Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 1025 komentarzy

Fischer von Treuenfeld

Fischer - "Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji."

Moje komentarze

 • @ewinia 12:52:21
  Do grupy Bilderberga dopuszczono A. Merkel, która zapewne już usadowiła tam Tuska. Tym bardziej, że pędzie miał jeszcze jednego wprowadzającego Radka Sikorka.
  Wszystko o Grupie Bilderberg - Ole Demmegard
 • Ciekawe, ale wydaje się nie prawdziwe.
  Publikacja „Kod Biblii" oparta jest o tekst, powstały przez zebranie tekstów Biblii (głównie Tory, pięcioksiągu) jako liter i znaków, ustawienie ich w kolumnach i wierszach, a następnie regularne wybranie co n-tych z nich (razem około. 304805 znaków). Rola komputerowego programu sprowadziła się do ustawienia tablic tych znaków.

  Normalnym jest że w tak dużym zbiorze liter, czytając je wzdłuż, pionowo i w skos znajdzie się wiele słów. Jeżeli uwzględni się że jest to hebrajski, gdzie nie ma określonych samogłosek i każde słowo można czytać na kilka sposobów np. YAHWE, YAHO, YAHU Natomiast liter jest mniej jak w standardowym alfabecie, ilość słów fonetyczne transkodowanych na angielski znacznie wzrasta. Nie ma też znaczenia z jakiej wersji Tory korzystał ten żyd. Nie ma znaczenia czy kopista przez kilka tysięcy lat zgubił literę, czy słowo na aktualnie brzmiące. ZAWSZE W TAK DUŻYM ZBIORZE ZNAKÓW ZNAJDZIEMY ZBIORY LITER, KTÓRE W DOWOLNYCH JĘZYKACH UTWORZĄ JAKIEŚ SŁOWA. Jeżeli jeszcze, na dodatek ten zbiór słów dowolnie zinterpretuje. Np. słowo wierze zamiennie na wieżowiec, a samolot zastąpię ptakiem , czy ognistym feniksem to mam już przepowiednię. A raczej wykładnię dla zdarzenia które już zaistniało. Było by przepowiedni tych jeszcze więcej gdyby biblie transkodowano dodatkowo na niemiecki, czy rosyjski. W tym wypadku wybrano tylko nieznany żydom, w okresie spisywania Tory , współczesny jeżyk Anglosasów. Szkoda tylko że słowa nie zapisano na wspak (od tylu) zgodnie z pisownią hebrajską.
  Biblia to świetna księga, ale ma tylko jeden kod numeryczny, kapłański zwany kabałą.
  Takie czytanie biblii, wróżenie, to można dokonywać na dowolnym dużym dziele np. encyklopedii PWN, Krzyzakach, czy Trylogii Sieńkiewicza. Efekt będzie identyczny.

  Kod, to jakiś wzór, algorytm, reguła. Tu mamy wyrwany przypadkowy ciąg liter z przypadkowego miejsca, z chaosu liter. To przypadek.
  KOD BIBLII jest niebezpieczny. Usprawiedliwia czynienie zła
 • @klementyna 10:52:02
  Szanowna Pani, nikomu nie jest potrzebna obrona przed Słowianami ze wschodu. Sama obecność amerykanów w Polsce stwarza zagrożenie, co dopiero mówić o obronie. Polacy zdradzili swoje plemię słowiańskie, na rzecz żydów amerykańskich i murzynów z Pentagonu. I wszelkie znaki na niebie wskazują, że w najlepszym razie skończy jak Ukraina. Dlatego trzeba zrobić wszystko, by nie być tak samo głupi jak synowie tryzuba i obudzić się z ręką w nocniku.
  Żeby wygrać dziś nie musimy walczyć z Rosją, czy Ameryką, wystarczy usunąć zdrajców z polityki i stanowisk i pokazać amerykanom drzwi.
  Trzeba było unieważnić zgodę PO na budowę bazy, oddać 40 mil$ jakie już amerykanie utopili w jej budowę i nie dać ani złotówki na amerykańskie systemy rakietowe.
  Ci co nas będą bronić przed Ruskimi...
 • :-) Najlepsze służby na Świecie
  Polskie służby nie mają kreta, są kretowiskiem agenturalnym CIA i Mosadu. Ujawnianie istotnych informacji dotyczących bezpieczeństwa Państwa nazywają współpracą.
  Kret w polskich służbach.
 • @Fischer 22:08:53
  Sory ale tamten filmik po chwili usunąłem, bo ten wydal mi się lepszy. Nie zauważyłem komentarzy. Przepraszam.
  Ci co nas będą bronić przed Ruskimi...
 • @trojanka 19:10:14
  To teraz desant Rosyjski w Arktyce, przy temp, dochodzącej przy skoku do -60 st, słabej widoczności, silnym wietrze, dryfującym lodzie, wśród bieli, gdzie skacząc nie masz pojęcia kiedy wpadniesz w śnieg. Oraz uwalnianie pilą spalinową z lodu przez Rosyjskich polarników załogi amerykańskiego podwodnego okrętu atomowego, który nie dał rady przebić się przez lód.

  https://www.youtube.com/watch?v=eS9_9G6SNAg

  , a u nas śmigłowiec nie może lecieć przy temperaturze +5 bo grozi mu oblodzenie.
  Ci co nas będą bronić przed Ruskimi...
 • @bjes 11:12:44
  Bjest masz rację, ale nie jest to beznadziejna sprawa. Wróg, krwiopijca jest nie liczny, trzeba go tylko dokładnie określić i zlokalizować. Natomiast resztę jednoczyć, by mogła się przeciwstawić nowemu porządku świata. W jedności jest siła to nie są tylko frazesy. Większość Polaków, nawet Europejczyków jest już skazana na wyzysk, ale trzeba im to uświadamiać. Jak się obudzą i pojmą zagrożenie zmiotą ta hydrę z planety, to naprawdę garstka ludzi. Hitler tą piramidę rozbierał od dołu, a trzeba ją zniszczyć u szczytu. Jego działania doprowadziły do śmierci milionów niewinnych ludzi, w tym żydowskich krawców, szewców, kupców, a iluminaci śmieli się w Ameryce i zacierali ręce, robiąc doskonały geszeft na II Wojnie Światowej.
  Król się bawi, złotem sypie...
 • @miarka 10:39:06
  Miarka zapewne nie obcy jest ci termin neokolonializm. Tak jak mamy neokolonializm, mamy neoniewolnictwo. To forma wyzysku człowieka, gdy na jego pracy bogaci się ktoś obcy. Np rolnik kupi za 100 tyś złoty traktor, którego koszty produkcji wynoszą w trzecim świecie 20 tyś, żeby go kupić zaciągnie kredyt. By go spłacić musi dać dwa razy tyle np. 200 tyś. Kwotę te będzie spłacał 10 lat, do momentu amortyzacji maszyny. Wtedy będzie musiał kupić następny. Przez te 10 lat większość jego zysków pochłonie spłata traktora. Z pozostałej części właściciel, niewolnika ściągnie co się da w formie pdatków, kar, i opłat. W Państwach takich jak Ukraina, Polska większość jest już niewolnikami pracuje za minimum do życia (minimum socjalne) mimo że generuje dochód. To jest neoniewolnictwo.
  W starym układzie właściciel musiał dać lokum, karmić, leczyć i utrzymywać niewolnika. Dziś ten obowiązek zrzucono na niewolnika pozostawiając mu minimum socjalne. Resztę zabiera się niewolnikowi.
  Król się bawi, złotem sypie...
 • @klementyna 10:36:46
  Wiesz Klementyno dlaczego Stalin i Hitler wyznaczyli tak , granicę a nie inaczej ???
  Co się dzieje na świecie - 09.06.2016.
 • @kfakfa 12:00:44
  W sprawie F-16 nikt już Ci nie odpowie. Ci co oceniali sensowność zakupu zginęli w wypadku lotniczym pod Mirosławcem.
  Polska zaprosiła do udziału w „Anakondzie” oddziały OUN
 • @miarka 13:00:59
  Miarka
  Piszesz:

  "Problem, że w Polsce tego nie będzie. Duda tu sam się prosi, żeby go wydudkać. Przecież to on robi wszystko żeby te bazy do Polski ściągać. A to oznacza marketingową zdradę polskich interesów."

  Wyjaśniam to nie DUDA jest twórcą baz amerykańskich w Polsce. Bazy Amerykańskie zafundowało nam PO, Tusk i Komorowski. Gdy PIS przejmował władzę bazę w Radzikowie już budowano. Duda jako kretyn dał się medialnie wmanipulować w położenie kamienia węgielnego pod obiekt już budowany.

  Tak naprawdę decyzja o budowaniu bazy w Radzikowie zapadła 10 lat temu. Media Żydowskie o tym nie informowały Polaków, nie wiedzieli o tym wszyscy posłowie, nie wiedzieli Polacy, nie wiedział PIS.

  Wiedział o tym jednak cały świat. Gdzie będzie baza, jakie rakiety, w którym roku i co będzie pisano wiele lat wcześniej.

  To tylko idioci Polacy myślą, że podejmują decyzje czy zgodzą się na budowę bazy w Radzikowie czy nie. Tęczowy prezydent Słupska usiłuje kwestionować lokalizacje, jak by miał na cokolwiek wpływ. Tak samo lokalna społeczność. Polacy wierzą w jakieś przetargi na Patrioty czy Izraelski system rakietowy.
  Nie z góry było wiadomo że będą Patrioty a od 2018 SM-3.

  Przyjaciele Polskę PO sprzedało pejsatym.

  Poniżej schemat i harmonogram instalacji amerykańskich rakiet w Polsce, opublikowany zagranicą na początku rządów PO, po zamachu w Smoleńsku. Jak na razie wszystko idzie tak jak USA sobie życzy, mimo że nam się wydaje że możemy coś zmienić.

  https://megadrive.pl/#/view/file/zohpl5ar0nhchjpvrahd/_2011d217m-01-01.jpg

  Ten materiał opublikowali Rosjanie. Materiał obiegł świat, tylko w Polsce sprawę przemilczano. Obecnie udało mi się jeszcze wyskrobać po publikacji ślady:

  Harmonogram opublikowany w 21.11.2011 14:34
  http://newsbalt.ru/reviews/2011/11/da-my-gotovy-zhenitsya-no-ne-khotim-obs/
  Wpis ukazujący harmonogram instalacji davida S z 29 lutego 2012, 16:27 z jakiejś bananowej republiki
  https://forum.ge/?f=49&showtopic=34276476&st=1080

  Tak samo już zapadły decyzje o rozlokowaniu Tomahawków z bronią jądrową w Polsce. Minister Obrony Macierewicz coś bąka, że polska powinna zbudować, mieć broń jądrową. On dokładnie nie wie o co mu chodzi, ale na świecie już wiedzą że USA rozmieści broń jądrową w Radzikowie.

  KOCHANI WY JUŻ NIE JESTEŚCIE NIEPODLEGŁYM PAŃSTWEM. NAS SPRZEDANO. TO WYSZŁO TANIEJ JAK PODBICIE I OKUPACJA.

  Co wam pozostało możecie co najwyżej wmawiać sobie, że przeżyliście okupacje sowiecką.
  Król się bawi, złotem sypie...
 • @klementyna 10:30:13
  Klementyno. Wierz czy, nie ale Stalin zmarł w ubiegłym wieku.

  A Putin nikogo w Polsce nie będzie bronił, bo nie ma w tym interesu. Przy najbliższym konflikcie z Amerykanami wytnie Polaków jak chwasty, co go w d***pę parzą. On nic od nas nie potrzebuje, więc dlaczego miał by kogoś tu oszczędzić. Sam zadba o groby swoich ojców poległych na polskiej ziemi i postawi takie pomniki jakie uzna za stosowne. Staraliśmy się o to przez cały okres IIIRP.
  Król się bawi, złotem sypie...
 • @Talbot 15:42:54
  "23 miliony Rosjan, żyje na skraju minimum socjalnego."

  Tak i generują oni Putinowi poparcie 87-89 % . Chyba kolega nie ma pojęcia jakie zmiany zaszły w Rosji w przeciągu ostatnich 20 lat.
  Król się bawi, złotem sypie...
 • @klementyna 19:00:17
  "Ja miałam kacapa już za zwierzchnika."

  I co ten Kacap kazał Ci robić ?
  Król się bawi, złotem sypie...
 • @Talbot 17:31:57
  Piszesz:

  ..."Tak samo było za czasów ZSRR, Polacy mieli zdobywać Danię, za pieniądze polskich podatników. Skoro już jesteśmy w NATO, .."

  Jakieś dowody ? Czy tylko tak sobie wymyśliłeś ?
  Król się bawi, złotem sypie...
 • Jestem jaki Jestem
  Jestem ateistą bo nie wierzę.
  Nie wierzę bo wiem.
  Wierzyć muszą tylko Ci co nie wiedzą.
  SZCZĘŚLIWY JESTEŚ SZYMONIE...
 • Wylecz się Pan z tej Rusofobi bo szkodzisz Polsce.
  Agentura jest szanowny Panie. To agentura Rusofobów, idiotów, i żydów którzy rozwalają ten kraj.

  Na przykład DZIŚ, po wieloletnich staraniach polskich elit politycznych by nie kupować gazu z Rosji, uniezależnienia się od rosyjskiego gazu, nie pomaganiu w bogaceniu się Rosji na sprzedaży gazu. Kreml zrozumiał i w wyniku starań Natanjahu, uległ i zagwarantował gaz obwarowany kontraktem dla Polski , Izraelowi.

  Rosja znajdzie alternatywę dla Polski.
  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/putin-rosja-znajdzie-alternatyw%c4%99-dla-polski/ar-AAgN84M?ocid=spartanntp

  To Polscy Żydzi i Rusofobi wmawiali Polakom, że bezpieczeństwo kraju jest zagrożone. Mimo że cała Europa zaopatruje się w gaz rosyjski. Ukraina mimo prowadzonej wojny z Rosją (to słowa rządu Ukrainy), mimo zaległości płatniczych i nie płacenia za aktualne dostawy , GAZ OD ROSJI DOSTAJE. Unia Europejska mimo nałożonego embarga gaz rosyjski kupuje i go dostaje, a nawet rozpoczęła budowę nowej nitki gazowej mając Polaków głęboko w g***e.

  Czemu taką decyzję podjął Putin ? Dlatego że nienawidzimy Rosjan, dlatego że niszczymy cmentarze ich ojców którzy tu polegli, dlatego że żydzi uświadomili mu jak Polacy wspierają kradzież gazu przez Ugrów.

  Polska kupuje zamawia max ilość gazu jaka jest zagwarantowana w kontrakcie, mimo że takich potrzeb nie ma (Tu uwaga nasze limity są zagwarantowane na wyrost. Zrobiono to by osiągnąć niskie ceny w kontrakcie). Rosja wywiązując się z kontraktu pompuje wymagane przez nas ilości. Na licznikach w Rosji ilość metrów która wyszła , zgadza się z ilością która weszła do Polski.
  W drugim etapie Polska w ramach rewersu zwraca ok. 30% gazu niezużytego. Suma pobranego i zwróconego gazu na licznikach w Polsce jest zgodna. Pozornie nie ma problemu.

  Jednak gaz który opuszcza rewersem Polskę wraca przez Ukrainę i nigdy nie dociera do Rosji. Rosja zgodnie z prawem międzynarodowym jest bezsilna, dlatego milczy, ale to nam jako obywatelom przyjdzie zapłacić za ten przekręt.

  Macie swoich posłów, to piszczcie do nich. Niech żądają publicznie w sejmie wyjaśnień. Jeżeli tego nie będą robić to więcej na nich nie głosujcie bo nie są waszymi posłami.
  Sowiecka agentura w Polsce
 • @Bara-bar 22:25:31
  Algebra weszła do Europy w XII w. W X i XI w. zetknęli się z nią Krzyżowcy. W owych czasach była jeszcze banalnie prosta, tak jak i geometria.

  Dzieciak opanuje ją w 2-3 dni, jak się do niej solidnie przyłoży. W szachach jedna partia może trwać kilka dni. Jej wynik jest nieprzewidywalny, zawsze się inaczej kończy mimo że rozpoczyna się tak samo. Biblie ludzie studiują całe życie i jej nie rozumieją. Te dwie wspominane perły są prawdziwym wezwaniem intelektualnym, a nie kilka słupków, czy wzór na pole trójkąta.
  ŚWIADKOWIE, MUZUŁMANIE, ŻYDZI
 • @57KerenOr 16:37:22
  57KerenOr
  Szatan jest ojcem kłamstwa, przybiera postać anioła światłości a przez to pragnie aby ludzie czcili nieprawdę, niewłaściwą osobę – stworzenie zamiast Stwórcę. (Ew. Jana 8:44; 2 Kor. 11:14; Rzym. 1:25).
  Manipulujesz pismem świętym i okłamujesz katolików. Bezsensownym jest cokolwiek ci wyjaśniać. Ponieważ unikasz prawdy i uciekasz przed nią. 1 czerwca br. Na tym forum zamieściłeś artykuł O Panie Jezusie i o Archaniele Michale. Zadawałeś pytania i prowokowałeś do dyskusji. Gdy odpowiedź była nie zgodna z twoją ideologią skasowałeś mój wpis. Napisałeś w komentarzach do artykułu:
  „Taka jest między nami różnica... Gdybyś mnie znał trochę dłużej to wiedziałbyś, że "u mnie" nie nazywa się kłamliwego wyznania Świadków... "Imieniem" Pana Boga, zatem usuwam Twój wpis!”
  - o zblokowania konta nie wspomnę. No ale prawa musi boleć. W związku z czym zamierzałem i chyba wrócę do tego pomysłu zamieścić cały artykuł o Świadkach JEHOWY, ich kłamstwach, biskupach z Brooklynu, innych idiotyzmach dotyczących ilości miejsc w niebie (na dzień dzisiejszy jest zarezerwowane jeszcze tylko 15 000 miejsc dla współpracowników Pana Jezusa), transfuzji krwi,…. Polacy powinni rozumieć jaka przepaść dzieli wyznawców Jehowych od Katolicyzmu. Katolicyzm jest ściśle związany z naszą kulturą i historią. Zbór Świadków Jehowych założono nie dawno, w 1870 r w Pensylwanii. Wierzą w JAHWE, no chyba, że teraz będziesz wzywał ADONAI.

  Szanowna Pani BARA –BAR
  Europa z Bliskiego Wschodu odziedziczyła dwie perły. Szachy i Pismo Święte. Pismo święte to Historia, korzenie nowej, obecnej Europy powstałej na gruzach Cesarstwa Rzymskiego, to rebus i tysiące zagadek kształtujących intelekt. To puzzle wskazujące ścieżkę do oświecenia. To wyznaczone prawo i zasady moralne dla ludzi szlachetnych. W moim domu czytanie biblii ze zrozumieniem było tradycją, ale wolno nam było nawet jako dzieciom odpowiadać zgodnie z własną wolą. Ze znajomości Biblii jednak nie wynika, że nie mogę być Ateistom. Niestety Pani będzie to trudno pojąć, a ja wyjaśniać nie mogę.
  PS:
  Zadałaś nie właściwie pytanie, pytając:
  " jak możesz wiedzieć kim Bóg jest???"

  Pytasz personalnie (KIM JEST ?), pytanie powinno brzmieć CZYM JEST ?
  ŚWIADKOWIE, MUZUŁMANIE, ŻYDZI
 • Kto nam wywraca ten świat ?
  Argumenty , którym nie da się zaprzeczyć +5. Tak jak temu, ze Obama otrzymał POKOJOWĄ nagrodę NOBLA.
  Co się dzieje w lll RP - 07.06.2016.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031