów postrzegałem jako morderców Jezusa. Taki obraz zakodował mi mój ksiądz. Inne problemy w owym czasie,  związane z żydami nie przemawiały do mnie i były mi obce.

Wspominany żyd szył nam garnitury od mojego przyjęcia, aż do jego śmierci, Nawet smoking zrobił mi. Mało  nie chciał pieniędzy za robociznę. Twierdził, że to jego ostatni smoking. Co to była za robota nie da się powiedzieć dziś nikt takich garniturów nie szyje. Specjalne wstawki z wielbłądziego włosia (ramiona) i końskiej włosianki (na przód), wykańczane od wewnątrz jedwabiem.  Dzisiejsze garnitury to szmaty, brak mi tego krawca. Był tez dobrym sąsiadem. Uratował mi tyłek przed aresztowaniem przez UB w stanie wojennym. Trudno jednak uogólniać na podstawie tego żyda.

 Fakty i historia dowodzą czegoś zgoła innego. Jednak nie wolno wszystkich żydów traktować jedną miarą. Tak jak w każdej społeczności są kanalie i ludzie. 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  “The true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.”

  ...i "wszyscy" żydzi to doskonale rozumieją.

  https://www.youtube.com/watch?v=8ERmOpZrKtw

  PS Pana tekst to czysta żydowska propaganda.
 • @Arjanek 05:39:27
  //PS Pana tekst to czysta żydowska propaganda//

  W którym miejscu tekstu znajduje się ta "czysta żydowska propaganda" ?
  Proszę wskazać.Ja niczego takiego nie dostrzegam.Dostrzegam natomiast próbę zracjonalizowania pewnego zjawiska. Dodam,próbę nieudaną czym nie należy sie przejmować jako że od 2000 lat z okładem nie udało się to nikomu.A próbowało wielu w tym umysły wybitne.
 • @Arjanek 05:39:27
  ...i "wszyscy" żydzi to doskonale rozumieją.

  Ja nie napisałem to dla żydów, tylko dla Polaków i reszty świata. By zrozumieli skąd się bierze antysemityzm i nasz negatywny stosunek do żydów.

  Moje działanie to wynik i odpowiedź wobec skarg żydów wnoszonych do władz RP, odnośnie narastającego antysemityzmu w Polsce.

  http://wolnosc24.pl/2017/08/16/zydzi-juz-u-kaczynskiego-czy-prezes-ulegnie-naciskom-tajemnicze-spotkanie-szefa-pis-z-przedstawicielami-srodowisk-zydowskich/

  Jednocześnie artkuł miał wykazać , że nie każdy żyd zasługuje na potępienie. Udowodnienie tej drugiej tezy, jak zauważył ikulalibal nie bardzo mi wyszło. Mimo moich prób zachowania obiektywizmu.
  Będę starał się zasypywać podziały i stereotypy dzielące Polaków. Podziały dotyczące nie tylko żydów, ale masonów, katolików, komunistów.

  Żeby nienawidzić trzeba wiedzieć za co się nienawidzi. Trzeba umieć też wybaczać, być tolerancyjnym. Nie nawołuje do nienawiści, to zła cecha i choroba. która zatruwa serca i umysły.

  Nienawiść Polaków do Polaków zniszczy Polskę.

  Po prostu żydów należy w zdroworozsądkowy sposób unikać, izolować się od nich, izolować ich od naszej polityki, gospodarki i innych spraw Polskich.
 • @Fischer 08:50:09
  //By zrozumieli skąd się bierze antysemityzm i nasz negatywny stosunek do żydów//

  Jest zasadza, że prawdziwy Polak nigdy nie zarzuci Polakowi antysemityzmu...

  ...antysemityzm to pojęcie abstrakcyjne, wyprodukowane na potrzeby żydów...

  ..poza tym mieszanie hebrajczyków chazarami współczesnymi żydami jest daleko idącą niekonsekwencją...tutaj zgadzam się z Arjankiem tekst ma znamiona "propagandy żydowskiej"...
 • @trybeus 09:13:21
  Facet kompletnie nie zna historii polskich Żydów. Ani słowa o Reinchenbach (Dzierżoniów) i o wyjeździe z Polski ok 300tys. W 1968 wyjechało w kraju około 30 tys: 5 tys do Izraela reszta do USA, a w kraju było wtedy wg danych statystycznych ok 262 tys Żydów.Obecnie z Izraela z tego tylko tytułu chce wrócić 100tys.Gdyby Żydzi którzy zostali na stanowiskach w PRL wydali wtedy paszporty Polakom to wyjechało by z Polski ze 30 milionów.
 • Bardzo dobry opis problemu żydowskiego w Polsce i na świecie.
  Żydzi, kultura żydowska, tradycja żydowska, religia żydowska stworzyli
  system mafijny pasożytujący na innych narodach.
  Można śmiało mówić o globalnej mafii żydowskiej.

  Jest wiele innych mafii narodowych ale te są głównie przestępcze a mafia żydowska ma charakter ideologiczny rasistowski (naród wybrany) na tle religijnym.
  To mafia podobna w ideologii do mafii nazistowskiej która miała podobną ideologię Niemcy narodem wybranym choć nie przez Boga a przez nazistowskich genetyków i wolę Hitlera).
  Nazizm i syjonizm to bardzo pokrewne ideologicznie mafie.

  Podobnie jak nie wszyscy Niemcy byli nazistami tak nie wszyscy żydzi są syjonistami. Niemniej siła przyciągania wspólnoty narodowej powoduje że nawet porządni Niemcy i porządni żydzi współpracują ze zbrodniczymi strukturami własnych współziomków.

  Takie struktury są groźne gdy są silne najpierw ekonomicznie potem politycznie a w końcu militarnie.

  Mafia żydowska stała się potęgą na skutek reguł dzikiego czyli wolnego kapitalizmu. Od pewnego poziomu bogactwa struktura mafijna daje mafii ogromną przewagę nad innymi podmiotami na kapitalistycznym rynku.
  Dalej to już prosta droga do dominacji ekonomicznej przejęcia władzy politycznej i w końcu do reżyserowania grabieżczych wojen we własnym imieniu rękoma narodu którym został przez żydowską mafię zniewolony (USA, UE,,,).

  Trzeba tej mafii odebrać siłę ekonomiczna i natychmiast zmieni się w niegroźną mafijke bez znaczenia dla bezpieczeństwa świata.
  Kolejny holocaust to nie metoda to zbrodnia.
  Niestety istnieje silna pokusa na zniszczenie klasycznymi metodami zresztą takimi samymi jakimi ta mafia się posługuje.

  Ja myślę że wystarczy mafii odebrać siłę ekonomiczną i przywrócić te zasoby narodom na których mafia pasożytuje.
 • Autor: "Nie każdy żyd to zły żyd." - ależ to święte słowa (nie stawiam ani 1*, ani 5*)
  "Czasem jednak trafi się przyzwoity żyd, ale to rzadkie przypadki. Żeby jednak nie siać nienawiści do wszystkich żydów, należy rozróżniać sterujących nami i żydami elity żydowskie: finansistów, polityków, cadyków i rabinów od prostych ludzi."
  ________________________________

  Proszę sobie wyobrazić, że żona wysłała Autora do sklepu po 1 kg maku, żeby upiec świątecznego makowca. Po powrocie do domu okazało się, że część maku, zresztą niewielka, jest spleśniała.
  Co Autor zrobiłby z kupionym makiem?
  Przeglądał każde ziarenko i oddzielał spleśniałe od dobrych, czy wypieprzył cały kilogram do śmietnika?

  Analogiczną sytuację mamy z mniejszością żydowską.
  Nie jest jednak naszym prawem klasyfikacja Żydów na dobrych i złych, zresztą nie sposób byłoby ustalić właściwe kryteria.
  Natomiast winniśmy dążyć do odwrócenia istniejącej w Polsce absurdalnej, szkodliwej i niebezpiecznej dla narodu polskiego sytuacji i do przyjęcia jako niezmiennej i obowiązującej zasady, że o wszelkich prawach i całokształcie polityki winien decydować wyłącznie rdzenny naród a nie mniejszość. Prawem mniejszości jest tylko ewentualna akceptacja danego stanu rzeczy.
 • @Rzeczpospolita 10:56:05
  5* Jak zwykle oszczędnie , analitycznie i trafnie...
 • @ikulalibal 06:35:49
  //Nie każdy żyd to zły żyd.//

  Ale...

  //Nienawiść do innych to okropna choroba. Nienawidzimy żydów, masonów, komunistów, Rosjan, Niemców, katolików i ateistów. Wynika to z niewiedzy, bezmyślności i operowania stereotypami. Dlatego jako naród jesteśmy osamotnieni i nic nie znaczymy.//

  Cały Naród nic nie znaczy?

  Powtarzam to parszywa żydowska albo... ruska propaganda.
 • @wujal 10:14:38
  Kolego opublikowany artykuł to nie podręcznik do Historii Żydostwa.

  Nie pisałem o historii żydów w Dzierżoniowie, tak samo jak nie pisałem o zbrodni w Jedwabnem. Zasypywaniu studni Palestyńczykom, ani o obozach szkoleniowych w Polsce, organizacji terrorystycznej Hagany po II Wojnie Światowej.

  Wiele rzeczy nie pisałem, ale ty możesz je dopisać. Po to są komentarze.
 • @Arjanek 11:39:19
  Cały Naród nic nie znaczy?

  TAK, podzielony, NIC NIE ZNACZY !

  Dlatego żydowskie media usilnie usiłują skłócić polski naród. Już tego dokonali na Ukrainie, teraz kolej na Polskę.
 • @Fischer 08:50:09
  "Po prostu żydów należy w sposób zdroworozsądkowy unikać, izolować od naszej polityki, gospodarki i innych spraw Polskich"
  Jasne, tylko w jaki sposób ? Przecież od lat stanowią nadreprezentację w sferach decyzyjnych i na stanowiskach pasożytnicznych. Czy ktoś wiedział, że w GUS funkcjonuje rada ludnościowa? Armia sowicie opłacanych pasożytów, która od 2014roku ma taki sam program działania:
  http://bip.stat.gov.pl/organizacja-statystyki-publicznej/rzadowa-rada-l
  Jest tych kwiatków o wiele więcej. Oficjalnie nie wiemy nawet czy Żydzi w Polsce należą do mniejszości czy już do połowiczności. Po 89 roku korowcy budowali społeczeństwo obywatelskie. Takie fanaberie jak narodowość były i są tępione. Stąd nienawiść do ruchu nacjonalistycznego, nazywanego przez nich faszystowskim. Zdaje się, że do mniejszości żydowskiej należą tylko członkowie gmin żydowskich po to, by korzystać z przywilejów przysługujacych mniejszościom a zapisanym w polskim ustawodawstwie. Borowski na ten przyklad nie należy do gminy a kiedy M.Ogórek przypomniała mu o zmianie nazwiska przez jego ojca, to żyd napisał list otwarty do Kaczyńskiego-skargę na Ogórek i jej antysemityzm. Czyli pełno ich a jakoby nikogo nie było. Przed paroma miesiącami znalazłam decyzję czy tam dyrektywę unijną, aby Żydów nie ujmować w statystykach jako mniejszości (ze względu na antysemityzm). Teraz usiłowałam ją bezskutecznie odszukać. Bo gminom zależy na tym statusie z w/wym. względów. Zresztą przy spisach ludności podają się za Polaków, są przecież obywatelami polskimi.
 • @Fischer 12:01:28
  Już skłócili. Nie było trudno, bo w ubecji i esbecji oficjalnie i nieoficjalnie pracowała armia praszczurów tych, co teraz walczą jako kodziarze i inni otwarci o dominację lewackiego marksizmu i lewactwa rozmaitej maści. Jedni z sentymentu do tradycji rodzinnej, inni za pieniądze.
 • Autor
  Widzę, że powtórzyłeś notkę. Nie mam nic przeciwko temu, bo widziałem jak niesprawiedliwie szybciutko spłynęła po pasku bocznym przykryta wyjątkowo dużą liczbą innych notek, a to notka warta dyskusji.

  Ponieważ zamieściłem tam już swoje komentarze, a Ty z pewnością skopiowałeś naszą wymianę zdań proszę Cię zatem, abyś zechciał wkleić ją ponownie, bo jeszcze zamierzałem kontynuować.
 • @wercia 13:40:34
  "Po prostu żydów należy w sposób zdroworozsądkowy unikać, izolować od naszej polityki, gospodarki i innych spraw Polskich"
  Jasne, tylko w jaki sposób ?

  Wercia to takie proste, wyjątkowo podpowiem.

  Pisać do swoich posłów, do sejmu. Żądać aktów prawnych wymuszających ujawnienie pod odpowiedzialnością karną pochodzenie żydowskie, w formularzach dotyczących zatrudnienia na stanowiskach państwowych, czy formularzach składanych do komisji wyborczych, a nawet w przyszłości w dowodach osobistych.

  Ograniczyć Żydom poprzez stosowne ustawy prawo wyborcze i zajmowanie stanowisk państwowych tak jak innym bezpaństwowcom, lub osobom z podwójnym obywatelstwem.

  Tu są adresy, możesz pisać do posłów od prawej do lewej, zbiorowo i indywidualnie:

  http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/poslowie.xsp?type=A

  Możesz kierować listy otwarte do rządu, prezydenta i parlamentarzystów.

  Gdy pozostaną bez echa możesz je publikować w sieci i twierdzić zgodnie z prawdą, że rząd nie działa w dobrze pojętym interesie obywatelskim, narodowym tylko działa na szkodę Polaków.

  Jeżeli twoje , twoich znajomych apele zostaną bez odpowiedzi, nie doczekają się interpelacji w sejmie, zostaną zlane. Masz prawo twierdzić, że rząd, konkretni posłowie z imienia i nazwiska nie reprezentują ciebie w sejmie, że są w tym wypadku prożydowscy.

  Mając dowody w postaci zgłaszanego problemu, i obojętności posła, rządu będziesz mogła publicznie twierdzić wszem i wobec o jego postawie.

  Będziesz mogła te fakty użyć publicznie przeciwko niemu, a w kolejnej kampanii wyborczej nakłaniać znajomych by na takiego dziada już nie głosowali.

  Twoja rola jako Polaki nie kończy się na udziale w wyborach, ty przez całą kadencje sejmu masz prawo żądać jak pies budy, reprezentowania twoich postulatów w sejmie, przez twoich posłów i senatorów. To oni są dla narodu, a nie odwrotnie. Naród zapomniał, ze to oni mają mu służyć nie odwrotnie.
 • @Fischer 15:10:53
  czemu poszesz żyd z duźej litery? To nie jest przecież obywatel konkretnego państwa...
 • @trybeus 15:41:41
  Można pisać z dużej i malej. Z dużej piszemy gdy mamy na myśli członka narodu żydowskiego z malej gdy mamy na myśli wyznawcę judaizmu.
 • @Fischer 17:54:26
  bzdury...a ciekawe dlaczego piszesz "naród żydowski" z małej :))cosik mi kolego zalatujesz:))

  http://www.fzp.net.pl/opinie/piszmy-zyd-duza-litera

  tutaj "starszy brat" sugeruje, żeby jednak pisać z dużej :)))...tak na wyrost pewnie :))))

  gdyby było państwo, które nazywa się Żydowo, lub Żydlandia, to jak najbardziej powinno się pisać "żyd" z dużej, ale nie ma takowego ...jest Izrael, a to i tak nie ma odniesienia...

  poza tym tzw "naród żydowski" jest wymyślony...

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2015/03/31/narod-zydowski-zostal-wymyslony/

  w Rzepie też poprawność myślenia i żyd z dużej :))...ale to błąd zasadniczy...

  ...tylko i tu nie przytaczaj szanowny kolego wiki, bardzo proszę :)
 • @trybeus 18:33:24
  „…dlaczego piszesz "naród żydowski" z małej…”

  Gdzie tak napisałem ???

  Piszesz dalej …..”poza tym tzw "naród żydowski" jest wymyślony”...

  Oczywiście że go niema, to tylko ściema !!!

  Kończysz pisząc ..” ...tylko i tu nie przytaczaj szanowny kolego wiki, bardzo proszę :)”

  Oczywiście, wystarczy sięgnąć do słownika ortograficznego.

  Coś wydaje mi się kolego, że masz problem, cos chcesz ale nie potrafisz tego wyartykułować.
 • @Fischer 20:22:02
  //Gdzie tak napisałem ???//

  napisałeś w poprzednim komentarzu...

  //Można pisać z dużej i malej. Z dużej piszemy gdy mamy na myśli członka narodu żydowskiego z malej gdy mamy na myśli wyznawcę judaizmu.//


  ja nie ma problemów, wyraziłem się dosyć jasno...dziękuję za uwagę...
 • @Fischer 15:10:53
  Miałem pochwalić ale zrobię więcej - powtórzę całe, bo nie taki długie a bardzo ważne dla dalszej dyskusji i zalecanego rozpowszechniania, a nie zostało zauważone tylko przykryte inną dyskusją:

  "@wercia 13:40:34
  "Po prostu żydów należy w sposób zdroworozsądkowy unikać, izolować od naszej polityki, gospodarki i innych spraw Polskich"
  Jasne, tylko w jaki sposób ?

  Wercia to takie proste, wyjątkowo podpowiem.

  Pisać do swoich posłów, do sejmu. Żądać aktów prawnych wymuszających ujawnienie pod odpowiedzialnością karną pochodzenie żydowskie, w formularzach dotyczących zatrudnienia na stanowiskach państwowych, czy formularzach składanych do komisji wyborczych, a nawet w przyszłości w dowodach osobistych.

  Ograniczyć Żydom poprzez stosowne ustawy prawo wyborcze i zajmowanie stanowisk państwowych tak jak innym bezpaństwowcom, lub osobom z podwójnym obywatelstwem.

  Tu są adresy, możesz pisać do posłów od prawej do lewej, zbiorowo i indywidualnie:

  http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/poslowie.xsp?type=A

  Możesz kierować listy otwarte do rządu, prezydenta i parlamentarzystów.

  Gdy pozostaną bez echa możesz je publikować w sieci i twierdzić zgodnie z prawdą, że rząd nie działa w dobrze pojętym interesie obywatelskim, narodowym tylko działa na szkodę Polaków.

  Jeżeli twoje , twoich znajomych apele zostaną bez odpowiedzi, nie doczekają się interpelacji w sejmie, zostaną zlane. Masz prawo twierdzić, że rząd, konkretni posłowie z imienia i nazwiska nie reprezentują ciebie w sejmie, że są w tym wypadku prożydowscy.

  Mając dowody w postaci zgłaszanego problemu, i obojętności posła, rządu będziesz mogła publicznie twierdzić wszem i wobec o jego postawie.

  Będziesz mogła te fakty użyć publicznie przeciwko niemu, a w kolejnej kampanii wyborczej nakłaniać znajomych by na takiego dziada już nie głosowali.

  Twoja rola jako Polaki nie kończy się na udziale w wyborach, ty przez całą kadencje sejmu masz prawo żądać jak pies budy, reprezentowania twoich postulatów w sejmie, przez twoich posłów i senatorów. To oni są dla narodu, a nie odwrotnie. Naród zapomniał, ze to oni mają mu służyć nie odwrotnie".
 • @miarka 01:33:35
  Należy tu jeszcze dodać, że zwracając się do parlamentarzysty, rządu, należy uważnie redagować tekst. To gra jak szachy, wymuszając na drugiej stronie działanie, które wywoła określone oczekiwane skutki, a nie wpędzi nas w kłopoty.

  Nie należy pisać, że proszę usunąć ministra wojny bo jest agentem obcych służb.

  Należy prosić wybranego posła, senatora o wniesienie ZAPYTANIA, CZY taki , a taki jest agentem i dalej żądać na ten temat stosownego raportu, śledztwa, odpowiedzi.

  Dzięki czemu ujawnimy publicznie problem. Poznamy naszego Posła czy ma jaja, i czy może dalej nas reprezentować. Gdy nie podejmie żadnego działania możemy zarzucać mu publicznie, że jest w zmowie z danym ministrem. Oficjalne wystąpienie daje nam dalsze prawo do wypowiadania swoich wątpliwości publicznie i nie może to być uznane za pomówienie czy szkalowanie.

  Jest to skuteczniejsze jak szkalowanie kogoś w Internecie poprzez anonimowe wklejanie jego przerabianych photoshopem fotek w czapce Czekisty, lub ubliżanie na mitingu pod sejmem.

  Stawiając zapytania poselskie, można ujawnić wiele brudów rządzących.

  Np. stawiając pytanie: Czy to prawda, że polska zamawia więcej gazu niż zużywa, by rewersem przesłać go na Ukrainę. Umożliwiając im tym samym kradzież tego gazu na swoje potrzeby. Czy Ukraina nie zapłaciła za dostawy węgla z kontraktów rządowych mających ratować nasze kopalnie ? Czy podwyżka cen masła o 300 % jest wynikiem kar nałożonych przez unię na rolników za nadprodukcję mleka (blisko 1 miliad euro), które mleczarnie przerzuciły na konsumentów ? Kto ponosi za to odpowiedzialność ? Żądać rozliczenia winnych ?

  Współrządźcie państwem i żądajcie poprzez narzędzia ustawowe. Deska z wymalowanym hasłem podczas marszu niepodległości nie wiele zdziała. Może być tylko źródłem kłopotów.
 • Nie każdy żyd to zły żyd
  Nie ulega najmniejszej wątpliwości ,że zanim zapłonie na dobre Bliski Wschód- chazar-mongoł zawita z całym Majdanem do Polin.
 • @miarka 01:33:35
  Nie piszę, bo nie widzę sensu. Trochę pracowałam tu i ówdzie i znam stosunek adresatów do namolnych interesantów. Pomysł z ujawnianiem pochodzenia zydowskiego nie przejdzie, tak jak nie przejdzie pomysł ze zmniejszeniem ilości posłów. Czy uważasz, że Żydzi i żydofile zagłosują przeciw sobie? Proponuję sam zrób taki eksperyment a przekonasz się o jego skuteczności. Mnie nie zależy na popularności jak panu Kękusiowi, który za namolność antyżydowską był zatrzymany w psychiatryku. Ponieważ jest zdrowy na umyśle i tak go potraktował personel szpitala, musieli go wypuścić. Teoretyzować każdy może. Zresztą czytałam odpowiedzi z kancelarii sejmu, prezydenta na prośby i postulaty innych osób. Urzędniczy bełkot i nic więcej. Na spotkania z posłami lokalnymi nie chodze, bo na nich nie głosowałam i jak widzę- do tej pory ani jeden nie miał żadnego wystąpienia w sejmie. Z relacji innych osób wiem, że postulaty zapisują w błokotnikach i na tym sie kończy. Frekwencje marne.
 • @Fischer 09:24:07
  Nie przeceniaj tych "parlamentarzystów" i "rządu". Będziesz grał w szachy z jakąś sekretarką.
 • @wercia 20:11:18
  Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo.

  Najczęściej pierwsza , druga , trzecia korespondencja trafia do kosza. Lub otrzymasz grzecznościowy list z programem wyborczym danego posła. Nie należy się tym przejmować, tylko dalej atakować. Najlepiej jak to robi grupa, razem , lub każdy z osobna.

  Gdy będziesz zlewana, masz prawo nagłośnić sprawę medialnie, upublicznić list, twierdzić, że poseł to dupolizec, tej czy innej formacji, agent Mosadu, zdrajca narodu. Dokładnie należy wyciągać to to co będzie wynikało z twojej korespondencji. Najskuteczniejszy atakiem jest przedstawienie go jako zdrajcę ideologii własnego stronnictwa. Dzięki czemu będzie tracić poparcie swojego stronnictwa, tego boją się najbardziej.

  Dlatego tak ważne jest sformułowanie petycji twojej jako obywatela. Dlatego porównałem to do szachów. Należy zmusić rząd, partię, parlamentarzystę do działania, jeżeli nie to możesz przystąpić do kończenia jego kariery politycznej.
 • @wercia 20:11:18
  Ja tutaj dorzucę się ze swoim wcześniejszym komentarzem:
  http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/140056,po-problemy-swiat-idzie-wbrew-ludzkim-wartosciom#comment_1410771

  "@mac 04:38:42 "Dobrze by bylo gdyby istniala mozliwosc zmiany tego systemu albo w nim nie uczestniczenie ale nie jest to takie proste".

  Jakby to było proste, to już niejeden by wymyślił rozwiązanie. Na pewno trzeba problem podzielić na części, na etapy czasowe i jeszcze rozpisać na role.
  Dobrze też robić jakieś spotkania typu "burza mózgów" i systematycznie ustalać co kto może i chce zrobić - nawet bez jakiegoś przewodniego planu. Ważne żeby przełamać poczucie niemożności i zacząć - później już następny problem okazuje się nadgryziony, więc już łatwiejszy jak na początku itd; przychodzą też łatwe okazje.
  A jak będzie dużo tych co próbują, to ho, ho".
 • @miarka 23:21:54
  Miarka, Miarka mówisz jak wolnomularz (wolno murujący = wolno budujący). ☺☺☺

  Właśnie w takim celu masoni tworzyli tajne organizacje. By współrządzić państwem obok króla, by wpływać na decyzje dla dobra kraju. W wypadku magnaterii było to tożsame z własnymi zyskami. Żle rządzony kraj, biedni magnaci. Działali w ukryciu, po ich plany były wieloletnie , perspektywiczne, czasem by osiągnąć cel potrzebowali kilku pokoleń. Tak działa też kościół, dąży do wyznaczonych celi latami np. wprowadzenie konkordatu. Gdyby powiedzieli przed czasem po co im konkordat, pewnie by go komuniści nie wprowadzili, lub przeprowadzenie jego było by bardzo trudne.
 • @Fischer 00:00:12
  No to sobie zaprzeczasz. Skoro to działa, to czemu mnie krytykujesz?

  A ja to wziąłem nie od masonerii, nie od Kościoła, a z praktyki - tą metodą, zaczynając od drobiazgu, który już umiałem zrobić naprawiłem kiedyś kiedyś samochód i naukę zachowałem i na wiele innych spraw.
 • @miarka 02:45:19
  To był żart.

  Chciałem pokazać dlaczego tak znienawidzone organizacje, działając w swoim czy narodowym interesie są skuteczne.

  Organizacja tajna , z braku wiedzy najczęściej utożsamiana z wolnomularstwem, działała razem z królem. Czyli z władzą, nie przeciw niej. Owszem gdy król nie dbał o interes państwa , był przez organizacje atakowany. Loże narodowe , patriotyczne, realizowały plany wytyczone na dziesiątki lat w przód. Śmierć króla nic nie znaczyła, nadal realizowano określoną politykę.

  Tak samo Watykań, plan wytyczony przez Jezuitów, tradycyjnych doradców papieży jest realizowany mimo, że kolejni papieże przychodzą i odchodzą.

  Tak działa polityka długofalowa w ukryciu. Gdyby Hitler o swoich planach wywołania wojny światowej i holokauście żydów i cyganów opowiadał zbyt wcześnie. Nigdy jego partia nie wygrała by wyborów do Reichstagu, a on nie został by przywódcą Niemiec.
 • @Fischer 09:08:35
  "To był żart".

  Tak, żart. Problem, że jesteśmy w internecie i na stu, którzy go zrozumieją dziesięciu odczyta dosłownie, i to oni będą tu ofiarami dosłowności i utrwali im się zły nawyk myślowy, a zamieszczą swoje komentarze bałamucące innych, już nie mówiąc o tym że i do autora wyrażą swoją dezaprobatę.

  Tak więc żart, ale odpowiadać trzeba jak na nie-żart, albo na trolling - wcale, albo dobitnie.
 • @miarka 10:33:18
  Przepraszam jeżeli Cię to uraziło.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31