Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
31 postów 944 komentarze

Fischer von Treuenfeld

Fischer - "Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji."

Moje komentarze

 • @zadziwiony 16:14:35
  Rosja jak by chciała już by była w Polsce. Nie po to ja opuścili by ja teraz okupować. W grudniu 1980 by nas czołgami mogli wetrzeć w asfalt. Dopiero uwolnienie się od balastu jakim była Polska, Ukraina, Białoruś, Węgry, Rumunia ..... poprawiło im bilans ekonomiczny. Dziś po co im Polska ?
  Sprzedać diabłu duszę ... ze strachu i nienawisci do Rosji.
 • @
  Jeżeli Papież jest takim orędownikiem muzułmańskich terrorystów, niech jako Watykan przyjemnie na swoje pałace, do ogrodów i na Pl. Św. Marka chociaż 1000 uchodźców. Da tym samym przykład swojego miłosierdzia i dobroduszności. Niech puste słowa zamieni w czyny.
  Przekupić papieża
 • Dyplomacja
  Dyplomacja to nie tylko „RACJA”, ale i „MANIPULACJA”. Skuteczny dyplomata to ten , który osiąga cel. Droga do celu, to kłamstwo i oszustwo, moralność w dyplomacji nie istnieje. Nawet argumenty są bez znaczenia, o ile zyski są zadawalające.
  DyploRacja
 • @57KerenOr 20:50:38
  Piszesz "Ja nie wstydzę się swojej wiary.", ale wstydzisz się nazwiska.
  Ty nie wierzysz, tylko szukasz, zarzucając innym brak wiary i kłamstwa.
  KONSTYTUCJA 3 MAJA - RZĄDY PRAWA CZY INKWIZYCJI!?
 • @57KerenOr 16:26:31
  Szanowny Panie wysłałem wczoraj Panu na priv wiadomość. Forum nie jest miejscem do roztrząsanie spraw osobistych dotyczących wiary ani moich przodków. Wątpię by kogoś na forum interesowały sprawy mojej wiary. Wyślę Panu jeszcze jedną wiadomość na priv i tam mogę z Panem podjąć dyskusje na temat Boga.
  KONSTYTUCJA 3 MAJA - RZĄDY PRAWA CZY INKWIZYCJI!?
 • @Husky 23:25:38
  To nie jest takie proste, w grę wchodzi tylko wojna jądrowa. I do niej Putin się przygotowuje. Rosyjskie programy zbrojeniowe osiągną pełną skale w 2020 r, powyżej 75% planowanej modernizacji armii w 2018. USA usiłuje gonić i nadrobić zaległości, ale brak im kasy. Dlatego mobilizują UE i chcą wplątać w wojnę państwa wschodniej flanki. Ale Putin nie podejmie tej rękawicy, bo w wypadku wojny konwencjonalnej przegra. Rosja ma 140 mil ludności, natomiast Polska, Ukraina, Rumunia, Mołdawia, Łotwa, Estonia to już porównywalna masa mięsa armatniego, a w awanturę zostaną wplątane państwa NATO w tym Turcja. W wypadku wojny jądrowej sojusz NATO się rozpadnie. Na placu boju zostanie polska z milionową gwardią narodową z kałachami.
  AMERYKAŃSKA MARYNARKA WOJENNA MA DZIAŁO LASEROWE
 • @57KerenOr 22:06:48
  Moi przodkowie ginęli za wiarę katolicką jeden z nich nawet został świętym. To Św. John Fischer patron prawników, kanonizowany w 1935. Jako rycerze przodkowie moi walczyli w Ziemi Świętej, zawsze po stronie Cesarstwa, a nie Papieży. Wierzyli w dziedzictwo Marii (Magdaleny) a nie Marie dziewicę. Po upadku Zakonu Templariuszy, rycerstwo i inne zakony rycerskie nadal kultywowały kult Maryi i nie uznawali trójcy świętej. Ta przedstawiano w ikonografii w koronie i z czarnym licem. Nie uznawanie przez połowę ludności Europy Św Trójcy, a jedynie Jezusa Chrystusa było powodem wojen religijnych. Za sprawą których wyłoniły się ruchy protestanckie. Wszyscy moi przodkowie byli ewangelikami, kilku nawet księżmi. Mieli rodziny i dzieci. Dla tego kościół ewangelicki jest mi bliższy, bo w takim duchu byłem wychowywany przez dziadków. Moja matka była Polką, katoliczką z Pomorza. Za namową jej matki oddanej katoliczki, mnie ochrzczono. Jednak dziś nie uznaje ten akt jako nie wiążący, bo nie maiłem na to wpływu. Do kościoła ewangelickiego też nie chodziłem, gdyż po wojnie takie w większości zniszczono. Jak dojrzałem zrozumiałem jakie zło niesie kościół katolicki (nie nauki Chrystusa), zostałem ateistą.
  KONSTYTUCJA 3 MAJA - RZĄDY PRAWA CZY INKWIZYCJI!?
 • Laser
  Tak to prawda ale to jeszcze mało efektywna broń. Ogranicza jej zasięg krzywizna ziemi i czas potrzebny do przegrzania pancerza. W okręcie który pojawi się na horyzoncie można co najwyżej wypalić dziurę. Skrzydlaty wolny pocisk jest łatwym celem bo źródło ciepła szybko doprowadzi do detonacji paliwa lub głowicy. Szybki samolot myśliwski może z małej odległości. Obecnie jednak samoloty i okręty atakują z dużej odległości, często są nawet nie widoczne dla nieprzyjaciela. To są wartości rzędu 80-150 km.
  Rosjanie tez mają broń laserowa. https://youtu.be/S-aRTQnBq-g Sprzężone działa laserowe mniejszej mocy montowali na podwoziach czołgów. Jednak w celu uzyskania właściwej mocy wzrasta masa, stąd ta amerykańska nowinka jest montowana na okręcie.
  Jednak naprawdę groźna broń laserowa jest na orbicie. Tam może jedno działo laserowe zniszczyć wszystkie satelity szpiegowskie i nawigacyjne, komunikacyjne znajdujące się nad terytorium Rosji. Satelity mają bardzo delikatną osłonę, często tylko z foli. Ponadto fotony w przestrzeni kosmicznej (próżni) mają większą energię i nie ulegają rozproszeniu. Niestety żeby taką broń mieć na orbicie trzeba mieć potężne silniki rakietowe i doskonałe źródła energii. Tylko Rosja ma wystarczającej mocy silniki rakietowe i odpowiednie reaktory atomowe mogące pracować w przestrzeni kosmicznej o masie poniżej ok 50 kg.
  Reaktor 200 MW, który zamontowano na Kursku miał masę 200 kg, jednak reaktor umieszczony w kosmosie nie wymaga tak ciężkich osłon chroniących przed promieniowaniem, rozbudowanego systemu chłodzenia i potrzebuje znacznie mniej paliwa jądrowego.
  Jeden satelita z bronią laserową na orbicie może zniszczyć w ciągu kilku sekund wszystkie satelity na jednej z półkul, plus te które są na dostatecznie wysokich orbitach po drugiej stronie globu. Przed broni laserowej w kosmosie wstrzymywała tylko Rosjan umowa o zakazie rozprzestrzeniania broni w kosmosie. Jednak w ostaniem czasie po aneksji Krymu umieściła kilka ciężkich niezidentyfikowanych satelitów wojskowych. Ostatni odpalono kilka dni temu z nowego kosmodromu.
  AMERYKAŃSKA MARYNARKA WOJENNA MA DZIAŁO LASEROWE
 • Pozdrawiam i polecam refleksi
  Jestem ateistą, z przymusu katolikiem z rodzinnych tradycji ewangelikiem.
  Piszesz: „Summa Summarum: Od niepamiętnych czasów ludzkość poniża i obraża Majestat Boga Ojca i Jego Syna!....”
  Nikogo nie zamierzam pouczać, ani dyskredytować, ale nikt w Polsce nie obraża Boga. Boga obraża sam kler. To Kościół jako instytucja kłamstwa, intryg i zbrodni, jest znienawidzony. Kościół, który zdradził samego Boga i jego nauki. Kościół, który chroni zbrodniarzy i pedofili. Kościół który kobiety traktuje podmiotowo, jako służące i przedmiot do prokreacji. Kościół, który dla pieniędzy zaprzeda się każdemu. Kościół, który wiernym robi papkę z mózgu.
  KONSTYTUCJA 3 MAJA - RZĄDY PRAWA CZY INKWIZYCJI!?
 • @Husky 14:29:08
  Chłopie co tak się miotasz ? Trochę mię to cieszy bo wejść mi na blogu przybywa i w wyszukiwarkach idzie do góry, ale nie rób siebie matoła. Dziś nikt nie wleci w przestrzeń powietrzną Rosji. Co do sojuszników Chiny wystarczą ? Zadeklarowanych ilości Dreamlinerów nie odebrała Japonia, Indie, Kanada... Pocisk S-75 Dwina, który zestrzelił U-2 miał standardowy pułap 30000 m, a były też późniejsze pociski osiągające pułap 60000 m, ale zawsze nawet w fazie eksperymentalnej pociski S-75 Dwina osiągały pułap powyżej 20000m. Ja rozumiem, że masz problemy z Rosyjskim, ale zaufaj fretce i pisz dalej.
  Targanie misia
 • @kfakfa 12:03:20
  Słyszałem o tym incydencie. Takich prowokacji i misji szpiegowskich będzie więcej. TO USA je prowokuje i jest stroną aktywną, nawet nie NATO. To nie Rosjanie latają nad Kalifornia czy Waszyngtonem. Te zabawy amerykanów skończą się tragicznie. Wtedy będą wszystkie żydowskie media informowały świat jacy to źli są Rosjanie bo nie pozwalają latać po swoim niebie.
  Targanie misia
 • @staszek kieliszek 03:43:34
  Boeing jest na granicy plajty. Ma konkurenta w samolotach pasażerskich produkowanych w UE. Po wpadce Boeinga 787 Dreamliner, musiał zapłacić ogromne kary. Tylko polski Lot odpuścił, dziś płacze, że grozi mu krach i liczy na pomoc rządu. Wielu kontrahentów wycofało się z zakupów Dreamlinerów na rzecz Airbusów.
  Targanie misia
 • @fretka 08:33:24
  Zawsze Ukraińcy, nigdy Tatarzy. Ukraina nigdy nawet podczas największej świetności nie zajęła Krymu. Granice kończyły się za Kamieńcem Podolskim. To tylko w ramach utworzonej republiki Ukraińskiej przez ZSRR, Krym , Odesa, Zaporoże znalazły się w granicach Republiki UKraińskiej. Natomiast republiki w czasach ZSRR to jak u nas województwa, zatem przebieg granic był czysto administracyjny. Zaporoże z swoimi hutami i kopalniami miało stanowić zaplecze rolniczej republiki. Faktycznie etnicznie były to ziemie Tureckie, ale trudno by na Krymie za czasów ZSRR utworzono jeszcze Socjalistyczną Republikę Turecką. Polecam atlas historyczny
  Co się dzieje na Ukrainie - 28.04.2016.
 • Czarno Białe
  Przyzwyczailiśmy się jako Polacy widzieć wszystko jako białe lub czarne, a świat jest szary. Mniej lub bardziej szary.
  Major Zygmunt Edward Szendzielarz ps. Łupaszka, jako ofiara zbrodni stalinowski pośmiertnie awansowany na podpułkownika. Jego początki działalności konspiracyjnej nie są do końca jasne nie wiadomo jak wydostał się z niewoli niemieckiej. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można uważać że rozpoczął je stosunkowo późno w 1941 pod wpływem żony po powrocie z niewoli. Ten okres jego życia jest różnie relacjonowany przez biografów. W wspominanym okresie poprzez dawne kontakty nawiązał współpracę z ZWZ. W lutym 1942 ZWZ przemianowano na AK w owym czasie Łupaszka był jej w strukturach bez przydziału.
  W sierpniu 43 został oddelegowany na dowódcę pierwszego oddziału AK na ziemi Wileńskiej dowodzonej do tej pory przez ppor. Burzyńskiego (Kmicica). Burzyński został zamordowany, a jego 1/3 jego żołnierzy (ok 50) rozstrzelanych. Za zbrodnie tą obwiniano Łupaszkę, jego żona i nowa generacja badaczy za zbrodnię tę obwiniła Rosjan w osobie zaprzyjaźnionego Markowa. Znam trzy wersje tych wydarzeń, osobiście uważam że była to zbrodnia Łupaszki za współpracę Kmicica z Rosjanami. Kmicic był zaprzyjaźniony z Markowem razem z nim prowadził walkę przeciwko Niemcom. Kmicica zamordowano 26 sierpnia 1943, gdy przybył tam Łupaszka. Natomiast rozkaz Pantielejmona Ponomarienki (szefa CSRP), który polecił podległym sobie zgrupowaniom partyzanckim rozbrajanie polskich oddziałów, internowanie ich, a rozstrzeliwanie opornych został wydany 30 listopada 1943 r- trzy miesiące później !
  W styczniu 1944 jako przedstawiciel Wileńskiego okręgu AK prowadził z Niemcami rozmowy dotyczące współpracy w walce przeciw partyzantce Radzieckiej. Został napiętnowany przez komunistów, jak i środowiska emigracyjne mianem kolaboranta.
  W kwietniu 1944 został aresztowany przez policjantów litewskich i przekazany władzom niemieckim. Po kilku dniach został wypuszczony przez Niemców.
  26 czerwca 44 zatwierdzono plan operacji Ostra Brama w ramach Akcji Burza. Łupaszka miał dowodzić zgrupowaniem Zachód zamykając miasto od pn-zach.
  Jednak nigdy nie dotarł na wyznaczone pozycje. Swoim żołnierzom oświadczył cytuje za Wikipedią:
  „Łupaszka” zebrał dowódców swoich szwadronów, którym zakomunikował, iż nie ma zamiaru defilować przed Ruskimi w Wilnie. Trudno panowie, widocznie generał „Wilk” nie mógł inaczej. Oświadczam wam, że ja też inaczej nie mogę. (...) W tej defiladzie udziału nie weźmiemy.”
  O planowanej akcji doskonale wiedzieli Niemcy w wyniku ustaleń SD (wywiad SS) i od 4 lipca garnizon Wileński był w pełnej gotowości. W wyniku faktu że odział Łupaszki i Węgielnego nie zajęły północno zachodniej rubieży Niemcy nie byli zmuszeni do prowadzenia obrony okrężnej i zadały bardzo duże straty oddziałom AK nacierającym od południa. Nie wykonanie tego rozkazu przez Łupaszkę to ewidentna zdrada.
  Co w owym czasie robił ten sławny dowódca. Trudno powiedzieć, ale jest pewne, że dowodzona przez niego 5 Wileńska Brygada AK dokonała zbrodni ludobójstwa na mieszkańcach wsi Dubinki i okolic. Głównie na kobietach i dzieciach. Łupaszka jako dowódca ponosi całkowitą odpowiedzialność za tą zbrodnię. Nie ma tu znaczenia ile było ofiar zbrodni 20 czy 100, czy byli wśród ofiar Polacy (byli). Łupaszka nie ukarał winnych zbrodni i złamał kolejny rozkaz komendanta Okręgu Aleksandra Krzyżanowskiego „Wilka” z 12 kwietnia, zakazującego represji na ludności cywilnej.
  Ścigany przez Rosjan i z nadszarpniętą reputacją w Wileńskim AK, ucieka (jak kto woli wycofuje się ) na obszar Białostockiego okręgu AK. Gdzie komendantem okręgu był ppłk Władysław Liniarski, ścigany za wydanie rozkazu likwidowania „band komunistyczno-żydowskich” w 1943. Gdy w styczniu gen. Okulicki wydał rozkaz o rozwiązaniu AK i Rosjanie wkroczyli na teren okręgu Białostockiego. Ścigany za zbrodnie Lniarski ogłasza na terenie swojego okręgu AKO (Armia Krajowa Obywatelska), a Łupaszkę mianuje komendantem partyzantki Okręgu Białostockiego AKO.
  Dalsze losy Łupaszki za Wikipedią:
  „W początkach kwietnia 1945 roku nastąpiła mobilizacja Brygady w okolicy wsi Oleksin w powiecie Bielsk Podlaski. Odtąd prowadzono walki z regularnymi oddziałami Armii Czerwonej i LWP, KBW, NKWD oraz grupami UB i MO. Szczególną uwagę zwracano na zabijanie agentów komunistycznych i członków PPR, którzy przez podziemie uważani byli za zdrajców. Rozbijano posterunki MO i urzędy gminne, urządzano zasadzki.”
  Nie dziwi więc fakt że był ścigany przez komunistów.
  Od jesieni 1945 ukrywał się na Pomorzu, z wiosną 1946 przeszedł ponownie do lasu walczyć o Polskę w Prusach i na Mazurach. Jego sztab stacjonował z reguły na Kociewiu. Jestem z Pomorza, siostra mojego dziadka miała majątek w rejonie działania Łupaszki. Na podstawie jej opowieści można by zmienić całą historię. Gdy chciano upamiętnić Łupaszkę tablicą pamiątkową całe Pomorze wrzało.
  Został zatrzymany na Śląsku czerwcu 1948, ponoć był torturowany na Rakowieckiej. Większość jego podkomendnych zostało aresztowanych krótko po jego zatrzymaniu, pierwsza została zatrzymana jego łączniczka Regina Żylińska-Mordas.
  Tyle suchej biografii. Uważam że w Polsce stać na lepszych bohaterów.
  Łupaszko cd..
 • Nie czujesz reali gosciu za morza.
  Gościu za morza. Putin nie jest idiotą, to najlepszy gracz polityczny ostatniej dekady. Nie da się wplatać wojnę konwencjonalną na wschodzie Europy. Wojnę która pochłonie tysiące ofiar po obu stronach. Zniszczy jego rynek zbytu dla petrosurowców. Po prostu przywali Ameryce i będzie miał po problemie z NATO i UE , a świat odetchnie z ulgą i po problemie.
  Gaspadin Putin gniewa się na Warszawę
 • Czarno Białe
  Przyzwyczailiśmy się jako Polacy widzieć wszystko jako białe lub czarne, a świat jest szary. Mniej lub bardziej szary.
  Major Zygmunt Edward Szendzielarz, jako ofiara zbrodni stalinowski po śmiertnie awansowany na podpułkownika. Jego początki działalności konspiracyjnej nie są do końca jasne nie wiadomo jak wydostał się z niewoli niemieckiej. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można uważać że rozpoczął je stosunkowo późno w 1941 pod wpływem żony po powrocie z niewoli. Ten okres jego życia jest różnie relacjonowany przez biografów. W wspominanym okresie poprzez dawne kontakty nawiązał współpracę z ZWZ. W lutym 1942 ZWZ przemianowano na AK w owym czasie Łupaszka był jej w strukturach bez przydziału.
  W sierpniu 43 został oddelegowany na dowódcę pierwszego oddziału AK na ziemi Wileńskiej dowodzonej do tej pory przez ppor Burzyńskiego (Kmicica). Burzyński został zamordowany, a jego 1/3 jego żołnierzy (ok 50) rozstrzelanych. Za zbrodnie tą obwiniano Łupaszkę, jego żona i nowa generacja badaczy za zbrodnię tę obwiniła Rosjan, zaprzyjaźnionego Markowa. Znam trzy wersje tych wydarzeń, osobiście uważam że była to zbrodnia Łupaszki za współpracę Kmicica z Rosjanami. Kmicic był zaprzyjaźniony z Markowem. Zamordowano go 26 sierpnia 1943, natomiast rozkaz Pantielejmona Ponomarienki (szefa CSRP), który polecił podległym sobie zgrupowaniom partyzanckim rozbrajanie polskich oddziałów, internowanie ich, a rozstrzeliwanie opornych został wydany 30 listopada 1943 r- trzy miesiące później !
  W styczniu 1944 jako przedstawiciel Wileńskiego okręgu AK prowadził rozmowy dotyczące współpracy w walce przeciw partyzantce Radzieckiej. Został napiętnowany przez komunistów, jak i środowiska emigracyjne mianem kolaboranta.
  W kwietniu 1944 został aresztowany przez policjantów litewskich i przekazany władzom niemieckim. Po kilku dniach został wypuszczony przez Niemców.
  26 czerwca 44 zatwierdzono plan operacji Ostra Brama w ramach Akcji Burza. Łupaszka miał dowodzić zgrupowaniem Zachód zamykając miasto od pn-zach.
  Jednak nigdy nie dotarł na wyznaczone pozycje. Swoim żołnierzom oświadczył cytuje za wikipedią:
  „Łupaszka” zebrał dowódców swoich szwadronów, którym zakomunikował, iż nie ma zamiaru defilować przed Ruskimi w Wilnie. Trudno panowie, widocznie generał „Wilk” nie mógł inaczej. Oświadczam wam, że ja też inaczej nie mogę. (...) W tej defiladzie udziału nie weźmiemy.”
  O planowanej akcji doskonale wiedzieli Niemcy w wyniku ustaleń SD (wywiad SS) i od 4 lipca garnizon Wileński był w pełnej gotowości. W wyniku faktu że odział Łupaszki i Węgielnego nie zajęły północno zachodniej rubieży Niemcy nie byli zmuszeni do prowadzenia obrony okrężnej i zadały bardzo duże straty oddziałom AK nacierającym od południa. Nie wykonanie tego rozkazu przez Łupaszkę to ewidentna zdrada.
  Co w owym czasie robił ten sławny dowódca. Trudno powiedzieć, ale jest pewne, że dowodzona przez niego 5 Wileńska Brygada AK dokonała zbrodni ludobójstwa na mieszkańcach wsi Dubinki. Głównie kobietach i dzieciach. Łupaszka jako dowódca ponosi całkowitą odpowiedzialność za tą zbrodnię. Nie ma tu znaczenia ile było ofiar zbrodni 20 czy 100, czy byli wśród ofiar Polacy (byli). Łupaszka nie ukarał winnych i złamał kolejny rozkaz komendanta Okręgu Aleksandra Krzyżanowskiego „Wilka” z 12 kwietnia, zakazującego represji na ludności cywilnej.
  Ścigany przez Rosjan i z nadszarpniętą reputacją w Wileńskim AK, ucieka (jak kto woli wycofuje się ) na obszar Białostockiego okręgu AK. Gdzie komendantem okręgu był ppłk Władysław Liniarski, ścigany za wydanie rozkazu likwidowania „band komunistyczno-żydowskich” w 1943. Gdy w styczniu gen. Okulicki wydał rozkaz o rozwiązaniu AK i Rosjanie wkroczyli na teren okręgu Białostockiego. Ścigany za zbrodnie Lniarski ogłasza na terenie swojego okręgu AKO (Armia Krajowa Obywatelska), a Łupaszkę mianuje komendantem partyzantki Okręgu Białostockiego AKO.
  Dalsze losy Łupaszki za Wikipedią:
  „W początkach kwietnia 1945 roku nastąpiła mobilizacja Brygady w okolicy wsi Oleksin w powiecie Bielsk Podlaski. Odtąd prowadzono walki z regularnymi oddziałami Armii Czerwonej i LWP, KBW, NKWD oraz grupami UB i MO. Szczególną uwagę zwracano na zabijanie agentów komunistycznych i członków PPR, którzy przez podziemie uważani byli za zdrajców. Rozbijano posterunki MO i urzędy gminne, urządzano zasadzki.”
  Nie dziwi więc fakt że był ścigany przez komunistów.
  Od jesieni 1945 ukrywał się na Pomorzu, z wiosną 1946 przeszedł ponownie do lasu walczyć o Polskę w Prusach i na Mazurach. Jego sztab stacjonował z reguły na Kociewiu. Jestem z Pomorza, siostra mojego dziadka miała majątek w rejonie działania Łupaszki. Na podstawie jej opowieści można by zmienić całą historię. Gdy chciano upamiętnić Łupaszkę tablicą pamiątkową całe Pomorze wrzało.
  Został zatrzymany na Śląsku czerwcu 1948, ponoć był torturowany Rakowieckiej. Większość jego podkomendnych zostało aresztowanych krótko po jego zatrzymaniu, pierwsza została zatrzymana jego łączniczka Regina Żylińska-Mordas.
  Łupaszka
 • @
  Były 4 cele i cztery samoloty (https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_z_11_wrze%C5%9Bnia_2001_roku). Zapewne tak jak autor pisze dla pewności założono ładunki by skutecznie zniszczyć cele. 2 zidentyfikowane samoloty uderzyły w "bliźniacze wieże". 3 został zestrzelony nad arizoną po postawieniu w pogotowiu sił powietrznych. 4 nie wykonał zadani, może na skutek opóźnienia lotu, może terroryści skrewili. 4 samolotu, który zniszczył Pentagon brak. Tak więc z 4 samolotów, 2 osiągnęły cel. Organizatorzy zamachu popełnili prawdopodobnie błąd 7WTC i Pentagon wysadzili zgodnie z planem o wyznaczonych godzinach, mimo ze do celów nie dotarli terroryści w samolotach. Hitler dla dobrej zabawy też podpalił Reichstag.
  Co się działo 11.09.2001 w Nowym Jorku
 • @
  Jakie AK ? AK zostało rozwiązane 19 stycznia 1945 przez rząd w Londynie. Łupaszki nie skazano za przynależność do AK, ale za kierowanie grupą zbrojną po zakończeniu wojny. Mimo, że obecnie się go gloryfikuje jako żołnierza tej patriotycznej i bohaterskiej organizacji. Łupaszce bliżej było do WiN i NSZ-ZJ, nie wykonał ostatniego rozkazu komendanta AK.
  Pożegnanie majora Zygmunta Szendzielarza ”Łupaszki”
 • moje 3 - grosze
  Jest jeszcze jeden istotny problem w odniesieniu do ataku na PENTAGON. To, że nie znaleziono żadnych elementów (skrzydła, silniki) Boinga jest niczym wobec faktu, że nikt nie zgłosił zaginięcia samolotu. Samolot to nie igła mimo to nie został do dziś zidentyfikowany. Nie ma śladu jego przeloty w przestrzeni powietrznej USA. Żaden kontroler nie zauważył żadnego podejrzanego samolotu poza korytarzem powietrznym. Taki ślad musiałby pozostać nawet gdyby samolot miał wyłączony transponder. Wówczas obrona kraju musiała by reagować natychmiast wobec intruza.
  Co się działo 11.09.2001 w Nowym Jorku
 • Tak trzymaj nie wstydż się swoich mysli
  Zawiszo by to zrozumieć trzeba być rycerzem krzyżowym dopuszczonym do tajemnicy. Trzeba być rycerzem czarnej panienki.
  Maria Magdalena, 13 uczniem Jezusa?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30