Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
31 postów 944 komentarze

Fischer von Treuenfeld

Fischer - "Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji."

Moje komentarze

 • +5
  Na dzisiaj walka z bandytyzmem ukraińskim jest skazana na porażkę. Polski Rząd (każdy) realizuje politykę USA i żydów.

  Jednym z głównych elementów polityki USA, jest działanie na szkodę Rosji. Gdzie aktualnie realizuje się projekt przygotowana pozycji wyjściowych do ataku na Rosje i destabilizacje militarną u jej granic.

  Jednak żeby to realizować, szczególnie w krajach słowiańskich, związanych kulturowo i zagrożonych bratobójczą wojną, należy najpierw zniszczyć związki kulturowe, historyczne ich z Rosją. Następnie dokonać przewrotu poprzez obalenie dotychczas istniejącego porządku prawnego i rządu.

  W tym celu trzeba mieć na podorędziu jakiś dysydentów, którzy będą mieli względne poparcie w danym narodzie i mogli przejąć władzę w danym kraju.

  W USA decydentów nigdy nie brakowało. Ameryka w tym celu udzielała azylu wszelkiej maści zbrodniarzom, złodziejom, terrorystom - byle występowali przeciwko ich wrogom w tym wypadku Rosji. Na terenie Łotwy, Litwy, Ukrainy to głownie odwołanie się do zbrodniarzy wojennych, którzy nie rzadko byli członkami ukraińskich, łotewskich a nawet estońskich dywizji SS. W Polsce to odwołanie do zdrajców i zbrodniarzy z WIN, NSZ, i ofiar zbrodniarzy stalinowskich (na ogół żydów w mundurach polskich). Po propagandowej manipulacji historycznej kreuje się ich na bohaterów i podburza dany naród, który prawie zawsze będzie niezadowolony ze swojej władzy.

  Na Ukrainie nie tylko odwołano się do tradycji dywizji SS pacyfikujących Warszawę, ale i banderowców, którzy nie tylko Polakom dali popalić, ale i Ruskim. Trzecia siła destabilizująca Ukrainne, to żydzi mażący o opuszczeniu getta zwanego Izrael i powrocie do dawnej ojczyzny.

  Polski rząd jest tylko odmóżdżonym podmiotem realizującym plany USA i amerykańskich żydów. I tak jak powiedział minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski mający doskonałe rozeznanie w problemach amerykańsko-żydowskich „POLSKA MUSI ROBIĆ LASKĘ AMERYCE”, czy to się podoba Polakom , czy nie. Czy jest to godne z naszą pamięcią historyczną, tradycją, wychowaniem, czy nie - nie ma znaczenia. Zdradził nas własny Rząd !
  Niech przemówią fakty
 • +5
  W Polsce nie da się łapać amerykańskich szpiegów, bo w Polsce działają na legalu. Amerykański wywiad ma tu nawet przynajmniej trzy legalnie działajcie ekspozytury.
  Natomiast Polska AW, działa tylko w takich ramach jakie zaakceptują amerykanie.
  Szpiegu! Mamy cię! A co dalej?
 • @Zawisza Niebieski 15:57:39
  Masz rację. Ojcem Jezusa był późniejszy arcykapłan Świątyni Jerozolimskiej Jezus ben See. Wcześniej, usługiwał Marii podczas jej pobytu w świątyni. Był tez posłańcem (aniołem) świątyni gdy powierzono Marii wykonanie zasłon przybytku po osiągnieciu przez nią dojrzałości. Ojciec Jezusa z Nazaretu, -Jezus ben See został arcykapłanem od 1 r. p.n.e. do 5 r.n.e..

  Jezus z Nazaretu był prawnukiem przewodniczącego Sanhedrynu rabbana (mędrca w pojęciu wschodnim w Asyrii , Syrii) Jezusa Parachiasza, a nie jego synem jak chcą Talmudyści powołując się na swoje księgi. Jezus Parachiasz zmarł niemal 100 lat przed narodzeniem Jezusa z Nazatetu. Dziadkiem Jezusa był arcykapłan świątyni Jerozolimskiej w latach 29 – 22 r.p.n.e. Jezus syn Fabiego. Natomiast ojcem Jezusa z Nazaretu był arcykapłan świątyni jerozolimskiej od początku nowej ery do 5 r. n.e. Jezus ben See (Sete).

  W czasach nowego testamentu był jeszcze jeden Jezus ben Pappos ( Pandera) z rodu kapłańskiego (Lewiego), któremu żydzi też przypisują ojcostwo Jezusa. Ale ten urodził się po Jezusie z Nazaretu i zginął podczas powstania Bar-Kochby w 134 r. n.e. W listach apostolskich zwany był fałszywym prorokiem, spotkał go Barabasz na Cyprze. Więc ten nie mógł być jego ojcem, chociaż pochodził też z linii kapłańskiej i był bratem arcykapłana Jezusa syna rabina (uczonego) Gamaliela, przewodniczącego sanhedrynu w latach 30-50 n.e. Był dziedzicem krwi tylko po matce, brak linii ojca.

  Żydzi po powrocie z Asyryjskiej niewoli mieli problemy z dziedziczeniem. Od tego czasu żydem było się po matce, ale władcy powoływali się na linię swoich ojców mimo że nie zawsze żony królów były żydówkami. Dlatego by udowodnić pochodzenie często powoływano się na linię ojca i matki.
  Zawsze dziewica
 • @Husky 11:45:09
  "Polaków zamordowano dużo więcej niż was"

  Jakich, Was ? - Co ty bredzisz kolego ??? :-D
  Rocznica stanu wojennego
 • @Husky 11:19:45
  "Bandyta Jaruzelski mordując Polaków złamał kręgosłup nam Polakom"

  To dużo tych Polaków nie było.

  Jakoś nie słyszałem żeby ON zamordował kogoś. Przez cały okres trwania stanu wojennego zginęło 76 osób, i to na siłę wliczając ofiary zdarzeń nie koniecznie związanych z stanem wojennym.

  Przez dwa lata:
  56 – minimum tyle osób zginęło według IPN podczas strajków i manifestacji w okresie od 13 grudnia 1981 do 22 lipca 1983 r.

  żródło:
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/historia/10-liczb-które-zobrazują-ci-grozę-stanu-wojennego/ar-BBGFPhA?ocid=spartanntp
  Rocznica stanu wojennego
 • +5
  Gratuluje

  Do powyższego adresu wkradł się błąd (youtu.be bez kropki).

  Winno być >

  https://www.youtube.com/watch?v=9LcBJCKA-2U
  Istnienie wszechwiedzy jako prawdy absolutnej
 • @Bogusław Jeznach 00:16:04
  Panie Bogusławie spotkanie Morawieckiego z Danielsem i utworzenie siedziby Banku JP Morgana, nie było przypadkowe. Od miesiąca amerykanie naciskali miedzy innymi poprzez Dudę by rekomendować Morawieckiego na Premiera. Pierwotna opcja była taka , ze to Prezes miał być Premierem.

  Amerykanie jak by nie było mówili, że Morawiecki będzie Premierem już w listopadzie. Gdy dobijano interes z Lockheedem na Patrioty. Byli to ci sami kongresmeni którzy lobowali na rzecz tych zakup z Dudą w kawiarni w Krakowie.

  Mimo że ten kontrakt zawarł MON, Macierewicz będzie musiał odejść. A cena na Patrioty będzie niższa, jak ta przyklepana przez Antoniego, ale wyższa jak obiecano pierwotnie.

  I to będzie sukces nowego Rządu. Tak robi się interesy na świecie, by wszyscy byli zadowoleni i zarobić się dało.
  Nowy?
 • @miarka 00:17:17
  Tak, ale nie znaczy to że nie jest jednocześnie z Morawieckim. Wiele osób należy do frakcji Gowina. Właśnie po to pojechał Gowin do Wietnamu z Dudą, by prostować ścieżki dla Morawieckiego.

  To jest poważna gra, większość liderów PIS-u nie ma pojęcia co jest rozgrywane. Dzisiejsze spotkanie w siedzibie PIS-u, trwało 30 minut, w tym czasie jeszcze złożono podziękowania Szydło. Zdążono zaliczyć szatnie, kibelek, zająć krzesełka i do domku. :-)

  Kaczyński powiedział , kogo wyznaczył na premiera, reszta tylko przyklepała i policzyła głosy. Nie postawiono żadnej kontr kandydatury, nie dyskutowano zalet i wad kandydata, nie zadano ani jednego pytania.

  Dwóch ministrów przeznaczonych do kasacji było przeciw i Szydło wstrzymała się od głosu. Reszta głosowała za nową kandydaturą, nie wiedząc nawet o tym że wielu z nich jest tez do odwołania.

  Nikt im jeszcze nie powiedział, kto zostanie na stanowisku, a kogo żegna Pan prezes.
  Skandal! Zdrada! Pogonić ich! - I to jak najszybciej.
 • @miarka 23:05:28
  "On już ma wyższe plecy jak Kaczyński", pozornie. Niebawem nawet Kaczyński będzie obawiał popierać się żydów w obawie przed spadkiem słupków. Już obecnie widać, nastroje antysemickie w samej partii, nie mówiąc o ulicy.
  Jednak jest coś innego co połozy Morawieckiego, jego klęską okaże się pozorowany sukces gospodarczy i wyprowadzenie kasy z kraju.

  Jeżeli usunięci zostaną poza Szydlo, Waszczykowski, Radziwił, Szyszko, Zalewska, Macierewicz będę zadowolony. Nie wiem co z Ziobrą bo mam sprzeczne informacje.

  Istnienie Morawieckiego jest zależne od wyników biopsji Kaczyńskiego i skuteczności ewentualnego leczenia i nie o kolano tu chodzi. Morawiecki jest młody i inteligentny więc może postawić się prezesowi i próbować cos rozgrywać na swoja korzyść. Jednak gdyby nawet Prezes się poddał, nie znajdzie sojuszników w PiS-e poza Gowinem.

  Właśnie dlatego wybór padł na niego, a za katastrofę gospodarczą też ktoś będzie musiał zapłacić. Nie da się przekładać pieniądze w budżecie, bazując na spadku kursu dolara i cen ropy.
  Skandal! Zdrada! Pogonić ich! - I to jak najszybciej.
 • @Repsol 22:08:51
  "Niestety pora na wywalenie wszystkich partii i głosowanie na ludzi . Jak to się nie uda to Polska jest w dupie "

  Niestety Partie są potrzebne szczególnie te narodowe i patriotyczne. Jednak zdaje sobie sprawę, że mimo najlepszych starań ich liderów nie są obecnie wstanie niczego zmienić. Ale to co robią jest niezbędne by ludzie zaczęli myśleć.

  Ratunek dla Polski jest inny, i nie leży w wyborach. Jednak jest za wcześnie by o tym mówić. Niech rządzą ci co chcą. Jednak ci co już rządzą i żydzi nie pozwolą żadnej budzącej się partii na sukces i nie pozwolą sobie odebrać władzy.
  Skandal! Zdrada! Pogonić ich! - I to jak najszybciej.
 • @ Autor+5
  Niestety Polska jest zaatakowana przez Chasydzkie pijawki i trudno w tym wszystkim lawirować.
  Morawiecki z założenia będzie do odstrzału za kilka miesięcy. Jego rządy będą tak długo trwały, jak długo będzie chorował Prezes. Wybór padł na niego bo łatwo będzie go usunąć.
  Prezes chciał zająć stanowiska Premiera i tworzyć nowy rząd, ale zniszczyłby go aktami WSI Macierewicz. Dlatego nowy rząd będzie tworzył Morawiecki, a nie Kaczyński.

  Warunek- nowy rząd musi zostać uznany przez Prezydenta. Prezydent nie widzi Macierewicza w nowym rządzie niezależnie kto będzie go tworzył.

  Stanie się tak na dniach, gdy ustanie wojna w służbach i interesy dawnych opozycjonistów bohaterów teczki BUŚ i Hiacynt zostaną zabezpieczone.

  Korzyść,- pozbędziemy się innych ministrów, szkodników i zdrajców.
  Skandal! Zdrada! Pogonić ich! - I to jak najszybciej.
 • @ Autor+5
  "Jest jednak ograniczony swoją pojemnością. W neolitycznej grupie pierwotnej, w której liczebność wynosiła 12 – 30 osób"

  Słuszne spostrzeżenie, najbardziej efektywne zespoły ludzkie to 12 osobowe. Dlatego istniało 12 apostołów, 12 rycerzy okrągłego stołu,..
  Lidzie potrafią współpracować w grupie tak jak zwierzęta stadne. Jednak nie tak jak rój (pszczoły czy mrówki). Ale to tylko pozorna niedoskonałość, inteligencja roju jest efektywna tylko w wypadku bardzo małej ilości jednostkowej neuronów osobnika.

  Potencjał intelektualny człowieka mógł by się sumować w grupach, ale nie będzie się tak działo. O tym decydują inne cechy: rywalizacja, zawiść, ambicje, zbyt duże możliwości intelektualne.

  W dużej grupie wkradnie się chaos, pomysły będą się dublować i znosić. Pozorne projekty będą w części pokrywać się z innymi, ale w pozostałych kwestiach wykluczać. Przy dużej ilości pomysłów, ludzie w natłoku informacyjnym, nie potrafią wyłonić najlepszego rozwiązania, przeprowadzić analizy danych, wybrać zgodnie decydenta który podejmie właściwą decyzję.

  Ssaki stadne, gdy osiągną zbyt dużo osobników w grupie mają kłopoty z wyżywieniem, chorobami, ulegają innym drapieżnikom. Mimo, że często są silniejsze od atakujących w dużych stadach ponoszą większe straty.
  ogólnospołeczna inteligencja
 • @kula Lis 67 19:27:53
  Szkoda kasy.

  POLSKA powinna budować dla siebie i eksportować małe, bardzo szybkie jednostki typu stelh uzbrojone w przeciw okrętowe pociski rakietowe.

  Nie większe jak motorówki przemytników z Kolumbii, prędkość przynajmniej 55 węzłów (>100 km/h), dobry radar, opcjonalnie wyrzutnie rakietowe w kasetach dla rakiet morskich i p-panc w wypadku monitorów rzecznych. Takie lodzie powinny tez pływać po wodach śródlądowych, np na jeziorach mazurskich.

  Łódki takie można tez eksportować jako luksusowy produkt cywilny, tak samo jak amerykańskie hamery. Nasze stocznie bez problemu poradziły by sobie z ich budową. Bałtyk jest mały, a szybkie niskie, lodzie stelh praktycznie nie do przechwycenia. Radar ze względu na fale obiektów poniżej 2 m nie zdejmie. Z tego tez powodu nie ma pocisków rakietowych latających tak nisko nad falami. Torpeda samonaprowadzająca była by prawie tak droga jak łódź, a też tak szybkiej jednostki nie dogoni.
  A miało być tak pięknie.
 • @ Autor+5
  Słuszna akcja. Zdrajcy narodu nie mogą czuć się bezkarni. Naród ich wybrał by reprezentowali nasze interesy. Jeżeli tego nie robią, muszą się poddać publicznej krytyce. Trudno by niezadowolone społeczeństwo nie miało nawet prawa to krytyki.

  To nie chodzi o szubienice. Gdyby spalono kukły tych parlamentarzystów, czy umieszczono na tarczach strzelniczych też podnoszono by larum. Demokracja ma to do siebie, że obywatele mają prawo do swobodnej wypowiedzi !

  Natomiast jeżeli parlamentarzysta jest na tyle głupi, ze nie wie gdzie są interesy Polski i Polaków, musi liczyć się z krytyką i odpowiedzialnością za swoje czyny.
  Narodowcy przywracają realizm polityczny.
 • @Zawisza Niebieski 10:28:01
  "Zwolennicy PIS są pro polscy, anty Żydowscy podczas gdy PiS jest najbardziej pro izraelską partią w Polsce."

  Masz rację, ale wiele się zmieniło. To bardzo ważne. Polacy nie dadzą się przerobić żydom jak nacjonaliści ukraińscy.

  Zwolennicy PIS wiedzą już kto jest wrogiem Polski i kto ją rujnuje. W wyniku czego "najbardziej pro izraelska partia" jest w dup..e. Ma do wyboru albo poparcie i władza, albo żydowscy kumple za oceanu. Jak znam życie stołki i władza jest ważniejsza dla rządzących jak chasydzi i ich interesy.

  Dlatego nie potrafią zająć oczekiwanego przez żydów stanowiska, wobec ostatnich wydarzeń i nie mogą. To taki szachowy mat w polityce. Atak na narodowców w imię interesów żydowskich skończy się z poparciem dla rządów PIS-u i ich katastrofą już w najbliższych wyborach samorządowych.

  W najgorszym scenariuszu może doprowadzić do protestów ulicznych i rozliczenie zdrajców narodu. PIS musi podjąć decyzję czy chce utrzymać się jeszcze u władzy. Wyboru dobrego nie ma, musi spełniać oczekiwania wyborców i narodu.
  ,,Sowa i przyjaciele" to pikuś
 • @kula Lis 67 12:32:57
  „W artykule odnotowuje się, że "Kniaź Władimir" jest wyposażony 20 (w rzeczywistości jest ich 16 ) międzykontynentalnych rakiet balistycznych R-30 Buława, które mają dzielące się głowice o sile do 150 kiloton.”

  Nie zupełnie tak, może to błąd w tłumaczeniu. "Kniaź Władimir" faktycznie ma 20 wyrzutni dla rakiet Bulawa, dlatego projekt nosi nowe oznaczenie kodowe z indeksem A.

  Praktycznie każdy wodowany Borej jest inny, to konstrukcja ciągle eksperymentalna, gdzie bez przerwy są wnoszone nowe technologie. Wcześniejsze okręty miały 16 wyrzutni dla pocisków Balistycznych Buława (obecnie też koniec serii pocisków Bark), od wodowania Władimira wszystkie maja 20 wyrzutni z pociskami i oznaczone są jako projekt A .

  Różnice są w uzbrojeniu: 6 luków torpedowych w proporcji rozłożenia tradycyjnych torped w kontenerach, na rzecz kilku torped super kawitacyjnych kalibru 533 mm starego typu i nowych głębinowych większego zasięgu. W klasie Borej też zmieniono napęd, pierwotnie (śrubowy wielołopatowe niskoobrotowe 7 - 8 łopat), w obecnych modelach jest to napęd strumieniowy. W wyrzutnie pocisków Buława (miały wady), zostały zastąpione wyrzutniami na bazie nowego pocisku Buława M. Rozpatrywana jest też możliwość zastosowania pocisków balistycznych layner i instalacji wyrzutni pocisków 3M22 Cirkon kosztem kilku silosów dla pocisków balistycznych. Seria projektu Borej jest rozwojowa trudno przewidzieć jak będą wyglądały ostatnie modele.

  Być może cały przód się zmieni w związku z nowo opracowanym sonarem, albo będzie tam śluza dla małych łodzi podwodnych czy dronów.

  Z okrętami amerykańskimi klasy Trident nie można ich porównywać. Ponieważ Trident to klasa III, a Borej to klasa IV. USA na dziś nie ma jeszcze okrętów podwodnych IV klasy.
  A miało być tak pięknie.
 • @kula Lis 67 13:46:31
  „Fischer jak to się wszystko pięknie wiąże.. gaz, Patrioty...co ty na to?”
  W skrócie to jesteśmy zdradzeni i okradani. Gdyby to jednak opisać dokładnie , to wyszedł by spory artykuł, albo nawet kilka. Dwa istotne zagadnienia nie pozostawiają złudzeń jaki cel mają wrogowie Polski i jaki jest możliwy scenariusz zdarzeń.

  1 Aspekt to militarny. Po rozmieszczeniu jednostek wojskowych w Polsce możemy wiedzieć, jaki przewidziano scenariusz dla Polski i flanki wschodniej w wypadku konfliktu z Rosją, i na jakie działania sojuszników możemy liczyć. I jaki tego będzie finał tej polityki obronnej dla Polski.

  2 To aspekt ekonomiczny, w tym wypadku gazu.
  Nie ma cudów, ani prezentów na świecie. Ceny gazu są ustalane na giełdach i są proporcjonalnie to jakości i ilości zamawianego surowca. Drugim elementem cenotwórczym są koszty transportu. Transport morski jest naddroży składa się na niego tgz. Koszty za m3 w przeliczeniu na mile morską, koszty skroplenia gazu, i koszty rozprężenia gazu. W wypadku dostaw z USA ceny transportu są jedne z najwyższych (odległość), jeżeli to gaz łupkowy to musi być jeszcze droższy bo wyższe są koszty wydobywcze, kosztów skroplenia nie da się uniknąć a ilości zamówień, czy wielkość kontraktu nie pozwala spodziewać się upustów.
  Zatem nigdy gaz dostarczany z Rosji nie będzie droższy od zakupionego na świecie i dostarczonego do Szczecina droga morską. Różnice muszą sięgać 30-40 % ceny w odniesieniu do gazu Rosyjskiego pomijając fakt, że pojawiła się jakaś zagadkowa firma pośrednicząca. Więc jest to szwindel, niezależnie co piszą gazety i podają media. Jeżeli gaz jest tańszy, czy nawet porównywalny (różnica w cenie 5-10%), to ten gaz nie pochodzi z USA. Musi być kupiony bliżej, Grenlandia (Dania), Norwegia, Rosja.

  Istnieje jeszcze Katar tylko ze względu na kryzys polityczno-ekonomiczny i nałożone embarga. Gaz z Kataru może być droższy od rosyjskiego o około 10% z kilku powodów.

  Z moich informacji wynika, że jest to gaz Katarski, kupiony w ramach miliardowego kontraktu USA z Katarem po preferencyjnych cenach , wymuszonych na Katarze groźbą embarga. Dziś, już Amerykanie nie straszą Kataru sankcjami. Jest to wynik zamachu stanu w Arabii Saudyjskiej i zmiany geopolityki USA w regionie. Warunkiem sprzedaży Kataru jest odprowadzana prowizja dla amerykanów, przez Londyńskie biuro emira as-Saniego.

  Dodatkowe uwagi do tematu :

  Katar stosuje nowatorską metodę skraplania gazu poprzez chłodzenie.

  Pierwotnie to Polska podpisała kontrakt z Katarem, ale właśnie poprzez nałożone sankcje kontrakt został zerwany. Obecnie gaz Katarski jest refakturowany przez Londyńskie biuro, na gaz amerykański. A zyski spływają do kieszeni senatorów USA.
  A miało być tak pięknie.
 • @Mariusz G. 14:53:50
  Dziękuje za rady, ale pozwolisz, że sam będę o tym decydował co i o czym chcę pisać. Dla mnie motywacja jest ilość wejść na newsa i otrzymywane oceny.

  To samo tyczy podnoszonych przez ciebie kwestii, moje priorytety nie muszą się pokrywać z twoimi. Napisałem jedynie, że sprawy aborcji, krzyży, invitro, korników i łosi są dla mnie drugo planowe, mimo że mam w tej kwestii wyrobione zdanie. Trudno by walczyć z wszystkim i za wszystko bo taka wojna jest nie do wygrania.

  Dla mnie na dziś najważniejsza jest suwerenność Polski, a nie invitro, lesbijki, czy do której godziny będzie sprzedawana wódka.
  A miało być tak pięknie.
 • @ Autor+5
  Niestety tak wyglądają dotychczasowe sukcesy Rządu. Nie ma czego ukrywać, trzeba o tym pisać. Zwolennicy PiS-u winni krytykę przyjmować i się reformować.

  Tylko czy są wstanie to zrobić i spojrzeć sobie w oczy. Czy władza Prezesa to jeszcze władza, czy już tylko fikcja.
  Kaczyński na premiera? Pomysł to zacny, czy też nie?
 • @wk..ny 23:16:15
  „Pan zważony/zmierzony ;) tematy, którymi uwiarygodnia się Pan są super, zadania jednak Pan tu nie wykona, zbyt wielu mądrych na Neonie jeszcze jest ;)”

  Dzięki za troskę, ale mam gdzieś co o mnie inni myślą i jak szufladkują.

  W relacjach politycznych nie mam żadnych ambicji, nie interesują mnie żadne partie polityczne, układy i władza. Nigdy nie należałem do żadnej partii. Wszyscy ci ludzie są chorzy na władzę, i albo są ciemna masą. Albo liderami, pionkami ustawianymi i szantażowanymi, korumpowanymi przez siły trzecie. Dlatego tak wyglądają polskie czy europejskie rządy. Partyjni liderzy są na smyczy sił trzecich, nie widocznych na scenie politycznej. Ja nie należę do nikogo, pisze co uważam za słuszne.

  Jestem za moja rodziną, moim domem, moimi kumplami, moja ojczyzną (tu gdzie mieszkam czyli Polską). To moje priorytety ! Mam w dupie lesbijki, aborcje, INVITRO, krzyżyki w sejmie, korniki na drzewach, zastrzelone łosie, czy ktoś chce się leczyć czy nie chce szczepić, jeść GMO, czy sklepy będą otwarte w niedzielę i czy Jezus będzie królem Polski. Mam na ten temat swoje zdanie, ale dla takich pierd nie dam się powiesić. To tematy drugorzędne i nie mogą przysłaniać spraw najważniejszych dla Polski - Niezależności, Wolności i Samostanowienia.

  Jeżeli chce się coś robić dla Polski to nie z politycznymi ugrupowaniami. Nie ma znaczenia jaka to partia i kto za nią stoi. Ile partii tyle pomysłów na Polskę, ale każdy z nich skończy na śmietniku historii.

  Poprawić los Polski może tylko mała grupa zaufanych ludzi, mająca jasne cele i nie pragnąca władzy w „Sejmie”. Zważ, że w Polsce nie rządzą (i nigdzie na świecie) partie. Partie tylko zasiadają w ławach parlamentarnych i przemijają na rzecz kolejnych skazanych w przyszłości tez na pożarcie.

  Odpowiedz sobie szczerze jako Narodowiec, czy dla ciebie lepszy jest rząd kierowany przez Żyda, czy pedała ? Czy wolisz słuchać Ukraińca Banderowca, czy Klerykała ?
  A miało być tak pięknie.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30