Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 1026 komentarzy

Fischer von Treuenfeld

Fischer - "Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji."

Jak żydzi rozbroili system bezpieczeństwa Polski.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po obaleniu PRL-u, zaczęto budować nowe Państwo. Niestety gorące serca to zbyt mało by zbudować nową Polskę

 

Wokół liderów Solidarności pojawiło się mnóstwo doradców z żydowskimi korzeniami. To oni tworzyli podwaliny nowej władzy. Kolejne rządy prawicowe pełne były żydostwa.  W pierwszych latach partii prawicowych było wiele, ale finalnie liczył się tylko AWS i tu powstał konflikt na prawicy, pomiędzy żydostwem, a częścią katolickiej prawicy.  Doprowadziło to do rozpadu partii i powstania PO oraz PIS-u.
Jak żydzi przy polskim korycie demontowali państwo. Działo się to wieloetapowo, poprzez wysprzedaż i zniszczenie majątku narodowego. Utworzenie pod kontrolą żydów IPN-u by za pomocą teczek zamknąć usta niewygodnym politykom. Poprzez demontaż służb specjalnych i armii. Wszystko to miało na celu uzależnienie Polski od finansjery żydowskiej i wydrenowaniu z polski pieniędzy.
Skąd takie mocne  parcie żydów na Polskę i Ukrainę?  Przedwojenna Polska i Ukraina, była poza Izraelem największym skupiskiem narodu wybranego. Dziś nie wystarcza im Izrael, gdzie otoczyli się murem i żyją w strachu przed islamistami. Potrzebna im nowa przestrzeń życiowa tak jak Hitlerowi.  Marzy się im powrót do Polski i na Ukrainę. Na Ukrainie już swój plan realizują, niebawem wykupią za grosze ziemie i przemysł Ukraińców. To samo grozi Polsce.
Dziś to my finansujemy złodziejskie zakusy żydów by mogli przejąć Ukrainę, a ze Słowian uczynić wyrobników dla pejsatych.
Polska natomiast  jest w imię tej  żydowskiej polityki okradana. Przekazaliśmy za przysłowiową złotówkę żydom ukraińskim, polskie zakłady jak  Huta Częstochowa , Stoczna Gdańska. Nakłaniani jesteśmy do realizacji  kontraktów handlowych z bankrutem, na dostawy węgla,  budowę tramwaji . Rewersu gazu z rurociągów, który zamawiamy w nadmiarze. Czy poprzez ponoszeniu bezpośrednich kosztów wojny na Ukrainie, leczeniu rannych banderowców, czy kształceniu i fundowaniu stypendiów Ukraińcom, często  wyższych niż otrzymują polscy studeńci.  
Jednak najlukratywniejsze rodzynki w naszym cieście przejęli  osobiście, jako akcjonariusze polskich spółek.
Dzięki doradcom żydowskim cały proces niszczenia Państwa Polskiego przebiega poza wszelka kontrolą. Jak to wygląda w innych cywilizowanych państwach i jak powinno wyglądać przedstawiam poniżej.
1/ Służby specjalne wywiad wojskowy, kontrwywiad, gospodarczy zachowują ciągłość strukturalną niezależnie od rządzącej partii.
2/Duże kontrakty są jawne, nawet w USA kontrakty zbrojeniowe są przedkładane przed Kongresem i ogłaszane publicznie.
3/Urzędnicy państwowi i pracownicy służb są co jakiś czas badani wariografem i jako tacy nie mogą odmówić badania. Odmowa jest równoznaczna z usunięciem ze stanowiska.   Dotyczy to nawet CIA i FSB. Obecnie mer Moskwy w ramach walki z korupcją prowadzi badanie na wariografie ponad  1600 urzędników pracujących tylko Moskwie.  Jakikolwiek urzędnik   czy pracownik np. placówki badawczej mający dostęp do informacji niejawnych musi liczyć się z badaniem na wariografie  niezależnie czy ma to miejsce Niemczech, Danii, Szwecji czy Francji. Wynik negatywny powoduje automatycznie odsunięcie klienta od dostępu do tych informacji. Może tez wiązać się z zwolnieniem  z stanowiska a nawet dochodzeniem i procesem sądowym. W Polsce nie wyobrażam sobie by ktokolwiek odważyłby się zbadać jakiegokolwiek generała na wariografie.
4/Spotkania polityków na szczeblach międzynarodowych nawet przy zamkniętych dziwach są protokołowane i nagrywane. Stenotypistki, tłumacze są zarazem pracownicami służb.   Nie ma możliwości do prywatnych spotkań bez kontroli przy kawie i herbacie.  Tak jak nasz prezydent Duda uczynił ostatnio  w restauracji  Krakowskiej z senatorami lobbującymi na rzecz przemysłu zbrojeniowego. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/duda-mowi-o-czym-rozmawial-z-senatorami-usa,628693.html  Takie spotkanie w normalnym państwie uznane było by za zdradę stanu, a prezydent musiał by podać się do dymisji.  Tym bardziej, że ze składu amerykańskiej delegacji wynikało jednoznacznie, że będą oni lobbować na rzecz amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego.  
Wszyscy amerykańscy politycy uczestniczący na spotkaniu w kawiarni z Dudą są na garnuszku Raytheona, producenta pocisków do Patriotów.
Taki model państwa  zafundowali nam pejsaci doradcy. Dzięki ich 30 letnim wysiłkom budowy nowego systemu, każdy może bezkarnie Polskę kopać po brzuchu i okradać.  

KOMENTARZE

 • Kiedyś Z.Wrzodak,gdy był posłem wezwał publicznie J.Kaczyńskiego,aby się zbadał na wariografie.
  To, co teraz PiS robi w polityce,to wygląda na to, jakby to byli agenci CIA,Mossadu ?!
  Duda,Szydło do tej pory nie spotykali się ze swoimi odpowiednikami na Kremlu,jakby Polska była na jakieś wojnie z Rosją !
 • -----AWS to SAMI ŻYDZI !!
  -- podzielił się i owszem NA: żydów bolszewików i żydów syjonistów / skrajna prawica / .

  Prawica polska jaki by to nie był przydomek NIGDY NIE ISTNIAŁA !. - jest to wymysł ŻYDÓW/ JEZUITÓW.

  DZIEL i RZĄDZ - lewica /prawica = rządy żydów. A POLACY SOBIE u gardeł dosłownie biorąc ten sztuczny twór. Tak wyrugowany został ze świadomości Polaków INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY i racjonalne myślenie o Polsce.
 • dodac wypadało
  zlikwidowane jednostki wojskowe ,Magazyny ZN , z bronią i amunicja rozpieprzone . Gdzie bydło chazarskie to "sprzedało" ? Wątpię ,by gdzieś w pseudo-magazynie leżało chociaż 100 szt."Beryli".Łucznik wyprodukował ich tylko 65 000 szt.O starych AK można zapomnieć.
 • @ninanonimowa 16:10:59
  Żydzi są jak robactwo i zaatakują każdy zdrowy organizm. Byli nawet w PZPR mimo prowadzonych czystek żydowskich. W czasach III RP, usadowili się w każdej partii, tak na wszelki wypadek. Jednak wydaje mi się że w PIS-e nie jest im za wygodnie i nie ma tam ich wielu. Natomiast rudy wszędzie gdzie się udawał w podróż zabierał żydów. Gdy leciał do Smoleńska np. zamówi koszerny katering dla dwóch osób. Tak więc świta to nie byle żydki, to elita ortodoksyjni żydzi. Pytanie do was drodzy blogerzy jacy żydzi lecieli z Rudym, tupolewem w ostatnim locie przed katastrofą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031