Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
28 postów 903 komentarze

Fischer von Treuenfeld

Fischer - "Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji."

Moje komentarze

 • @ Autor
  Jeżeli ani Prezydent, ani Macierewicz nie chce go opublikować, a już zakomunikowano o jego istnieniu. To zrobiono taktyczny błąd, który może wykorzystać obcy wywiad, czy nawet przysłowiowy Pan Kowalski.

  Jest taki wybieg stosowany przez dobrze działające służby, by zmusić druga stronę do dementi, lub do przyjęcia ciosu w takiej sytuacji.

  Mamy tu przykład wystawienia polski na taki strzał, aż dziwi że nie wykorzystało tego FSB.

  Proszę sobie wyobrazić , że Pan czy ja napisze sobie taki raport na kolanie i puszcze go jako zaufane, anonimowe źródło do prasy.

  W mojej fałszywej fotokopii raportu będzie stało, że generał X.Y czy minister, dyrektor departamentu, biskup- był agentem WSI; KGB, ale nie wolno było go ujawnić bo pracował dla CIA, Mosadu, czy M-16.

  Taki fałszywy dokument zrobi spustoszenie na współczesnej scenie politycznej.

  Natomiast wszelkie ruchy rządu i zaprzeczenia, nawet opublikowanie prawdziwego raportu już nie wiele pomogą i będą śmieszne. Jeżeli nie ma naprawdę tego raportu, to nawet nasze służby nie wiele fałszywie oskarżonym będą mogły pomóc.
  Aneksu! Aneksu! Ane...
 • Moja skromna uwaga
  Środowisko na Neonie wcale nie jest takie jednorodne. Są tu różni ludzie i reprezentują poglądy różnych partii i organizacji.

  Jeżeli chce się tworzyć jakąś formacje to trzeba mieć jakiś program i przedłożyć go reszcie blogierów. Dopiero w oparciu o tych co zaakceptują przedłożony program można tworzyć jakąś formacje. Jednak takie działania, już były praktykowane i są dość sztywnym przeżytkiem.

  Proponuje odwrotnie DOSTOSOWAĆ SIĘ DO OCZEKIWAŃ BLOGIERÓW !

  Proszę zrobić ankietę np. czy jesteś za oczyszczenie Polski z elementów żydowskich, obcych narodowo. Czy jesteś za , czy przeciw rozdziałowi Państwa od kościoła ? Czy jesteś za polityką neutralną, pro amerykańską , pro rosyjską, pro słowiańską itd .

  Musi Pan PYTAĆ blogierów czego oczekują. Realizować i przedłożyć program dla oczekiwań większości czytelników Neonu.

  Wtedy dopiero może Pan przystąpić do budowania ruchu zgodnego z oczekiwaniami większości.

  Tu jest wiele osób poczuwających się w swoim środowisku za liderów, musi Pan grać fer. Budować wspólny program i brać pod uwagę, że inicjatywa wcale może nie dawać panu pierwszeństwa przed innymi. To jest niestety, najczęściej powód do skwarów w takich inicjatywach.
  Co wy na to....
 • +5
  Czasu jest mało, to prawda. Jednak by opracować taki projekt, to nie jest kwestia tygodnia, tylko kilka miesięcy uczciwej pracy. Wszystko zależy jakim zapleczem merytorycznym się dysponuje (prawnicy, ekonomiści itp.).
  Pospiech może doprowadzić tylko do jeszcze większej katastrofy, ale działać trzeba.
  NARÓD POLSKI MUSI PRZEJĄĆ WŁADZĘ!
 • +5 za poruszony temat
  Szanowny Panie definicje przyjęte przez ludzi są często błędne u podstaw. Np całkowita, 100% demokracja to anarchia.

  Z demokracją, to tak samo jak z komunizmem, są to teoretyczne, abstrakcyjne formy nie do zrealizowania.

  Każda władza, najbardziej demokratyczna , kończy z swobodami demokratycznymi w mniejszym lub większym stopniu. Prawdziwa demokracja to anarchia, a nie czyjaś władza nad resztą.
  Anarchia i Ojczyzna
 • Piękna idea
  5+
  Piąty marsz ruskiego narodu: "Słowianie łączcie się"
 • @Rebeliantka 16:05:11
  Niby w Polsce jest dobrobyt, a rządy Prawa i Sprawiedliwości.
  Jak to pogodzić ? Myślę, że to jednak bieda, a nie bezmyślny wandalizm.
  Hieny cmentarne
 • @Rzeczpospolita 23:01:37
  Mam nadzieje, że 6 listopada sąd odrzuci zrzuty jako bez podstawne i uwolni M.Piskorskiego.
  100 więźniów politycznych na 100-lecie niepodległości
 • @Rzeczpospolita 23:53:54
  Odpowiedzialność za spalenie budki spoczywa na organizatorach marszu. Takie jest prawo, na całym świecie.

  Co innego plotki. Słyszałem że budkę podpalili policjanci po cywilu, na polecenie szefa MSW Bartłomiej Sienkiewicz. Coś mogło być prawdą, po sprawę przeciwko szefowi MSW, na wniosek PO umorzono.
  Wtedy polskie służby prowadziły na zlecenie CIA, kampanie antyradziecką przygotowującą do przejęcia władzy na Ukrainie, przez nacjonalistów Ukraińskich.

  Ale Moskwę plotki nie interesują, podpalenie miało miejsce podczas Marszu Niepodległości i przy aplauzie uczestników demonstracji.
  Rosja na progu rewolucji narodowej? – przestroga dla Polski
 • @zadziwiony 14:36:51
  Zamach zaczął się znacznie wcześniej niż doszło do katastrofy. Nawet próbę zamachu przeprowadzono, przygotowano fałszywe dokumenty.

  Samolot i tak by się rozbił, nawet gdyby z powodu mgły wrócił do Warszawy, poleciał do Moskwy czy Mińska, z każdą minuta lotu była by sytuacją jeszcze bardziej krytyczna. TEN SAMOLOT ZAPROGRAMOWANO NA ŚMIERĆ !

  Samolot był na właściwym kursie na wprost pasa. Przeszedł nad I Radiolatarnią idealnie, przeleciał nad drugą ocierając się o jej antenę.

  A jednak samolot musiał skręcić w lewo na brzozę, czy sobie pilot tego życzył czy nie.
  SMOLEŃSK 2010 - EKSPERTYZA ATM z 15.07.2011 ROKU – CZAS
 • @Rzeczpospolita 22:32:18
  Ten wyjazd Narodowców do Rosji przypomina, udział Narodowców w marszu Niepodległości organizowanym przez żydowskich preferencji liderów PIS (Prezydent Duda, bratanica J. Kaczyńskiego), pod hasłem "My chcemy Boga".

  Nawet gdyby Duda, czy jakaś frakcja PIS chciała odnowy, nigdy na takie numery nie dam się nabrać. Mam za duże doświadczenie, tu chodzi o zbijanie kapitału politycznego, poprzez manipulacje młodzieżą patriotyczną.

  Obawiam się, że spotkanie polskich Narodowców z Narodowcami Rosyjskimi (niby w wzniosłym i słusznym celu), ma posłużyć nakręcaniu antykremlowskiej polityki żydo-amerykanów.
  Rosja na progu rewolucji narodowej? – przestroga dla Polski
 • @Rzeczpospolita 22:32:18
  A jak sobie wyobrażasz reakcje władz Rosji, na rozmowy polskich nacjonalistów z rosyjskimi nacjonalistami.

  1/Czy myślisz że Rosjanie nie pamiętają kto podpalił budkę pod ambasada rosyjską, kto dewastował pomniki i wykrzykiwał hasła anty radzieckie.

  2/Wiesz jaka jest różnica miedzy ich narodowcami, a naszymi. Dlaczego dziś podczas manifestacji zamknięto około 100 rosyjskich narodowców. Bo USA nie może destabilizować Kremla, rękoma dysydentów. Jest ich za mało, za słabi w protestach maszerują obok feministek i tęczowych.
  Dlatego teraz kasa wuja Sama idzie na rosyjskich narodowców. FSP doskonale w tym się orientuje. Wiedzą o swoich nacjonalistach, i zapewne i polskich.

  3/Takie rozmowy zakulisowe, nie oficjalne niczego nie są wstanie załatwić. Mogą tylko zaszkodzić każdej ze stron. Mogą to odczytać jako spiskowanie Rosjanie, jak i rząd PiS-u.

  4/ Kierowanie inicjatywy spotkań , rozmów jakoby z inicjatywy Narodowców, może być przez niektórych liderów prowokacja. Gdzie zwykli patrioci znowu zostaną wmanewrowani zakulisową pro amerykańska politykę.

  Jeżeli trzeba rozmawiać i chce się rozmawiać trzeba prowadzić rozmowy otwarcie i szczerze na starcie z kompetentnymi osobami.

  Proponuje Państwu przy wystąpieniu o wizę wjazdową podać w ambasadzie cel podróży i poprosić (zależnie od waszego planu, o ile taki jest ? - co chcecie tym wyjazdem osiągnąć) np. wskazanie kontaktów z kompetentnymi osobami, wskazówki, opiekuna.
  Rosja na progu rewolucji narodowej? – przestroga dla Polski
 • @Wrzodak Z. 11:38:40
  Możesz mieć rację, w kontekście:
  ".......Moim zdaniem to hasło ma odwrócić uwagę młodych Polaków w kwestiach zasadniczych, jaką jest okupacja Polski przez wojska amerykańskie, które działają w interesie światowej mafii banksterskiej i oni pragną rozpętać wojnę z Rosją rękami Polaków i naszą krwią........."

  Tym bardziej, że komitet organizacyjny to członkowie PiS, prezydent Duda (o powiazaniach syjonistycznych) i wnuczka Jarosława Kaczyńskiego (o korzeniach Ukraińskich i może żydowskich jak niektórzy podają).

  Są to ludzie związani i stojący na czele obecnej władzy. To co ja (my) tam mamy demonstrować i przeciwko czemu ? Gdy TEN RZAD TRZYMA Z ŻYDAMI I BANDEROWCAMI.

  Popierać ten Rząd, poprzez udział w procesji religijnej ? Nie taka była idea tych marszy. Kościół nie jedno święto pogańskie zawłaszczył ( wigilie, Wielkanoc, Boże ciało, Matki Boskiej Zielnej ....). Teraz z marszu niepodległości, pragnie zrobić kolejne święto religijne ? Bo tu, w tym proteście, o niepodległości nie może być mowy.

  Chyba i ja przywdzieje kominiarkę. Obawiam się tylko, że wtedy dla Miarki stanę się satanistą.
  My chcemy Boga
 • @Rzeczpospolita 11:51:44
  Tak jak piszesz:
  "Jednak mogą to być rozmowy tylko z rosyjskimi nacjonalistami,..."

  Proponuje, nawet lepiej:
  spotkać się z rosyjskimi dysydentami.
  Rosja na progu rewolucji narodowej? – przestroga dla Polski
 • @kula Lis 67 10:29:22
  1/ Korea PD i Japonia nie chce paść ofiara wojny jądrowej w imie interesów USA. Tylko Polski minister obrony w imię sojuszu z USA zaatakować Putina.

  2/ Wyrzutnie THAAD znajdują się już w Korei Pd. Ale nie stanowi problemu ich wyeliminowanie z pola walki, już w pierwszych minutach konfliktu. przez Kima. Np za pomocą artylerii rakietowej (300 mm), z taką lawiną ognia system sobie nie poradzi. Ze względu na niski pułap pocisków THAAD musi znaleźć się w zasięgu artylerii rakietowej Korei inaczej nie przechwyci rakiet balistycznych.

  Są jeszcze pociski Aegis na amerykańskich okrętach, ale i tu będą miały problem z ustawieniem się poza zasięgiem podrasowanych skudów (zasięg 1000 km). Aegis może przechwycić pocisk max na pułapie 200 km (zależy czy to będzie SM-3IIA czy SM-3IB) i to zapewne nie starczy bo Koreańskie pociski będą już minimum na pułapie 1000 km.

  3/ System tarczy to nie tylko obrona. Na wyrzutniach mogą spoczywać pociski ziemia- ziemia uzbrojone w głowice jądrowe i nikt tego ni sprawdzi. Np Tomahawki można odpalać z wyrzutni Patriotów i baterii THAAD.

  4/ USA jeżeli już się zainstalowało w Japonii czy Korei Pd, to nie opuści swoich baz i instalacji czy to się będzie podobać Japończykom (Korei ) czy nie. Tak samo jak nie opuszczą baz w Polsce.
  Nuklearny Halloween
 • Kto kogo prowokuje ?
  Dziś rano.

  Dwa amerykańskie bombowce B1B przeleciały nad Półwyspem Koreańskim i przeprowadziły ćwiczenia symulujące ataki na główne cele w kraju - podała oficjalna północnokoreańska agencja prasowa KCNA.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dwa-amerykanskie-bombowce-przelecialy-nad-polwyspem-koreanskim/pe5e2x5

  Prowokacja, ale dzięki czemu wiemy że USA jeszcze nie zaatakuje Korei. Nastąpi tylko wzmocnienie obecności wojsk Być może już wtedy system tarczy antyrakietowej uzyska pełną sprawność.

  Wywiad USA dwoi się i troi by odpowiedzieć na główne pytania odnośnie możliwości Koreii. Okazuje się że naprawdę mało wie o możliwościach strategicznych Koreańskich pocisków, okrętów podwodnych i jakości i ilości głowic jądrowych.

  Przykładem niech będzie komunikat, że nastąpiło prawdopodobne zawalenie się tunelu (tu błąd szybu, leja), prawdopodobnie dwa tygodnie temu, prawdopodobnie na skutek prawdopodobnej podziemnej próby nuklearnej, gdzie prawdopodobnie zginęło 200 ludzi.

  Jednak żadne zdjęcie satelitarne czy lotnicze nie pokazuje zapadlisk czy śladów katastrofy. Niema zdjęć nawet krateru po podziemnym wybuchu. Jest tylko fotografia ośrodka poligonowego, i kilka nieudolnie zmanipulowanych zdjęć lotniczych.
  Nuklearny Halloween
 • @lorenco 01:24:02
  Ja rozumiem jak rozwija miarka w kontekście on naszym Królem, Panem , Władcą. Ja tego nie neguje.

  Ale on przyziemnych problemów Polski nie załatwi, jego rola sprowadza się do oceny naszych działań i życia wiecznego. Tak jak nie powinniśmy modlić się by Bóg ukarał Kowalskiego, tak nie powinniśmy mieszać go do polityki.

  Oddajmy Bogu co Boskie, a Cesarzowi co Cesarskie.

  Wzywanie Boga, nawet modlitwy do niego nie zmienia naszej tragicznej sytuacji politycznej. Musimy nasze sprawy brać w własne ręce, a nie oglądać się na Boga. Nie należy Boga mieszać w sprawy ziemskie, on jest tylko po to, by je i nasze uczynki rozliczać gdy odejdziemy z tego świata.

  To jest nadużywanie imienia Boga, dla własnych potrzeb.
  My chcemy Boga
 • @35stan 00:23:59
  W pierwszym zdaniu piszesz o "zamachu", w drugim o "katastrofie".

  Jedno drugiemu nie przeczy. BYŁ ZAMACH, który doprowadził do katastrofy. Katastrofa może być z wielu powodów, wad technicznych, złej pogody, błędu pilota .... i w wyniku zamachu stanu.

  Nie ma znaczenia jaką godzinę miał na telefonie ambasador polski, czy Sikorski, czy panienka w TV. Samolot się rozbił nie z tego powodu.
  SMOLEŃSK 2010 - EKSPERTYZA ATM z 15.07.2011 ROKU – CZAS
 • @miarka 00:33:19
  Ateiści to nie sataniści. Słowianie też byli ateistami, zanim ich nawrócono nie znaczy to, że byli satanistami.

  Inna sprawa, że jeździliśmy busem rok w rok na marsze i nie przypominam sobie by atakowali nas ateiści.

  To jednak nie jest tak istotne. PYTAŁEM- Kto to hasło wymyślił „My chcemy Boga” ?

  Piszesz o tym, więc zapewne wiesz ? To ważne, gdy ktoś przemawia i usiłuje coś narzucić innym w imieniu wszystkich uczestników marszu.
  Wiesz dobrze że w marszu biorą udział różne formacje i nie wszyscy maja zgodne poglądy. Łączy ich tylko jedno, dobro Polski.

  WIĘC PYTAM PROSTO OD KOGO WYSZŁA PROPOZYCJA TEGO HASŁA I CZY BYŁA KONSULTOWANA ?
  My chcemy Boga
 • No ślicznie , idzie NOWE !!!
  Kto to hasło wymyślił „My chcemy Boga” ?

  Czy koniecznie trzeba w te sprawy mieszać Boga. Nie wystarczy pójść do kościoła, czy trzeba wyciągać go jeszcze na ulice ? A co z ateistami, niewierzącym ?

  Jako, że nasz Król jest w niebie zajęty, to pewnie władze za niego będzie w Polsce sprawował kościół, a przewodnikiem duchowym zostanie ojciec Rydzyk.

  A JUŻ MIAŁEM NADZIEJĘ ŻE BEDZIE LEPIEJ !
  Tym razem chyba sobie już odpuszczę udział w marszu, szkoda czasu i paliwa, by zabierać Polskę żydom, by następnie przekazać ją Redemptorystom.
  My chcemy Boga
 • Rozbierzności w czasie nie dowodzą jak doszło do zamachu. Nie wyjaśniaja przyczyn katastrofy.
  To temat wałkowany i nadal wielu dziennikarzy dopatrywało się w tym spisku. Na rejestratorach, nagraniach, dokumentach mamy czas GMT, Czas Warszawski (Środkowo europejski +/- 1h lato , zima), Czas dla Ukrainy i czas Moskiewski. Do tego niezsynchronizowane stare zegary, na pokładzie samolotu, w Smoleńsku, na punktach kontroli lotu (różnice paro minutowe).

  Czas wiarygodny według którego powinna odbywać się kalibracja zdarzeń to czas sygnału GPS, ale to już za mądre dla wszystkich komisji.

  Potem są kwiatki, oni nie żyli, a samolot jeszcze leciał. :-D

  PS
  Leciał tylko dla tego że technik Zakładu Energetycznego odnotował zerwanie linii 3 minuty po skraszowaniu samolotu.
  SMOLEŃSK 2010 - EKSPERTYZA ATM z 15.07.2011 ROKU – CZAS

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031