Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 1025 komentarzy

Fischer von Treuenfeld

Fischer - "Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji."

Moje komentarze

 • @Arjanek 09:31:23
  Panie Arjanek, dlaczego Niemcy mieli by robić mydło z żydów. Czym mydło z żydów miało być lepsze od mydła z Rosjanina, Polaka czy Komunisty ? Czemu nie robiono mydła z poległych: np podczas powstania warszawskiego, bombardowań, na linii frontu ?

  Czy mydło z żyda było czymś ekstra ? Niemcy brzydzili się dotykać żydów, nosić ich ubrania, taka była polityka nazistowska.

  Dlaczego czyste aryjskie dziecko miało by myc się mydłem z żyda. Czy te mydło było koszerne ?

  Owszem pisano o pseudomedycznym eksperymeńcie Rudolfa Spannera na Uniwersytecie Gdańskim. Ale mowa tu o próbie laboratoryjnej (probówki to nie fabryka) produkcji mydła z zwłok Ludzkich. Nie ma tu słowa o żydach, żydzie.

  Wygląda to raczej na makabryczny żart profesora z durnego polskiego volksdeutscha. który chciał samemu wyprodukować mydło.

  W recepturze jaką otrzymał świadek podano, nalezy wziaść 5 kg ludzkiego tłuszczu. I tu rodzi się zasadnicze pytanie ile żydów z obozu zagłady trzeba wypatroszyć by zebrac 5 kg tłuszczu. Zaznaczam tłuszcz jest znacznie lżejszy od mięśni.

  Co do wiarygodności świadka (-ów) i wiedzy jaką posiadła w tej sprawie Nałkowska, napisano ponizej.

  http://www.kuriergalicyjski.com/historia/smaczki-z-archiwum/1890-profesor-spanner-mydo-rif-cz-2
  Mydło z tłuszczu ludzkiego - historia mitu
 • @staszek kieliszek 02:00:06
  Staszek co by nie pisać o żydach, mydła nie dało się z nich zrobić w czasie okupacji..

  Ich racje żywnościowe nie pozwalały na odkładanie tłuszczu. Żydzi w czasie okupacji nie mieli tłuszczu. Nawet ci żyjący w gettach, zanim trafili do obozów. Wystarczy popatrzeć no filmy i fotografie żydów zrobione w gettach i czy obozach zagłady. Gdzie tam znajdziesz tłuszcz na ciele żyda, oni nawet tyłki mieli kwadratowe. Może z 1000 żydów, dało by się otrzymać kilogram tłuszczu. Gdyby wszystkich żydów w obozach zagłady przerobić na mydło, było by to to kilka kostek mydła. (Kilogram tłuszczu to nie kilogram mydła.)

  Do produkcji przemysłowej, pozyskanie tłuszczu musi być opłacalne a źródło surowca bogate.
  Mydło z tłuszczu ludzkiego - historia mitu
 • +5
  "..Kraje, które poparły atak rakietowy na Syrię zrobiły to pod przymusem..."

  Nawet jak zrobiły to pod przymusem, to ich krótkowzroczność przeraża !
  Nie zdają sobie nawet sprawy, że dziś Syria, jutro to może być każdy inny kraj popierający żydoamerykanów.

  Dotyczy to tez Polski, poparliśmy USA, wydaliliśmy (ambitnie , wychodząc przed szereg), aż 4 dyplomatów Rosyjskich na podstawie prowokacji Brytyjczyków. Dziś gdy sprawa jest jasna, i nawet Brytyjczycy odszczekują, że nie mają dowodów , że była to sprawka Rosjan.

  Czy zatem ktoś przyznał się do błędu, przeprosił, poniósł konsekwencje ?

  Polska być może też zostanie wkręcona w Wojnę przez USA. Czy Amerykanie dochowają sojuszy, oczywiście, ze nie. Nie będą ginąć za głupich Polaczków. Bedą to nie pierwsi nie ostatni sojusznicy porzuceni na placu boju.
  Poniedziałek, 23 kwietnia 2018
 • +5
  Trzeba mówić o szwindlach Trybunału Międzynarodowego. Trzeba mówić o Hossie, bo samo zwycięstwo nie może być gwarancją racji. Od sfałszowania podstawowych dokumentów dotyczącego Hössa i popełnionych zbrodni faszystowskich, procesy trybunału są farsą.

  Zwycięscy musza mieć winnych i chcą ich zamordować, ale chcą nadąć morderstwu pozory legalność. Dlatego powołano Trybunał Sprawiedliwości, przy ONZ. Trybunał, który nie wiele ma wspólnego z Sprawiedliwością. Najśmieszniejsze jest to , że oskarżyciele: amerykanie i żydzi nie ratyfikowali traktatu dotyczącego zbrodni wojennych.

  Jeżeli zwyciężą amerykańsko -żydowskie interesy to każdy napadnięty jest zbrodniarzem wojennym np. Miłoszewicz, któremu nawet szans na mowę obronną nie dano.

  Prawdziwi zbrodniarze wojenni, którzy zainicjowali wszystkie powojenne konflikty zbrojne, którzy miasta obrócili w perzynę, którzy mordowali cywili paląc ich napalmem, czy rozjeżdżając czołgami obozy Palestyńczyków i zasypując im studnie są bohaterami. Wzorcami demokracji i swobód obywatelskich.
  Żydzi torturowali Rudolfa Hössa? Nie no, nieprawdopodobne...
 • @kula Lis 67 17:41:54
  " .......O wiele bardziej poważne jest ostrzelanie zakładów lub magazynów broni chemicznej. Wiatry w Afryce czy na Bliskim Wschodzie potrafią być tak silne, że piaski pustyni ......"

  Do niszczenia składów i zakładów chemicznych nie używa się bomb burzących tylko zapalające (inne generujące wysoką temperature np. napalm). Każdy wojskowy to wie, może tylko nie amerykanie bo ci są beznadziejni.

  Dzięki czemu skażenie terenu po ataku jest minimalizowane, a związki chemiczne ulegają utlenieniu i rozkładowi.
  Bękarci wojny cz 3
 • @wercia 14:49:19
  To, że płynie to normalne. To zmiennik dla 6 Floty. USA ma 10 lotniskowców (+1 rezerwowy złom). Świat podzielili na których operują ich floty, 5 zgrupowan (2-flota;3-flota;5-flota;6-flota;7-flo). Każdą flotę obsługują 2 lotniskowce, zmieniające się co pół roku. Gdy jeden okręt wraca na remonty, uzupełnienie zapasów, odpoczynek załogi, drugi wychodzi w morze zajmując jego pozycje.
  Morze Śródziemne to obszar działania 6 foty, a rejon zatoki Perskiej to rejon 5 floty. Zdarza się czasami że Syria znajduje się w rażeniu 2 lotniskowców, w szczególnym wypadku mogła by być w zasięgi 4 amerykańskich lotniskowców.
  Lotniskowce 5 floty na ogół nie opływają Afryki tylko płyną przez Morze Czerwone na Śródziemne i na Atlantyk. Tak było teraz, lotniskowiec 5 floty brał udział w ataku na Syrię z rejonu M. czerwonego. Dlatego zmianą lotniskowców często towarzyszą ataki na Syrię, zużyją amunicje, rakiety i paliwo które jest już zbędne. Syrię zaatakowano dwukrotnie podczas zmiany lotniskowców.
  W szczególnym wypadku moglo by dojść na M. Śródziemnym do zmiany obu par, zatem w basenie nagle, znalazły by się 4 lotniskowce. Ten co wpływa jet nie groźny dopiero rozpoczyna misję, idzie docelowo z eskadrą towarzyszącą w rejon 5 floty.
  Bękarci wojny cz 3
 • @Janusz Górzyński 00:27:17
  Poznałem tą kobietę jak kupowałem od niej pierścionek z brylantem dla mojej żony, teraz tez czasem jakieś bibeloty u niej kupuje jak ona potrzebuje kasy. Jak mi opowiadała ta kobieta tę historie to nie mogłem uwierzyć, że Niemcy sprzedawali ciężarówki broni dla podziemia w Warszawie. W żadnej literaturze tego nie było.
  „Tora i miecz” oraz nienawiść żydokomuny
 • @mac 05:15:21
  To nie główny powód.

  Główny powód to marsz prywatny żydoamerykańkich globalistów po największe złoża ropy na świecie znajdujących się na szelfie Syrii.

  Umoczeni sa wszyscy Rothshild, Murdoch, Soros, wiceprezydent USA (2001-2009), były dyrektor CIA, szef ministerstwa finansów USA. Król Saudyjski i inni

  Wszyscy maja udziały na polu naftowym sąsiadującym z nowo odkrytymi złożami Syryjskimi, poprzez spółkę Genie Energy eksploatującą "Izraelski" szelf.

  Pisze tu o tym pod linkiem
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-chcesz-poznac-prawdziwy-powod-wojny-na-syrii-wideo-2016-08


  Podałem ten lin w odsyłaczach, no ale wiadomo kto czyta odsyłacze.

  Złoża Syryjskie są tak duże że eksploatacja tylko 4 dziennie, równa jest np rocznej produkcji Kataru.

  Rosjanie już te złoże obstawili, poprzez swoje bazy w Tartusie i Hmeimim, dokładnie na wysokości pół roponośnych.

  Gdyby USA dało radę eksploatowac te pola, skończyły by sie problemy USA i Arabi Saudyjskiej. Nawet rurociągu nie musieli by budowac, tylko prosto z szelfu pompować ropę i gaz do Europy. Tym samym wypchneli by z europejskiego rynku Rosjan.

  Rosja na to nie pozwoli. Dlatego nie odda Syrii żydowskim globalistom.
  Bękarci wojny cz 3
 • @kula Lis 67 20:59:57
  USA przygotowuje sie do otwarcia nowego frontu na poludniowym wschodzie Syrii, na granicy z Irakiem. Tam przy granicy operuja jeszcze rebeliańci. Miesem armatnim mają być Kurdowie, ugrupowania terrorystyczne i wojska saudyjskie,

  Nastapi też prawdopodobnie zwrot w polityce dalekowschodniej, wobec Koreii Pn. Tramp jest gotowy obiecac wszystko Koreańczykom, by przeciągnąć ich na swoją strone jako mocarstwo atomowe.

  Trzeba tu zdac sobie sprawę, że Kim jest nieprzewidywalny dla każdej ze stron.
  Bękarci wojny cz 3
 • @ Autor
  Znam kobietę Polkę która dostarczała z Rzeszy broń (mowa o ciężarówkach) za złoto, futra, dolary i żywność do Warszawy. Ma dziś 92 lata, była łączniczką niemiecką do kontaktu z odbierającymi. Niemcy nie znali języka i obawiali się kontaktować bezpośrednio z podziemiem. Ta kobieta (w tedy dziewczyna była jako Polka na robotach u jednego wysoko postawionego Niemca w charakterze pomocy domowej). Przyjeżdżała z Niemcami do Warszawy ciężarówką wypełnioną bronią. Udawała się na punkt kontaktowy, między czasie Polacy rozładowywali w danym miejscu pozostawiony samochód, a ona odbierała złoto i walutę, towar futra i żywność (sery, miód, wędliny) na ciężarówkę ładowali partyzanci. Odbierała ją z Niemcami z miejsca gdzie ją zostawili za kilka godzin.
  „Tora i miecz” oraz nienawiść żydokomuny
 • @lorenco 19:09:02
  Zgadza się z całą rozciągłością prawa. To są zbrodniarze wojenni i nie należy się bac o tym mówić,
  Jednak niczego to nie zmienia ONZ jest skorumpowane. Właśnie w ramach tej organizacji działa Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze. Ten sam który orzekał o winie Miłoszewicza. Który za napaść zbrojną wbrew stosownej rezolucji ONZ, powinien w pierwszej kolejności oskarżyć agresorów, członków ONZ-u.

  Może to zrobić wobec Theresy May i Emamnuela Macrona. Niestety Trampowi mogą nadmuchać bo USA i żydzi nie ratyfikowali jego aktów.

  Wiadomo że ONZ jest skorumpowany i utracił mandat zaufania społecznego. Jednak nie zmienia to faktu, że osoby wymienione są zbrodniarzami. I nie zmieni tego nawet czołobitność niektórych wasali podejmujących i poklepujących zbrodniarzy.
  Bękarci wojny cz 3
 • +5
  Już USA ma czkawkę. Embargo na Aluminium, zakaz eksportu tytanu z Rosji do USA i zakaz lotów nad terytorium Rosji dla amerykańskich i Brytyjskich przewoźników bije w Boeinga i przemysł wojskowy i lotniczy. Gdy uwzględni się konkurencyjna nowatorską budowę lżejszych, kompozytowych nowych pasażerskich samolotów rosyjskich MS-21. I zerwaniem kontraktów przez Chińczyków z Boeingem właśnie w wyniku sankcji, na rzecz rosyjskiego MS-21. Producentom lotniczym w USA grozi klapa.
  W obronie wolnego handlu
 • +5
  Putin wygrał więcej niż się wydaje. Nie było sensu wszczynać wojny światowej gdzie raniono trzech Syryjczyków. Dzięki agresji USA, przestały Putina obowiązywać dotychczasowe umowy zawarte w Syrii. Szczególnie te ograniczające sprzedaż Syrii broni ofensywnych, S-400, wydzielonej strefy lotów dla koalicji USA. Tramp, Kurdowie i Arabia Saudyjska szykuje nową ofensywę lądową na granicy Syryjsko Irackiej. Mając związane ręce umowami, nie mógł by aktywnie wspierać Syryjczyków przeciw dotychczasowymi "sojusznikami" w walce z ISSiS.
  Geopolityka wertykalna
 • Sukces podwójny
  Pański powrót, ukłony dla małżonki i mądry artykuł.
  Nasz antykomunizm
 • @puuuq 23:27:46
  "... nie ma żadnych tajemnic ,przynajmniej w religiach bo te wymagają jedynie wiary.."

  Wiary wymaga się od tych co nie wiedzą. Ich zadaniem jest poznanie i zrozumienie, wiara ma być tylko motorem do poznania.

  Ci co wiedzą nie muszą już wierzyć. Oni wiedzą (im wiara niepotrzebna) i tylko mogą czcić, podziwiać doskonałość stwórcy i korzystać z mądrości Bożej.

  Dla ciebie nauka Boża długo pozostanie zamknieta. Wszystkie te religii mówią o jednym życiu wiecznym i zmartwychwstaniu. Reinkarnacja to tez zmartwychwstanie i zależy od ciebie jak się odrodzisz. Jest to odniesienie w katolicyzmie do twego postepowania i trafienia na przysłowiowe piekło i niebo.

  Mówiąc współcześnie albo po opuszczeniu tego świata uniesiesz swoje człowieczeństwo, albo pogrąży cię zbydlęcenie. Tylko tyle możesz z sobą zabrać.
  Zstąpił do Piekieł
 • @Zawisza Niebieski 22:35:26
  Religia Boga jedynego, zaczyna się od momentu gdy Mojżesz ujrzał krzak gorejący. rozprzestrzeniła się w Babilonii, dalej przeniknęła do Indii.

  Wraz z Mojżeszem rozkwitała w Egipcie jako kult Amena (sprawdź w Wiki Amen = Amon) za panowania Echnatona (z rodu jajogłowych, twórca rewolucji tego kultu).

  Ten kult Jedynego Boga i jego kosmogonię na naród żydowski przeniósł Mose po kradzieży Arki i ucieczce żydów z Egiptu. To do Amena nakazał modlić się Mose ludowi (Pwt 27:15) i lud modli się do niego do dzisiaj nie wiedząc o tym. To właśnie jest ujęcie Hermetyczne ksiąg, ludzie czytają a nie wiedzą. W świętych księgach, Bibli nie ma ani słowa nieprawdy, tylko nie wszyscy rozumieją słowa tam zapisane.

  Przed naszą erą kult boga jedynego przyjęli też arabowi, który cieniem odciska się w Koranie.

  Jezus przeniósł tę naukę na katolików. Ale to już nie jest nauka żydowska, to nauka wszystkich ludzi którzy przyjmą Pana. Żydzi byli przeciwni nauczaniu goi. Przekazanie RELIGI (nie wiary w Jezusa) poza kręgi żydowskie uznawali za przestępstwo. Nawet apostołowie dyskutowali czy neofici winni być żydami i przestrzegać reguł narzuconych izraelitom.

  Podczas pierwszego Soboru Jerozolimskiego nie podnoszono kwestii wiary w Jezusa, co najwyżej wiary Jezusowi. Nie dyskutowano na temat jego zmartwychwstania i Boskości. Dyskutowano o kanonach religijnych wiary żydowskiej. Czy neofici mają się obrzezać czy nie.

  Dzięki decyzji tego soboru chrześcijaństwo, zerwało ostatecznie z wiarą izraelitów. Chociaż wierzymy w tego samego Boga, co miliony wyznawców innych religii monoteistycznych.
  Zstąpił do Piekieł
 • @puuuq 11:15:06
  ".......Nikt nigdy nie miał żadnej wiedzy o Bogu a już najlepsza jest ta żydowska kabała , rzekoma tajemna nauka......."

  Hermetyczna nie znaczy tajemna. Tajemna jest tylko dla głupców.

  Nie ma lepszej gorszej nauki o BOGU JEDYNYM, nie ma znaczenia czy to nauka katolicka, żydowska, hinduska, babilońska , czy egipska. Bóg Jedyny jest jedyny, i tylko jedyny. Wszystkie te religie traktują o tym samym Bogu, tylko ścieżka poznania jest w róznych księgach, róznie przedstawiona.
  Zstąpił do Piekieł
 • @57KerenOr 09:27:00
  "..Ja zaś proponuję Czytelnikowi rzecz ważną a mianowicie by pomodlił się o pomoc do Syna Boga Ojca. ..."

  Bredzisz wszyscy jesteśmy Synami Bożymi, tylko nie wielu potrafi go odnaleźć w sobie i się nim połączyć za życia.
  Zstąpił do Piekieł
 • @Zawisza Niebieski 00:58:52
  Nie słuchaj proroków różnych sekt, SAM SZUKAJ BOGA.
  W Biblii zapisano słowa Jezusa SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE.

  Nie jest grzechem szukać, grzechem jest umrzeć głupcem.
  Szukaj wszędzie ewangelie innych apostołów nie są niczym gorszym od kanonu.
  Zstąpił do Piekieł
 • @Zawisza Niebieski 22:38:18
  Aniołowie to przede wszystkim posłańcy gońcy, żadne istoty astralne i inne dyrdymały.

  "....W biblijnym Starym Testamencie analogiczne byty duchowe są nazywane w języku hebrajskim מלאך, mal’ach – co również znaczy „posłaniec”. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zarówno gr. angelos jak i hebr. mal’ach oznaczają posłańca w ogóle, bez przesądzania o jego ludzkiej bądź duchowej naturze (por. Malachiasz). Różnica na poziomie językowym pojawia się dopiero w łacińskim tłumaczeniu Biblii:..."

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Anioł

  Astralne istoty to np Trony, Serafini, Cherubini (dziś była by to np intuicja, przeczucie, strach). Aniołowie zależnie od pozycji są różnie przedstawiani np mogą mieć od 3 do 1 pary skrzydeł, mogą mieć aureole lub nie. Znając rangę anioła (w pojęciu chrześcijańskim nie rozróżniamy aniołów, zostali wrzuceni do jednego wora z listonoszami), możemy tłumaczyć jego przekaz.
  Zstąpił do Piekieł

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031