Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 1025 komentarzy

Fischer von Treuenfeld

Fischer - "Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji."

ZAMACH W NICEI. Kto kreuje terroryzm w Europie ? CZ II

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W pierwszą rocznice tragedii. Pamięci ofiar zamachów terrorystycznych w Europie.

Ten zamach, jak i inne mające niejsce w Europie  zorganizowało CIA, przy wsparciu Mosadu z inicjatywy  Grupy z  Bilderbergu. Celem zamachów było sianie nienawiści. Zrzucenie winy na muzułmańskich radykalistów. W efekcie  wymuszenia na Europie  krucjaty u boku USA przeciwko Syrii.

  
  
 
Ciąg dalszy na podstawie filmu z Nicei
 
 
03:17:10 Jednak nie zupełnie. Świadkiem zdarzenia , który widział go wysiadającego z ciężarówki. Jest mężczyzna stojący na przystanku autobusowym, którego głowa w kapeluszu znajduje się w kadrze.

 

 

 
04:25:10 Człowiek w kapeluszu  rusza boso w pościg za terrorystą.

 

 

04:26:05 Przebiega jezdnię. Mając po prawej,  za pniem palmy policjantów zwraca się do nich o pomoc.

 

 

 

05:18:12 Ci go aresztują, szarpiąc i poszturchują, wloką do radiowozu. Po całym dniu spędzonym w areszcie policyjnym, przekazany francuskiej służbie bezpieczeństwa . Frédéric Roux , bo takie nosił nazwisko, został zwolniony po dwóch dniach. W trakcie przesłuchań   usiłowano z niego zrobić wariata. Zobowiązano  do  podpisania  zobowiązania że nie ujawni żadnych faktów  dotyczących gościa w bermudach.  

 

 

 

Otwarta pozostaje sprawa kabiny ciężarówki. Na filmie Egipskiego turysty oddano około 30 strzałów z broni krótkiej do kabiny. Na karoserii ciężarówki jest widoczne 41 przestrzelin . Od czoła 27 i 14 strzałów w bok, od strony kasyna.  Rozkład przestrzelin pozwala przypuszczać, że policjanci nie widzieli celu. Strzelali  na oślep, potencjalnie w miejsca gdzie terrorysta mógł się skryć. Najmniej przestrzelin odnotowano w kierunku fotela gdzie powinien znajdować się kierowca. Po prostu nikogo tam nie było, na fotel był naciągnięty białym ochraniacz od którego odbija się światło latarni.

 

 

Rozklad przestrzelin z przodu, Czerwone linie pokazują cień po przestrzelinach na fotelu. Brak krwi na zagłówku.

 

 

Przestrzeliny z boku, od strony kierowcy. Widoczne biały pokrowiec na fotelu, po powiekszeniu (kliknij), sciągnęty pokrowiec przez tasiemkę mocujacą. 

 

 Pokazuje to dobrze klatka 03:55:02 filmu, gdzie policjant świeci latarka do wnętrza kabiny.

 

 

 

 

 

 

Przez szyby widzimy znak stop ustawiony od strony ulicy kongresu. Fotel z naciągniętym białym pokrowcem, którego tasiemki mocujące odbijają światło.  Nad fotelem ciemny kontur, to widoczna balustrada balkonu przy ul. Kongresu. Jak na zdjęciu (kliknij).

 

 

 

 

 

 

Ul. Kongresowa, zaznaczono elementy widoczne przez kabinę ciężarówki zamachowców. 

 

 W momencie zatrzymania samochodu i otoczeniu go przez policję nikogo nie było w środku. Nikt z nie strzelał do policjantówz cieżarówki, brak lusek w samochodzie. W aucie nie znaleziono śladów krwi, które by potwierdziły udział w zamachu Mohameda Lahouaiyei Bouhlela. Jego udział potwierdzono na podstawie znalezionego dowodu osobistego w ciężarówce. Żaden z turystów, czy świadków nie widział ciała domniemanego sprawcy na miejscu wydarzeń.

 

 

 

Instrukcja Wymiaru Sprawiedliwości. Dotyczy osoby (PRIONS) – odpowiedzialnej za nagrania między 14 -15 lipca -fotokopie. Zleceniodawca nie miał odwagi cywilnej nawet podpisać się pod dokumentem.

 

Dwa dni później antyterrorystyczna jednostka francuskiej policji nakazała zniszczenie wszystkich dowodów nagranych przez monitoring z 24 godzin przed i po nicejskim ataku. Zadbało o to by niewygodne filmy umieszczone w sieci internetowej były pomijane przez wyszukiwarki. Nie było by to możliwe bez współpracy z CIA, która kontroluje największe wyszukiwarki internetowe np. Google czy Yahoo.  

 

24 lipca wybuchła afera, która ujawniła się po wywiadzie z szefową miejskiego monitoringu w mieście, w którym doszło do masakry. Szefowa zarzucała francuskiemu resortowi spraw wewnętrznych zmanipulowanie raportu w sprawie zamachu. Modyfikacje w raporcie miały dotyczyć zapisu nagrań, które przechwyciły miejskie kamery w tych miejscach, gdzie ciężarówką swój atak wykonywał Bouhlel. Bernard Cazeneuve, szef MSW, obiecał pozwanie szefowej do sądu za zniesławienie.(5) 

 

 

 

Przejęcie śledztwa od Policji przez DGSI i manipulacja materiałem dowodowym doprowadziło do zgrzytu już następnego dnia, gdy policjant podczas uroczystości pogrzebowych ofiar zamchu odmówił podania ręki Hollandowi.(6)

 

 

Gdyby to był zamach terrorystyczny zorganizowany przez ISSiS , czy inną muzułmańską organizację zbrojna, nie posługiwano by się replikami karabinów i wydmuszkami po granatach. Zamachu by dokonał brodaty dżihadysta, który pragnąłby zginać i trafić do muzułmańskiego raju. Być  bohaterem i obiektem dumy rodziny. Uderzył by tak, by zabolało, np. wysadził tory szybkiej kolei TGV, gdy pędzi po niej pociąg z prędkością ponad 300 km/h. Wprowadził wąglika to chrzcielnic z woda święconą dla wchodzących do kościołów. Zatruł produkty żywnościowe w super makietach, ujęcia wody itp.  Europa ma farta, że nie ma tu jeszcze prawdziwego terroryzmu. 

 

  

Te zamachy są inspirowane przez CIA, by budować wizerunek zagrożenia i nienawiści do muzułmanów.  Mają wytworzyć psychozę strachu, by uzasadnić potrzebę dokonywania odwetu na muzułmanach w obrębie europejskich sił NATO . Podobnie robili Amerykanie ze swoim społeczeństwem rozsyłając małe ilości wąglika do instytucji federalnych. Miało to na celu uzyskania kontroli i zgody kongresu na inwigilację całego społeczeństwa. Kontroli kont internetowych, bankowych, czytaniu korespondencji, monitorowania obywateli. Gdy odpowiednie ustawy weszły w życie, rozsyłanie wąglika ustało . Później okazało się, że ten szczep wąglika pochodził z amerykańskich laboratoriów wojskowych.

 

Podobnie było z zamachem na Word Trade Center , który pozwolił Georgowi W. Bushowi ogłosić wojnę z terroryzmem i All Kaidą .

 

Są to metody stare jak Świat. Tak działał Hitler podpalając Reichstag , napadając na radiostację gliwicką. Pokazując w filmach propagandowych jak to Polacy gnębią mniejszość niemiecką na Pomorzu i Śląsku. Tak działał cesarz Neron podpalając Rzym. 

 

 

 Przykre jest to, że robi to sojusznik Europy i przyjaciel Polski. 

 

 

PS.

 

Jeszcze bardziej przykre jest,  że rok po zamachu francuskie władze z większą  zawziętością usiłują ukryć prawdę niż ścigać sprawców zamachu. 13 lipca 2017 w przeddzień rocznicy tragedii,  wycofały z kiosków tygodnik "Paris Match", gdzie opublikowano kilka nowych zdjęć z monitoringu miejskiego.(7)  

 

W celu wyjaśnienia,  autor nie jest obrońcom  muzułmańskich emigrantów. Uważam,  że Europa jest dla Europejczyków, ale trzeba pisać prawdę o zbrodniach amerykańskich elit związanych z przemysłem zbrojeniowym skupionych w wokół Grupy z  Bilderbergu na Europejczykach.

 

 

 

 Autor wyraża zgodę na swobodne rozpowszechnianie materiału

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Porządnie Pan to opracował. Obie części zasługują na uważne przeczytanie i wysoką ocenę. Dodam, iż rok temu pisałem dość sporo o Nicei, np. w notce, link:

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/07/17/jeszcze-o-tym-co-dzialo-sie-w-nicei-17-07-2016/

  Pozdrawiam.
 • dziękuje
  Dziękuje za miłe słowa. Przeczytałem pański wpis odnośnie Nicei z ubiegłego roku i całkowicie się z nim zgadzam. Jednak t nie problem tylko Nicei. Wszystkie zamachy terrorystyczne w Europie są grubymi nićmi szyte. Dokonane przez rożnej maści Debili (z zaburzeniami psychicznymi), biegającymi z nożami, siekierami. .. I wcale to nie są Syryjczycy, ale żywe zombie , ofiary projektu Greenbaum leczący się psychiatrycznie w hipnozie. Nice to wierzchołek góry lodowej. Chciał bym napisać szerzej o tym problemie, ale jest to zbyt obszerny temat by go nakreślić w kilku słowach. Nawet ten materiał o Nicei , miałem gotowy kilka dni temu, ale nie mogłem go zamieścić w całości bo limity na to nie pozwalają. Zapewne słusznie je tak ustawiono , bo szybko forum by zostało zaśmiecone. Cóż musiałem posunąć się do fortel i rozbić materiał. Ale będę starał się umieścić na ten temat jeszcze jakiś jeden dwa artykuły traktujące temat szerzej.
 • @Fischer 23:18:27
  "... będę starał się umieścić na ten temat jeszcze jakiś jeden dwa artykuły". -

  --- Dużo pisałem o tych zamachach. Najwięcej chyba o zamachu na redakcję Charlie Hebdo, nazwanym przez dziennikarza veteranstoday.com/ najśmieszniejszym znanym mu ataku false flag. To były moje przemyślenia, także tłumaczenia i czasem przedruki.

  Zamieszczę na swoim blogu linki do obu Pańskich tekstów :)
 • @zygmuntbialas 23:28:54
  Jak najbardziej proszę linkować.

  Szanowny Panie to zaczęło się wcześniej. Sarkozy wziął pieniądze od Kadafiego. CIA powzięła o tym informacje ponieważ monitorowali konta Kadafiego. Wtedy o tym nikt jeszcze o tym nie wiedział (później CIA zagrała drugi raz ta kartą by Sarkozego zdyskredytować i sprawę ujawniła). Szantażem i obietnicami zmuszono go do wsparcia militarnego ataku USA na Libie. Sarkozy by zatrzeć, ślady i uwolnić się od niewygodnego świadka Kadafiego, wysłał do Libii komando śmierci , którego celem była likwidacja Kadafiego. To nie rozwścieczony tłum go zapił, ale jego ludzie wtopieni w tłum, gdzie pełnili rolę prowokatorów.

  http://www.middleeasteye.net/news/french-secret-service-killed-gaddafi-sarkozy-s-orders-reports-1614795688

  Zamach w Paryżu to dalszy krok terroryzmu w wydaniu USA.
  Nie wiem nawet jak to wszystko opisać.
 • @Fischer 00:16:25
  "... to zaczęło się wcześniej". -

  --- Oczywiście, że wcześniej. Był 9/11, a wcześniej? - Trzeba by wrócić do lat sprzed II (też i I) wojny światowej i zwrócić uwagę na rolę USA w wybuchach wojny /wojen, a potem holocaust żydów i powstanie Izraela.
  No, ale historykiem nie jestem i też ograniczone są - choćby z powodu braku czasu - nasze możliwości poznawcze.
 • Autor
  Czesto okresla sie FBI i CIA jako amerykanskie sluzby.Moim zdaniem maja one tyle wspolnego z Ameryka co okreslenia "polskie obozy koncentracyjne" czy polskie media.
  CIA zostalo zalozone i dziala w ochronie interesow bankow a nie USA czy Amerykanow i tak nalezaloby rozumiec ich dzialalnosc.
 • @mac 12:10:12
  Tak to prawda. Świat nie jest biało czarny, ale kolorowy. Nie wszyscy amerykanie to źli ludzie. Większość nawet nie wie jak nimi pogrywają ich liderzy. To mało liczna frakcja finansistów , przedstawicieli, koncernów naftowych, zbrojeniowy , medialnych... Wielu powiązanych pośrednio albo bezpośrednio z masonerią amerykańską (rytu nowojorskiego, szkockiego) ,tak dla zasady, mody i głupoty w dobrym tonie . To często ci sami ludzie są członkami czy uczestnikami spotkań klubu z Bilderbergu. Wielu polityków , dyrektorów agencji wywiadowczych, generałów lobowanych, finansowanych i kupionych przez elity biznesu. To oni są i tworzą władzę i politykę USA. Jest ich nie wielu, ale mają siłę.
  Tak samo nie każdy emigrant z bliskiego wschodu jest terrorysta, każdy Rosjanin komunistą, czy Ukrainiec nacjonalistą i Banderowcem a katolik debilem. To media i debile, usiłując osiągnąć swoje cele generalizują i produkują obrazy biało czarne. Pisząc np. wszyscy czarni to lenie, każdy milicjant to komuch, każdy ksiądz to pedofil. Naprawdę ludzi można podzielić tylko, na mądrych i głupich. Tych drugich należy unikać, bo można narobić sobie kłopotu.
 • @ Autor
  Bezlitośnie daję 5* ;-)

  "Przykre jest to, że robi to sojusznik Europy i przyjaciel Polski. "

  Jest takie przysłowie, gdzie prosi się Boga o ochronę przed przyjaciółmi, bo z wrogami poradzi się sobie samemu...
  Może to "samemu" dla osoby wierzącej jest nie na miejscu, ale coś w tym przysłowiu jednak jest.

  Ukłony
 • @Jasiek 15:00:23
  Jasiek dlatego że skaczemy tak jak amerykanie grają, uczestniczymy we wszystkich misjach wojskowych, wspieramy rząd ukraińskich nacjonalistów. Jako przykładni katolicy bierzemy udział w żydowskich chanukach . W Polsce nie było "islamskiego" zamachu terrorystycznego.

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31