Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
28 postów 903 komentarze

Fischer von Treuenfeld

Fischer - "Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji."

Moje komentarze

 • @Jasiek 13:30:15
  Jasiek usrael może mieć wszystko na polskich polityków. Rządy AWS i UW, to przede wszystkim rządy żydów.
  A miało być tak pięknie.
 • @kula Lis 67 15:28:49
  Po knajpach może nie, ale na randki do hotelu dla pracowników WAT-u z porucznikiem WSI chodzili.

  Kompromitujących materiałów dotyczących życia osobistego prominentnych osób ze środowiska ówczesnego PCentrum, a dziś w większości liderów PIS nakręciło WSI. Są to taśmy i pikantne filmy z lat 1990-96, kiedy Kaczyński miał kota o imieniu Buś. Do materiałów mieli dostęp tylko technicy, później spoczywał zawsze w sejfie szefa WSI.

  Ekscesy seksualne bohaterów polskiej sceny politycznej skończono filmować gdy władzę przejęła AWS z UW. Taśmy zabezpieczono przy okazji likwidacji WSI, jednak wszyscy byli posrani bo zakładali , że kopie materiałów są już w Moskwie, Izraelu czy nawet CIA. Ten materiał jest bardziej niebezpieczny jak teczki IPN.

  Kto ma oryginały, ten rozdaje karty na Polskiej scenie politycznej. Stąd zapewne, u umoczonych taka nienawiść do komunistów, którzy ten materiał zebrali. Raporcie Macierewicza zaznaczono ze nie ma tego materiału, ale wszyscy wiedza że był i gdzie jest.
  A miało być tak pięknie.
 • @Fischer 13:15:57
  "Co do wypowiedzi Wiktora Bondariewa,.." przytaczanej przez Kula Lis

  Kryptonim „Skif” dotyczył orbitalnej broni laserowej realizowanej za pomocą stacji Polus, umieszczonej na orbicie za pomocą rakiety Energia mogąca umieszczać na orbicie ładunki o masie około 100 TON (około wynika z wysokości orbity). Projekt zakończono w fazie testów na orbicie. Polska myśl techniczna tez była zaangażowana w ten projekt. Serwomechanizmy działa laserowego wykonała fabryka obrabiarek w Elblągu, a przetworniki analogowo/ cyfrowe polskie instytuty badawcze.

  Po upadku ZSRR program zamknięto. Po programie zostały silniki rakiety Energi, technologia i projekt, który przeszedł testy działa laserowego na ziemi i w powietrzu. Wraz z rozbudową sił kosmicznych Rosji i budową kosmodromu Wastocznyj, wznowiono projekt. Docelowo ze względu na opóźnienia programu Angara, wyznaczono zmodyfikowana rakietę Energia pod kryptonimem Fenix, mogącą jednorazowo wynieść na orbitę 25O TON. Na ładunek składa się automatyczna stacja kosmiczna (dawniejszy Polus), działo laserowe, reaktor atomowy bez osłon z okrętów podwodnych klasy Jasień.

  Mimo że to zupełnie inny projekt broni laserowej na orbicie, nadal używa się w odniesieniu do niej terminu „Skif”. Sprawa ma najwyższy priorytet tajności, dlatego że umieszczenie broni na orbicie narusza międzynarodowe umowy o zakazie rozprzestrzeniana broni w kosmosie.
  A miało być tak pięknie.
 • @kula Lis 67 11:58:15
  Szanowny Panie zdaje sobie sprawę, że jeden nowoczesny Rosyjski pocisk balistyczny Rubież (RS-26) , zbudowany w celu przenikania systemu obrony amerykańskiej tarczy rakietowej, jest wstanie nie tylko zniszczyć element tarczy jakim jest baza w Radzikowie, ale może ją zignorować i zniszczyć atakiem wielogłowicowym 80% Europy.

  Zdaje sobie sprawę, że wprowadzany na uzbrojenie, po kwietniowych testach b.r. na M. Białym, supersoniczny pocisk rakietowy Cyrkon (osiągnął rekordową prędkość 8 Macha). Przy tej prędkości dopadnie Amerykanów na Bazie w Radzikowie zanim zdążą oddać gazy.

  Jedank staram się ocenić sytuacje realnie. Koszty ataku muszą być jak najniższe i proporcjonalne do celu.

  Tylko debile z USA dokonują nalotu nad pustynie by zniszczyć namiot jakiegoś nomada i przestraszyć mu kozy. Gdzie koszt obsługi samolotu, przelotu, logistyki, rozpoznania, zdjęć satelitarnych i pocisku przekracza jednorazowo kilkaset tysięcy, a czasem milion dolarów. Dlatego oni tylko prowadza wojny, ale nie wygrywają. Amerykanie wygrali by dawno nie jedną wojnę, gdyby te pieniądze rozdawali, a nie bombardowali niewinnych ludzi.

  Co do systemu obrony powietrznej Moskwy, to jest to od dawna, cały czas aktywny system S-500 w fazie różnych testów i koordynacji nie tylko z radarami poza sferycznymi typu Dniepr, czy Woroneż, ale przede wszystkim nowymi satelitami wojskowymi do śledzenia celów z orbity. Prace idą w kierunku całkowitego zintegrowania i zautomatyzowania systemu S-500 z satelitami wojskowymi, z pominięciem człowieka.

  Co do wypowiedzi Wiktora Bondariewa, byłego głównodowodzącego Siłami Powietrzno Kosmicznymi to blef na zlecenie wywiadu wojskowego. Hasło dotyczy innego tematu i uchwyconych informacji przez zachód na temat innej nowej rosyjskiej broni strategicznej, która kiedyś odnosiła się do projektu o tej nazwie i taka nazwa obecnie jest powszechnie używany przez rosyjskich wojskowych obrony strategicznej wojsk kosmicznych w odniesieniu do nowego projektu.
  A miało być tak pięknie.
 • Największa tajemnica PIS-u. Teraz Duda !
  No nie zupełnie. Walka o władze w PIS-e nabiera tępa. Wielu czołowych liderów PIS-u nie orientuje się w sytuacji i, nie wie gdzie przebiega linia podziału.

  Pozycja Dudy jest mocna na tyle, ze to on dziś rozdaje karty. Wcale tu nie chodzi o podchody wewnętrznych frakcji : Gowina, Ziobry, Macierewicza. Ten ostatni jest już do odstrzału, niezależnie jakie „wspomnienia” łączą go z młodości z Kaczyńskim i co jest w raporcie WSI. Nie ma znaczenia czy będzie stało przy nim SKW, czy stanie na celowniku ABW.

  Duda jako Prezydent miał zrobić czarna robotę (przyklepać zamach na konstytucje i wprowadzić niektóre akty prawne), następnie jako ten zły miał być złożony na ołtarzu historii. Jego miejsce miał zająć Pan Prezes Jarosław Kaczyński. Prezydent dowiedział się, że był przeznaczony do odstrzału. Swojego doradcę, który miał czuwać nad rozwojem sytuacji po myśli prezesa wylał na zbity pysk. Wie też, że nikt tak naprawdę nie może mu zagwarantować kolejnej kadencji na stanowisku Prezydenta. Szczególnie gdy będzie spełniał bezkrytycznie oczekiwania PIS-u. Swój los musiał wziąć w swoje ręce i nie liczyć na lojalność PIS-u.

  Plany zmieniły się niedawno. Prezes Kaczyński jest śmiertelnie chory, jego czas już jest policzony. Wie , że nie może odwołać Prezydenta. Chce się wpisać w Historii Polski, chociaż jako premier w jubileuszowym stuleciu uzyskania Niepodległości przez Polskę.

  Dlatego kilka tygodni temu zapowiedział zmianę rządu. Jego celem priorytetowym było stanowisko Pani Szydło i kilka kosmetycznych zmian, mających poprawić relacje z sojusznikami w Rządzie.

  Tu pojawił się problem. Duda postawił się i tak jak nie podpisuje nominacji generalskich, stwierdził -, że nie podpisze desygnacji dla nowego Rządu. Nie podpisze też nominacji Kaczyńskiemu na premiera.
  Rozmowy bez świadków odbywają się od kilkunastu dni, i tematem wiodącym nie są regulacje ustaw o sadach tylko negocjacje odnośnie utworzenia nowego rządu.

  Podstawowym warunkiem postawionym przez Dudę jest dymisja Macierewicza. Tu jest problem bo istnienie Kaczyńskiego jest uzależnione od milczenia Macierewicza. Jak to mówią chwycił Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma.

  Ponadto Macierewicz ma swojego, silnego sojusznika, w postaci jezuity Ojca Rydzyka.

  Więc gra będzie toczyć się o wysoka stawkę i pata raczej nie będzie. Duda nie ustąpi , bo nie ma ku temu podstaw.

  Dla Polski ta rozgrywka jest bez znaczenia, każda frakcja PIS-u jest umoczona w wspieranie banderowców, żydów, klerykalizm, rusofobie. Wojna na górze może co najwyżej odsłonić kolejne brudy np. afery spółki Telegraf i Pana Janusza Heathcliffa Iwanowskiego Pineiro.

  Kto w PIS-e będzie rządzić nie ma znaczenia, jest to na dziś lepsza opcja jak by rządzić miało PO, czy SLD. Problemem dla wszystkich stał się Pan Antonii.
  Prezydent Duda i ultimatum
 • @Repsol 19:44:34
  Tego się spodziewałem i jeszcze kredytu z przedłużoną spłata. Te dwie tańsze baterie, miały według rozmów MON-u z amerykanami za darmo, ponieważ służą do ochrony bazy USA w Radzikowie.

  No ale gdy doszło do szczegółów lobbyści żydowscy zadziałali.

  Cóż to był ostatni strzał Antka. Nawet umowa z Prezesem go nie uratuje.
  A mieli zaatakować Rosję...
 • @kula Lis 67 15:04:19
  Rosyjski tytanowy okręt schodzący głębiej niż jakiekolwiek inne okręty i głębiej niż mogą operować jakiekolwiek inne torpedy i baby głębinowe. Poraził eskadrę okrętów jednym pociskiem.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201710266568601-sputnik-rosja-okret-atomowy/

  Teraz leży i czeka gdzieś na dnie na amerykańską eskadrę z lotniskowcami.
  A mieli zaatakować Rosję...
 • @kula Lis 67 10:35:25
  USA przyznały, że nie są zdolne do odparcia zagrożenia ze strony Korei Północnej.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201706035596144-USA-Korea-Rosja/

  Natomiast chory człowiek, Macierewicz , chce zaatakować Rosję gwardią narodową, gdzie nie stać go na podkoszulki dla rezerwistów powołanych na ćwiczenia. Teraz rezerwa musi oddawać 13,50 zł bo zwraca koszulki zniszczone, nie zafoliowane !:-D

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rezerwisto-oddaj-pieniadze-za-koszulke/97pd9lf

  Co do Rosji na dziś :

  Nowa broń Rosji zmieni zasady wojny.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201711096671866-sputnik-rosja-norwegia/

  A tak naprawdę sytuacje jest beznadziejna dla NATO, o możliwościach Rosji na przesmyku suwalskim nikt jeszcze nie napisał, ale żaden pojazd z wszystkich dywizji pancernych działający na flance wschodniej nie przetrwa na polu walki 40 minut.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201711096671866-sputnik-rosja-norwegia/
  A mieli zaatakować Rosję...
 • Za brak wiedzy uśmieszki :-)
  Faktycznie na sztuki to Polska ma więcej złomu od Niemców. Np. żaden Polski czołg Leopard, otrzymany od Niemców, nie jest wstanie zniszczyć pancerza T-90. Polska musi wymienić lufy i amunicje. O Twardych nie wspominając.

  ZNALEZIONO WYJAŚNIENIE NIEZWYKŁEJ MOCY ROSYJSKIEJ BRONI. . Rosja otrzymuje broń od UFO

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201608303787865-Rosja-bron-UFO/

  W Internecie można znaleźć różne głupoty, ale tylko głupcy je powielają !
  A mieli zaatakować Rosję...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:43:56
  Niestety z takiego faktu płynie zagrożenie dla takich państw jak Grecja, Ukraina i POLSKA.

  USA by ratować śmieciowego dolara, będzie udzielać wszystkim (chętnie, a nawet z pistoletem przy głowie) pożyczek i kredytów np. na zakup broni (na dziś Patriotów). To forma zabezpieczenia amerykańskiej gotówki przez obligacje i zobowiązania państw trzecich. Inaczej mówiąc ich śmieciowy dolar będzie miał pokrycie w naszym majątku.

  Nasi "ekonomiści" nie zdają sobie z tego sprawy, a pożyczki w dolarach będą traktować jako sukces.

  Zobaczymy jak to mówił syjonista, Raduś, kto pierwszy zrobi jankiesom laskę.
  Chiny i Rosja kopią grób dla dolara
 • @ Autor+5
  Świetna analiza.

  "Wygląda jednak na to, że ani Chiny ani Rosja nie dążą do ataku na dolara w celu jego eliminacji."

  Nie dążą na razie, gdyż mają zbyt duże rezerwy w dolarach, które na tym etapie reformy monetarnej są niezbędne by utrzymać stabilny kurs juana i walut powiązanych.

  Gdy przechodzenie na Juana, przejmie 3040 % rynku, dolar będzie zaatakowany. Pierwszym sygnałem będzie wykup majątku i surowców z USA za zgromadzone rezerwy dolarów.

  PS:

  Trudno mi dziś ustalić jaki procent rynku światowego, musi uchwycić wymiana w Juanach, bo nie mam danych by to policzyć. Atak na dolara nastąpi na pewno. Rezerwy łączne Rosji i Chin przekraczają znacznie całe roczne PKB USA.

  Rosja i Chiny są wstanie wykupić większość kluczowych firm dla przemysłu USA np. Boeinga, czy elektrownie.

  Jednak na pewno, gdyby wierzyciele chcieli zamienić dolary na obligacje amerykańskich firm, kongres USA się na to nie zgodzi.

  To w wypadku większej skali, zaowocuje spadkiem wiarygodności i atrakcyjności dolara, w konsekwencji ogromnym krachem na giełdzie.

  Chiny i Rosja podejmą atak, gdy rezerwy dolarowe będą dla nich niepotrzebne dla stabilizacji Juana i gdy jak najwięcej dolarów zdążą się pozbyć jako jedni z pierwszych.
  Chiny i Rosja kopią grób dla dolara
 • Zdrada interesów energetycznych III RP
  Minister Waszczykowski KŁAMIE i OSZUKUJE Polaków. Jeżeli akceptuje to Rząd pani Szydło, to OKŁAMUJE nas Rząd III RP.

  cyt. z 4 newsa :

  (Minister Waszykowski) :"Potwierdził też zamiar polskich władz rezygnacji z przedłużenia kontraktu na dostawy rosyjskiego gazu, który wygasa w 2022 roku. Chcemy zakończyć rosyjski kontrakt w 2022 roku. "

  To nie inicjatywa Polskich władz. To owoc polityki antysowieckiej, pomocy Ukraińcom w kradzieży gazu w rewersie z Polski i procesów sądowych z dostawcą gazu. Niezadowoleniu z ceny gazu i kontraktu.

  Bezpośrednio, to efekt tego rocznych rozmów rosyjsko- żydowskich, gdzie Putin przyobiecał pakiet gazowy dla Polski, żydom podczas ich wizyty w Rosji.

  http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,20203187,putin-zaoferowal-izraelczykom-gaz-wysylany-do-polski.html?disableRedirects=true

  Ten kontrakt został przyklepany przy okazji tajnych rozmów dotyczących relacji Hezbollah - Izrael pod koniec lata.

  Może być, że gaz Rosyjski przeznaczony dla Polski, będzie wysyłany Błękitnym Potokiem do Żydów, ale może być tak, że kupiony gaz od Rosjan, żydzi będą sprzedawać Polakom. W ramach uniezależnienia Polski od Rosyjskiego Gazu. Co nie omieszka zaznaczyć Putin podczas swojego wystąpienia podsumowującego spotkanie z żydami. :-D

  Żydzi mają gaz, własny i to dużo, ale go nie wydobywają. Jego wydobycie zlecili Rosjanom. Podpisali stosowne kontrakty z firmami Rosyjskimi na poszukiwania i wydobycie. W 2022-2025 zakontraktowany gaz z Rosji , będzie im nie potrzebny. My natomiast nie będziemy go mieć, będziemy kupować wszędzie gaz skraplany o 40% droższy od Rosyjskiego- dostarczanego rurą. Wtedy żydzi za pomocą naszego rurociągu dostarczą gaz do Polski, a w przyszłości swój własny gaz za pomocą już budowanego rurociągu "Błękitny Potok", którym do systemu rosyjskich rurociągów będą odwrotnie wtłaczać własny gaz. Gaz ten będzie drogi, chociażby ze względu na odległość przesyłu i opłaty tranzytowe, ale dla Polski nie będzie innej alternatywy.

  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/energetyka/gazprom-bedzie-sprzedawal-gaz-z-izraelskich-zloz/t19xp

  Obecna dostawa żydów z ameryki skroplonego gazu , jakoby "Amerykańskiego", faktycznie zakupionego po sąsiedzku w Rosji. To zapodany papierek lakmusowy, mający za zadanie prześledzenie
  reakcji Polaków na ten szwindel. Tylko dlatego ta informacja przeciekła do prasy.

  TAK WYGLADA NAJBLIZSZE BEZPIECZEŃSTWO ENERGETYCZNE POLSKI !!!

  Polskie służby nie mają wystarczającego rozeznania nawet w tak ważnej kwestii. Nie wspierają informacjami MSZ-tu i innych resortów.

  Nie wydaje się możliwe by krajem rządziło tylu durniów, zatem to wszystko, to jedna zdrada narodowa. Zdrada do której dopisuje się PIS.
  Piątek, 17 listopada 2017
 • @Talbot 17:51:20
  Talbot masz za mały horyzont by zrozumieć, że to ludność Rosyjska w Donbasie i Ługańska walczy od kilku lat z sotniami ukraińskich banderowców i faszystów spod znaku Bandery.

  Twoi mocodawcy już dawno powinni cię wylać, bo źle wykonujesz swoją robotę. Lepiej zrobisz jak będziesz pisać dla banderowców i ukraińskich żydów, a nie dla Polaków.
  Powymiatać precz banderowskie śmieci.
 • @ Autor
  Polski Rząd, (ten czy tamten) nie reprezentuje interesów Polaków zamieszkujących na Ukrainie, ale interesy Chasydów Ukraińskich.

  Ci, o ironio, wykorzystują banderowców i faszystów do destabilizacji Ukrainy dla swoich celów. Zastanawia mnie kiedy Ukraińscy faszyści zorientują się że służą żydom. Gdy to się stanie banderowcy spod sztandarów SS Galizien, staną się pośmiewiskiem wszystkich narodowców.
  Bez komentarza
 • @Fischer 20:06:40
  Komorowskiego też zbrodnie ukraińskich faszystów na Wołyniu bagatelizował. Wspierając tym samym zbrodniczy ukraiński faszyzm i banderowców.

  https://dorzeczy.pl/kraj/20550/Komorowski-bagatelizuje-ludobojstwo-na-Wolyniu-To-bylo-dawno-temu.html

  Dzisiaj nie podoba się mu polski patriotyzm i nacjonalizm, ale gdyby mógł jeszcze troche by w Polsce porządził.

  Nie obawiajcie się pisać, ale miejcie kwity na poparcie swoich tez. Polscy Chasydzi będą wykorzystywać wszystkie swoje wpływy by zamykać polskich patriotów.
  Izraelska agentura rozstawia po kątach.
 • @Fischer 19:57:58
  Tak Schetyna bronił faszystów Ukraińskich, że działał na szkodę Kresowiaków. Dziś przeszkadza mu Polski nacjonalizm !

  Schetyna zablokował Kresowiaków !!!
  "Sejm RP oddaje hołd ofiarom zbrodni o znamionach ludobójstwa, popełnionej przez Ukraińską Powstańczą Armię na ludności polskiej Kresów Wschodnich ustanawia dzień 11 lipca Dniem Pamięci Męczeństwa Kresowian" - brzmi treść projektu uchwały.

  Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna nie dopuścił do poddania pod głosowanie projektu uchwały w sprawie ustanowienia Dnia Pamięci Męczeństwa Kresowian.

  Powodem decyzji mogą być plany Bronisława Komorowskiego dotyczące wspólnego upamiętnienia przez parlamenty Polski i Ukrainy pomordowanych mieszkańców Kresów II RP. Problem jednak w tym, że - jak wskazują Kresowiacy - prezydencka inicjatywa wcale nie musi blokować ustanowienia dnia poświęconego ofiarom ludobójstwa popełnionego przez ukraińskich nacjonalistów.
  Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna rozmawiał z przewodniczącym Rady Najwyższej Ukrainy Wołodymyrem Łytwynem na temat projektu uchwały w sprawie ustanowienia Dnia Pamięci Męczeństwa Kresowian - poinformowała doradca marszałka Sejmu Wioletta Paprocka.
  Według Paprockiej, Schetyna stwierdził w rozmowie z przewodniczącym Rady Najwyższej Ukrainy, że nie zostały jeszcze podjęte ostateczne decyzje w sprawie uchwały, a jeśli będą podejmowane zostaną skonsultowane ze stroną ukraińską.
  Według informacji na internetowej stronie parlamentu Ukrainy, Łytwyn i Schetyna mówili planowane wydanie wspólnego oświadczenia parlamentów obu krajów o ustanowieniu Dnia Pamięci i Pojednania Ukraińców i Polaków oraz porozumieli się w sprawie wspólnego udziału w Festiwalu Kultury Ukraińskiej, który odbędzie się 2 lipca w Koszalinie.
  W imię poprawności politycznej oraz zbliżającego się Euro 2012 polskie ofiary ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów powinny być ...zapomniane. [ wg.Schetyny]

  http://kresy24.pl/przeglad_prasy/id/5830/
  http://wirtualnapolonia.com/2011/06/17/schetyna-zablokowal-kresowiakow/
  http://www.65-lat-temu.salon24.pl/351196,jak-to-sie-robi-w-warszawie
  Izraelska agentura rozstawia po kątach.
 • @andrzejw 15:03:08
  Niestety przejęcie Polski rozpoczęto dawno, od obsadzenia kluczowych stanowisk przez żydów. To pozwoliło pod pretekstem dekomunizacji zlikwidować polski wywiad i kontrwywiad. Dzięki czemu już żadna służba nie była wstanie chronic bezpieczeństwa Polski. Nikt nie zrobił tak głupiego ruchu z byłych państw bloku wschodniego. W Niemczech 90% komunistycznej agentury przeszło z Stasi do BND.

  Nawet jeżeli była taka potrzeba , trzeba było PO MAŁU , SUKCESYWNIE dokonać reorganizacji. Dziś nie ma fachowców. SK to około 200 oficerów, obsługujących CIA i agentury UE. Informacje uzyskują głównie z tego co im podrzuca CIA.

  Sposoby są, ale nic nie da się wdrożyć z dnia na dzień. Faszyści uznawali element za czysty w trzecim pokoleniu.

  W Polsce wystarczy, że politycy będą przedstawiać PEŁEN życiorys, do trzeciego pokolenia i podawali informacje o karalności w rodzinie pod odpowiedzialnością karną. Wiele rzeczy można sprawdzić, a kłamców karać.

  W USA czy Rosji urzędnicy państwowi i wojskowi są sprawdzani na wykrywaczach co kilka lat. W Rosji w ten sposób rok temu sprawdzano nawet pracowników moskiewskiego magistratu (taki dzisiejszy konwejer). Jeżeli pracownik nie podda się weryfikacji jest zwalniany, lub odsuwany z stanowiska. Tak robią nie tylko Rosjanie czy Niemcy ale np. Francuzi.

  Na dzień dzisiejszy pozostaje pamiętać rządzącym ich wystąpienia i punktować przed kolejnymi wyborami listy antypolskich "patriotów"'

  Najlepiej już zakładać każdemu teczuszkę i tam wrzucać wszelkie wybryki. By w przyszłości nie być pomówionym o fałszywe pomówienia. Nie wystarczy się złościć , trzeba zbierać dowody.

  Nikt nie może wam zabronić zbierania informacji, to nie jest wyłączny przywilej wywiadu.

  Np. Dziś Schetyna zarzuca faszyzm Polakom, a zapominał jak jego Tusk w Gdańsku gościł liderów wszystkich organizacji faszystowskich. Poza Ukraińcami, byli tam Łotysze, Litwini i Ustasze. Zapomina jak sam wspierał faszystów ukraińskich na Majdanie

  http://ukraincy.wm.pl/181765,Polska-PolskaSkandowal-tlum-w-Kijowie-kiedy-przemawiali-Schetyna-i-Sycz.html#axzz4yce3IalM
  Izraelska agentura rozstawia po kątach.
 • @kula Lis 67 09:21:55
  Cóż to było do przewidzenia, że w miarę wskazywania na wrogów Polski i cele międzynarodowego żydostwa - władza będzie starać się zamknąć usta wrogom Koshernostry.

  Są dwa wyjścia (miękkie albo radykalne):

  1/Bronić i wspierać Pana Piotra Rybaka, jak zwykle.
  2/Lub wszyscy (możliwi do zmobilizowania) udać się przed prokuraturę czy sąd i żądać również aresztowania za udział w Marszu Narodowym i poglądy tożsame z poglądami takich Polaków jak Rybak. Nikt nie może zabronić obywatelowi przyznania się do winy i aresztowania czy wytoczeniu mu procesu. Czym więcej będzie chętnych, tym lepiej niech się sady udławią patriotami. To pokaże światu desperację Polaków do samostanowieniu o losach ojczyzny.

  Ten drugi sposób mimo, że jest radykalny. Stwarza poważny problem, nie ma w Polsce tylu miejsc w więzieniach by wszystkich dało się zamknąć za poglądy. Pokazuje, że patrioci są zdesperowani, a Rząd realizuje zewnętrze rozkazy żydów, a nie pragnienia Polaków o samostanowieniu.

  Gdy masowo nie damy się zamknąć jednego dnia, to będą nas podskubywać przez lata zamykając liderów i studząc patriotyzm. Gdyby zamknięto nas razem wszystkich jednego dnia, to aż miło znaleźć się w takim towarzystwie. Mało wtedy wszyscy razem łatwiej będą się integrować jako ruch dążący do uniezależnienia Polski od wpływów obcych.
  Izraelska agentura rozstawia po kątach.
 • @Mirosław Kraszewski 00:05:34
  BÓG TEŻ BYŁ RASISTĄ

  Na słowo rasizm, wszyscy się wzdrygają i chowają głowy w piasek. Czemu ? Ludzie byli rasistami jeszcze na początku XX w. Nawet BÓG był Rasistą.

  To on poprzez naturę stworzył rasy. Adoptował gatunek ludzki do życia w palącym słońcu i sawannie, na stepach Euroazji i granicy zlodowacenia. Uformował innych by mogli żyć w krainie wiecznych lodów. Mamy rasy Białą, Czarną, Azjatycką dzięki Bogu.

  To nie my wymyśliliśmy rasizm. Każda z tych ras ma inne cechy. Jedni są bardziej wydolni motorycznie inni intelektualnie, jeszcze inni wyróżniają się pracowitością i cierpliwością. Ludy północy łoją wódę aż miło i obywają się bez warzyw, inni po szklaneczce wina są ugotowani, ale przy temperaturze 40 st. C potrafią biec 24 godziny. Jeszcze inni mają takie maleńkie rączki i tak dłubią, że z pajęczej nitki jedwabnika utkają jedwabną tunikę i jeszcze zdążą 4 razy w roku ryzowe żniwa zaliczyć. Poletka uprawiają bez kombajnów i siewników po kolana w wodzie i błotku.

  Właściwości poszczególnych ras były znane nomadom, hodowcom, a przede wszystkim żydom. Dlatego zawierali związki w obrębie własnej społeczności. Hodowcy wiedza że by podkreślić walory danej rasy, trzeba ją krzyżować z najlepszymi przedstawicielami danej rasy.

  Wie to każdy. Gdy skrzyżuje się rączego arabskiego konia z silnym pociągowym perszeronem. Nie będzie to koń ani wyścigowy, ani pociągowy. Gdy bydło mleczne krzyżuje się z bydłem mięsnym też na mleku stracimy. Wspaniały pies myśliwski, straci swoje cechy w następnym pokoleniu, gdy skrzyżujemy go z mopsem. Ludzie od 1000-leci wiedzieli na czym polega hodowla i czystość rasy. Zważali by przekazywać najlepsze cechy stadu, a nie wady.

  Dopiero od 150 lat, wmawia się nam i urabia fałszywą moralność, ze to przejaw złego podejścia do świata, że to rasizm. To marzenia antyrasistowskie mieszkańców USA, gdzie doszło to starcia na jednym kontynencie wielu ras (azjatyckich, czarnych, Indian północno i południowo amerykańskich, Eskimosów) i związków mieszanych.

  Faktycznie w niektórych środowiskach jest rasizm, ale co w tym złego, ze dana grupa chce zachować swoje cechy genetyczne. Amerykanie już nie mogą utrzymać swojej czystości rasowej, społeczeństwo się degraduje intelektualnie. Na mieszaniu rasowym, korzystają tylko rasy o niepożądanych cechach.

  W XXI w, najważniejszą cechą nie jest wytrzymałość na brak wody, mróz, czy pracowitość, ale intelekt.

  Dzisiaj za POGLĄDY rasistowskie, można trafić przed oblicze sędziego. Gdzie sam sędzia pewnie nie życzył by sobie by jego córka miała małe murzyniątka. Mało tego chciałby ja wydać za mężczyznę o podobnym statusie społecznym nie tylko rasowym.

  Czy za tem można kogoś karać za poglądy rasowe, bo chce zadbać o swoją pulę genetyczną.
  Czy jestem Białym, czy Czarnym, czy Murzynem?
 • @Stara Baba 17:46:25
  Czy jeżeli żyd mówi, że należy do narodu wybranego , a reszta to goje -to to jest rasizm ?

  Jeżeli czarny policjant, mówi na mnie biały, białas to to jest rasizm ?

  Czy, afroamerykanin poprzez tą formę nie jest murzynem ?

  A kim zatem jest rdzenny Indianin, indianoamerykanem ? A może Amerykanin, jest amerykoindianinem, albo angloindianinem ? A Kanadyjczyk już nie jest Amerykaninem ?

  Przecież to bez sensu, czarny zawsze będzie czarny, żyd żydem. Niezależnie od narzuconej terminologii Syjonista, Judejczyk, Izraelita i tak, będzie żydem.
  Czy jestem Białym, czy Czarnym, czy Murzynem?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031