Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
15 postów 482 komentarze

Fischer von Treuenfeld

Fischer - "Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji."

Moje komentarze

 • @roux 20:56:51
  No nie bądźmy obłudni. Świętej pamięci Lech Kaczyński i jego poplecznicy wspierali Gruzje i Saakaszwilego w tej wojnie. Zgodnie z życzeniem żydowskiego establishmentu USA.

  Gdyby dziś żydzi amerykańscy poprosili Kaczyńskiego o wsparcie sprawy Gruzji to jutro Macierewicz wysłał by tam gwardie narodową.

  Natomiast Ciemnogród uwierzyłby, że działania rządu maja zabezpieczyć bezpieczeństwo energetyczne kraju.

  Przypominam sprawę gazociągu NABUKO. Z Polski via Ukraina do Turcji.

  Tylko Turcja nie ma gazu. Dziś sami oczekują na uruchomienie gazociągu sundstrim z rosyjskim gazem. Gaz miał być kradziony po destabilizacji Osetii, Czeczeni, Dagestanu z nad Morza Kaspijskiego, poprzez Gruzję. W dalszej przyszłości z Afganistanu, który ma największe złoża gazu ziemnego na świecie.

  Obecnie z Dagestanu przez Czeczenię biegną główne rurociągi z gazem z Kaspijskim i ropa do Noworosyjska nad Morzem Czarnym. To rejon o strategicznym znaczeniu dla Rosji. Podkręcając ten konflikt można tylko wywołać wojnę z Rosją, zapewne o to chodziło różnym matołom reprezentującym polski rząd.

  +5
  08.08.2008. - Napaść Gruzji na Osetię Płd.
 • @Zdzich 18:30:03
  Boga nie można usunąć.
  Jean Paul Sartre i Michel Foucault pedofili bronili
 • @Zdzich 20:11:36
  To nie kwestia Boga. To kwestia zbydlęcenia natury człowieka. To po części nasza wina. Ponieważ społeczeństwo świadome, humanitarne i demokratyczne toleruje takich zwyrodnialców, zamiast wszelkie chwasty wyrywać w zarodku.

  Co ma Bóg do tego ? Zobacz ilu zwyrodnialców chowa się pod skrzydłami kościoła. Parchy występują w społeczeństwie niezależnie od wyznania, czy poglądów.

  Daje +5 za poruszoną problematykę
  Jean Paul Sartre i Michel Foucault pedofili bronili
 • @Robik 02:08:28
  Przecież nikt nie każe wspierać firm farmaceutycznych.

  Możesz leczyć siebie jodyną.

  W szpitalach wojewódzkich codziennie setki kobiet oczekuje na wlewy chemii.

  Zaproponuj im, ze wyleczysz je jodyna. Jeżeli to taka świetna metoda rozładujesz kolejki do lekarzy, uratujesz tysiące chorych, a najważniejsze zniszczysz znienawidzony, złodziejski przemysł farmaceutyczny.

  Bo jaka koncern farmaceutyczny produkujący leki za dziesiątki tysięcy złotych wytrzyma konkurencję wobec buteleczki jodyny.

  No i zapewne Nobla dostaniesz.

  PS

  Epigenetyka na tym etapie dotyczy teorii powstałych uszkodzeń genetycznych u upośledzonych umysłowo. Szczególnie dzieci z zespołem Douna.

  Natomiast lekarz David Derry, już nie jest lekarzem, bo pozbawiono go prawa wykonywania zawodu.
  Chemioterapia na cenzurowanym
 • @jan 21:39:01
  Jasiu, jeżeli zachorujesz na raka i nie pójdziesz do znachora tylko lekarza, to pierwsze jego pytanie będzie „ Czy ktoś w rodzinie chorował na raka ?”

  Pytanie to padnie, niezależnie czy na leczenie zgłosi się twoja matka, czy ty, czy twoje dziecko. Gdy odpowiedź będzie twierdząca ty , czy twoi bliscy znajda się w grupie podwyższonego ryzyka.

  Wynika to z uwarunkowań genetycznych, czy tobie się to podoba czy nie. Uwarunkowanie genetyczne to pierwszy czynnik brany pod uwagę przez prowadzącego twoją terapię.

  To nie kwestia ostatnich 25 lat, tylko ostatnich 2-3 pokoleń leczonych onkologicznie.

  I tak np. matka Angeliki Jolie zmarła na raka. Angelika Jolie znalazła się w grupie wysokiego ryzyka, profilaktycznie usunęła sobie piersi, jajniki i jajowody. Jednak wiadomo, że jej biologiczne dzieci też będą chorować onkologicznie.

  Pierwsza była prababka. Później wadliwy gen miała babka. W trzecim pokoleniu obok jej matki, umierały ciotki, wujkowie i kuzynki, mimo że wszyscy byli leczeni w amerykańskich szpitalach. U aktorki też wykryto wadliwy kod genetyczny. Jednak wczesnej urodziła dzieci, które już dzisiaj są skazane na tą chorobę.
  Może zanim choroba się uaktywni, lekarze znajdą sposób na ten rodzaj guza. Jednak nie znaczy to, że dziewczynki te nawet gdy zostaną wyleczone, nie przekażą tej wady swoim dzieciom. Problem ten dotyczy nie tylko dzieci aktorki, ale dzieci jej kuzynek i kuzynów. Ilość nosicieli wadliwego genu będzie z każdym pokoleniem rosła w procesie geometrycznym.

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/nowotwory-pozbawily-zycia-osiem-osob-z-rodziny-jolie/74wcjpc

  Oczywiście zawsze możemy nie słuchać lekarzy, możemy próbować medycyny alternatywnej. Możemy nie przyjmować do wiadomości uwarunkowań genetycznych. Płodzić dzieci i powielać swoją wadę genetyczną. By te utrzymywały to w tajemnicy przed przyszłymi swoimi partnerami i płodziły również dzieci (nasze wnuki), które zachorują na tą straszną chorobę.

  Tylko co zrobić z takim baranem, który nie powiadomił drugiej rodziny, że nasze dzieci są nosicielami śmiertelnej choroby. Że małżeństwo tak,- że wnuki tak, ale długo to one nie pożyją bo otrzymały od nas w prezent, spadek w postaci wady genetycznej.

  To postawa nie katolicka tylko egoistyczna, ważne by moje dziecko było szczęśliwe. Miało jak inni dzieci i rodzinę. Tylko ta rodzina przeżyje gehennę i tragedię.

  Za luksus do prokreacji, niosących wady genetyczne zapłacą inni nieświadomi nasi bliscy. Ci których powinniśmy kochać, a nie oszukiwać.
  Chemioterapia na cenzurowanym
 • @andrzejw 18:17:36
  Odnośnie Małachowa (za Wikipedią) urodził się 20 września 1954 w Kamieńsku Szachtyńskim. Ukończył szkołę zawodową o specjalności ślusarz elektryczny. W 1988 ukończył Centralny Instytut Kultury Fizycznej im. Orderu Lenina w Moskwie.

  Wierzysz ślusarzowi, czy lekarzom po studiach medycznych i z właściwym stopniem specjalizacji.

  Jeden już taki był w Rosji , leczył Adin, Dwa, Czetyre.....
  Chemioterapia na cenzurowanym
 • @andrzejw 18:17:36
  Andrzej można stosować medycynę alternatywną, ale dopóki wiarygodne ośrodki nie potwierdzą skuteczności danej metody.

  Nie może być stosowana, a lekarz jako przedstawiciel nauki nie ma prawa takich nie potwierdzonych badaniami klinicznymi metod pacjentom.

  To twoja sprawa, możesz nie korzystać z usług lekarza. Możesz korzystać z zaleceń szarlatanów, pić cudowne ziółka, głodować i nawet umrzeć z głodu to twoja sprawa.

  Jeżeli jednak idziesz do specjalisty, musisz leczyć się jak on ci zaleci.

  Teraz powiem krótko i z autopsji. Wielu zrezygnowało z leczenia w ośrodkach medycznych. Wielu uwierzyło w medycynę alternatywną. Pozornie czuli się lepiej w pierwszym okresie, bo np w ziołach tybetańskich był środek przeciwbólowy, lub działała sugestia, znieczulenie dokonane akupunkturą.

  Jednak wszyscy gdy choroba daleko się posunęła i już nic nie pomagało pędzili z powrotem do lekarzy błagając o pomoc. W tedy najczęściej okazuje się, że na pomoc jest już za późno, a choroba dokonała takich zniszczeń że żadne leczenie klientowi nie pomoże.

  Za śmiercią tych ludzi właśnie stoją szarlatani, cudotwórcy którzy dla kilku torebek mongolskiego, czy amazońskiego specyfiku wycisną kilka złotych z pacjenta.

  Niestety cuda nie zdarzają się codziennie i nie każdy szaman jest Chrystusem.

  Zdarzają się i inni wariaci , którzy np rezygnują z powodów religijnych z przeszczepu szpiku. Mimo to leżą w szpitalu i oczekują cudów.

  Rak to straszna choroba, a ludzie szukają w różny sposób ratunku. Nie zawsze rozsądek decyduje o metodzie leczenia.
  Chemioterapia na cenzurowanym
 • @trybeus 18:07:50
  Rak prostaty już od dawna nie jest problemem. Tu wskaźniki wyleczenia są bardzo wysokie. Ciesz się że to był tylko rak prostaty. Ten tak w porę wykryty jest w 100% wyleczalny.

  Teraz częściej dotyka ludzi, bo żyją dłużej. Wcześniej umierali na zawały , tętniaki, i nie doczekali czasów gdy sikawka odmawiała posłuszeństwa.
  Chemioterapia na cenzurowanym
 • @Robik 16:44:55
  Piszesz "Żeby wyleczyć się z raka nie są do tego potrzebne wielkie pieniądze."

  Tak, to lecz się i ludzi za małe pieniądze, tego chce PIS.

  Ja nawet jestem za tym by w ogóle na leczenie nie wykładać kasy.

  Piszesz "Przecież bardzo bogaci ludzie, nawet miliarderzy pomimo nieograniczonych możliwości umierali młodo (S. Jobs, ponad 8 miliardów dolarów i umiera w wieku 56 lat!)."

  To, że jeden miliarder w wieku 56 lat zmarł na raka niczego nie dowodzi.

  Nie wiesz jaki to był nowotwór, nie wiesz jak był leczony. Czy stosowano chemię, naświetlania czy leczony był operacyjnie. Czu może były to łączone metody.

  Nie wiesz też ilu miliarderom uratowano, lub przedłużono im życie lecząc chemioterapią.

  Nikt też nie gwarantuje choremu na raka, że nie zejdzie z tego świata. To jest często choroba śmiertelna. Jest tylko kwestią otwartą, jak zejdzie z tego świata i kiedy? W bulach i cierpieniu za 2-3 miesiące, czy za 20 lat w klinice , czy hospicjum.

  Czy przedłużenie tego życia o kilka naście lat, lub nawet całkowite wyleczenie człowieka jest tego warte ?

  Musisz zauważyć , że chory u którego wykryto raka w wieku 45 lat, ma szanse osiągnąć wiek 65 lat, nawet gdy w pełni nie zostanie wyleczony.

  Czyli zdąży wychować swoje dzieci, dożyje wieku w którym wielu odchodzi w wyniku innych dolegliwości np. zawałów, cukrzycy, chorób krążenia.

  Dlatego tak bardzo ludzie chcą żyć i biorą chemię. Chociaż jest to irracjonalne . Nie powinno się wydawać kasy na tych chorych, to nie komuna, a państwo to nie przytułek.

  Kto ma kasę niech się leczy indywidualnie, kto nie ma niech leczy się "tanio", albo wcale.

  Pytanie :

  JAKIE KOLEGA ZNA TANIE METODY LECZENIA NOWOTWORÓW ???
  Chemioterapia na cenzurowanym
 • @Robik 11:02:19
  Robik ale artykuł jest o chemii.

  Są nowotwory których nie da leczyć się operacyjnie. Np. Chłoniaki, Białaczki, Szpiczaki. Gdzie chore komórki opanowują cały organizm.

  Nie wiem skąd masz takie dane. Przy Chłoniakach, przeżywalność jest stosunkowo wysoka. Większość nowotworów piersi leczy się chemią po zabiegu chirurgicznym o ile guz jest duży. Białaczki też są uleczalne, gdy nie to ostateczność przeszczep szpiku. Niestety przeszczepy nie zawsze się udają, ale to ostatnia deska ratunku, gdy chemia już nie działa. Najsłabiej rokują szpiczaki (rak kości).

  Faktem jest że słyszy się coraz częściej, że ludzie umierają na raka, i tak będzie. Ponieważ coraz więcej jest chorych. To kwestia skażonego środowiska, wszechobecnych fal radiowych, chemii.

  PRZEDEWSZYSTKIM JEDNAK JEST TO EFEKT LECZENIA CHORYCH NA RAKA, którzy uleczeni kolejnym pokoleniom przekazują wadliwą pule genetyczną.

  O sukcesie wyleczenia decyduje przede wszystkim wczesne wykrycie choroby.

  Chemie się stosuje i dozuje latami. Tym samym wydłużając życie pacjentom. Czy dla kilka lat życia warto inwestować np 20 tyś zł. ?

  Chyba nie. Darmowe leczenie biedaków to wymysł niedobrych komuchów.

  W USA biedni mogą tylko pomarzyć o takiej formie leczenia. Żeby mieć full wypas leczenie, trzeba opłacać dużo wyższe składki niż socjalne ubezpieczenia. W Polsce też tak powinno być. Płacisz masz, nie opłacasz składek nikt ci nie zaoferuje kosztownej terapii.

  Ludzie bogaci są kreatywni, mają kasę i stać ich na leczenie. Nie produktywni, chcą być leczeni mimo, że nie tworzą dochodu narodowego, nie opłacają podatków, płacą np tylko KRUS.

  Dlatego nie należy ich przekonywać do kosztownej chemioterapii. Niech idą do homeopaty, zielarki, znachora.

  Wiara też czyni cuda.
  Chemioterapia na cenzurowanym
 • Co na to obrońcy życia poczetego ?
  Artykuł traktuje problem ogólnikowo.

  Kto nie chce nie musi brać chemioterapii !

  Kolejki do lekarzy są wystarczająco długie. Chemia nawet jeżeli nie wyleczy, to przedłuża życie o kilkanaście lat.

  Chorych na nowotwory będzie coraz więcej. To kwestia genetyki, chorzy wyleczeni wadliwe geny przekazują swoim dzieciom. To kwestia szybkozmiennych pól magnetycznych, fale radiowe, wi-fi, telefonia. To kwestia chemii i jakości żywności. Prawdziwy problem to ochrona naszego zdrowia, przed tymi czynnikami.

  Może Faktycznie nie warto leczyć chorych na nowotwory? Jestem ciekaw co na to obrońcy życia poczętego. Czy jego zwolennicy będą wychowywać te uratowane dzieci, gdy matka je osieroci, umierając na raka piersi? Leczona miała by szanse wychować to dziecko do osiągnięcia przez nie pełnoletności. A może szkoda kasy na leczenie mam ?

  To są koszty ponoszone przez państwo. Koszty wychowywania niechcianego dziecka, np. urodzonego w wyniku gwałtu, urodzonego bez kończyn, z downem ponoszą rodzice.

  Wydaje się że tu jest problem, a nie w tym czy leczyć chemioterapią czy nie.
  Chemioterapia na cenzurowanym
 • @AlexSailor 14:30:49
  Piszesz "....Komunizm radziecki wymordował ze 100 milionów ludzi, Rosjan głównie...."

  Masz zryty beret. Czy ty wiesz ile żyło Rosjan w okresie Stalinizmu ?

  W roku 1939 było to 106 milionów , a w 1959 było już 119 milionów. Gdyby Stalin wybił 100 milionów to nie było by tam nawet komu prąd włączać, nie mówiąc o pokonaniu wojsk Hitlerowskich.

  Inaczej mówiąc, to Stalin i jego banda to okropni rzeźnicy, i mieliśmy niesamowite szczęście, że w Katyniu wymordowano tylko 4400 Polaków.
  72. rocznica ATOMOWEJ ZBRODNI JANKESÓW
 • Czy można być dobrym katolikiem i zarazem dobrym Polakiem?
  Można być dobrym Polakiem nawet nie będąc katolikiem.

  Pytanie z tych:

  Czy można być dobrym kosmonautom, nie będąc księgowym ?

  Wśród katolików jest wielu patriotów, ale i wielu matołów, ale jeszcze więcej jest tych co niszczą Polskę. Tych co tworzą podziały i nakłaniają do nienawiści, np. do niewierzących POLAKÓW, artystów, a nawet feministek .

  Jakby np. Ewangelik, czy ateista nie mógł być dobrym Polakiem.

  Złodziejem, oszustem, bandytom może być ateista, żyd, katolik. O tym decyduje charakter człowieka, a nie jego przynależność do jakiejś organizacji, czy grupy wyznaniowej. Połowa z tych co chodzą do kościoła bije żony, oszukuje na wadze, kradnie, krzywdzi rodzinne. Zapewne są i tacy co zdradzają ojczyznę, ale nie znaczy, że robią to wszyscy katolicy.

  To pytanie jest bez sensu.

  Przykład chociażby Janda i jej teatr.
  Czy można być dobrym katolikiem i zarazem dobrym Polakiem?
 • +5
  Tak, tylko oświadczenie Zacharczenko miało miejsce kilka dni po spotkaniu Putina i Trampa na szczycie G-20, 7 lipca w Hamburgu.

  Po którym to rzecznik Kremla poinformował opinie publiczną, że porozumienia Mińskie pozostają w mocy.

  9 lipca, sekretarz stanu USA Rex Tillerson złoży wizytę w Kijowie i zażądał rozliczenia z środków finansowych jakie otrzymała Ukraina od USA. Zarzucił władzom Ukrainy korupcje i malwersacje.

  Po wizycie sekretarza stanu USA, 10 lipca odbyło się spotkanie z sekretarzem generalnym NATO Jens Stoltenberg, który poklepał Poroszenkę po plecach i zapewniał o przyjaźni, nie deklarując niczego.

  Tego samego dnia przybył na Ukraine sekretarz generalny ONZ, Antonio Gutteresa, który zapewniał Kijów, ze ONZ jest za zakończeniem konfliktu na terytorium Dombasu.

  12-13 lipca odbył się szczyt UE - Ukraina.

  Od spotkania Putin - Tramp, w oficjalnych komunikatach Białego Domu nie padają sugestie odnośnie udziału Rosji w Konflikcie na wschodniej Ukrainie.

  Wygląda na to, że Tramp poświęcił Ukrainę dla innych korzyści. Putin w kwestii Ukrainy dostał zielone światło.

  Dopiero po szczycie UE- Ukraina ,- 18 lipca Aleksandr Zacharczenko ogłosił powstanie nowego państwa pod nazwą Małorosji.

  Szanowni Państwo polityka jest jak szachy, nie ma żadnych działań, odosobnionych wyrwanych z kontekstu, nie uzasadnionych.

  Tylko nasi "politycy" i mistrz Waszczykowskim nie maja o tym pojęcia. Oni nawet nie wiedza, że ich już nie ma na tej szachownicy.

  Nie mają wywiadu, informacji, ekspertów , doradzają im ludzie którzy mówią im to co oni chcą słyszeć, co jest słuszne z linią partii i poglądami PiS, to co oczekują dziennikarze w żydowskiej i reżimowej TV. Informacje wywiadowcze dostarcza CIA za pośrednictwem SKW, a nie niezależnie SKW. Gdyby SKW prowadziło własne niezależne zbieranie informacji, amerykanie uznali by to za brak lojalności ze strony Polskiej i wiary w źródła wywiadu amerykańskiego.

  Połowie tych ekspertów, powinni odebrać tytuły naukowe, a nie wpuszczać do telewizji, by ludziom robili papkę z mózgu.
  Na gruzach Ukrainy powstanie Małorosja
 • Dziękuje
  Dziękuję wszystkim za komentarze i wysokie noty.

  Już dziś, mamy nowe elementy na tej szachownicy. W weekend w Manili odbył się szczyt w formule Rosja, kraje ASUAN-u (państwa południowo-wschodnio azjatyckie). Szczyt odbył się z inicjatywy Rosji i Chin.

  Poza relacjami handlowymi, przedyskutowano kwestie bezpieczeństwa, zwalczania terroryzmu i przestępczości transgranicznej. Zainteresowani ustaliły też zasady korzystania z akwenów Morza Południowochińskiego.

  Moskwa wyraziła inicjatywę utworzenia w tym miejscu regionalnej „architektury bezpieczeństwa” (tak zostało to nazwane w dokumencie).

  Działania te ograniczą w przyszłości możliwości operowania na tych akwenach floty USA.

  Jednocześnie Rosja i Chiny ustosunkowały się co do kwestii oczekiwanych nacisków przez te mocarstwa na Korę Północną, o co zabiega Biały Dom.

  Rosja i Chiny stwierdziły jednogłośnie, że dziwią się że USA widzi sojuszników w Rosji i Chinach, przeciwko Korei Północne. Gdy tak samo wrogo jak Kore, traktują Rosję (na którą już nałożyli embargo) i Chiny których to wody terytorialne narusza permanentnie flota wojenna USA.

  Przed szczytem Manili o spotkanie z Ławrowem z sekretarzem stanu Rex Tillersonem, zabiegał Biały Dom. Było to pierwsze spotkanie po oziębieniu stosunków dyplomatycznych i wydaleniu pracowników amerykańskich konsulatów z Rosji. Spotkanie odbyło się bez ocieplenia stosunku, czy przełomu w kwestii polityki dalekowschodniej.

  Czemu o tym piszę ? Ponieważ nie usłyszycie tego w TV.

  Jakie to ma dla nas znaczenie ? Takie, że maleje prawdopodobieństwo wybuchu konfliktu na dalekim wschodzie, a wzrasta w Europie wschodniej.

  Do k4tx
  Kwestia broni laserowej poruszona przez k4tx- myślę, że zasługuje na osobny krótki artykuł.

  Do:
  Bara-bar ludzi jest za dużo na tej planecie. Albo ludzie, albo planeta.

  Do: Ewiak Ryszard
  W kwestii religii ŻADNEJ to już nie będzie dotyczyć. Wiara upada, bo już nie jest prawdziwa. Jest fałszywa i zakłamana. Jeżeli szukasz mistycyzmu to wojna jądrowa, rozpoczyna ERĘ WODNIKA. Oczyści świat ogniem, tak jak obecnie chrzest odbywa się poprzez wodę od czasów Potopu. Pierwszym znakiem będzie uznanie i wywyższenie kobiety, która jak Wenus wyjdzie z Morza.
  Apokalipsa i jej czterech jeźdźców to zagłada Żydów podczas Powstania Żydowskiego w 63 roku, przeciw Rzymowi.
  WOJNA ATOMOWA U BRAM
 • Życze powrotu do zdrowia.
  Mam nadzieję, że nie długo przyjdzie nam czekać na felietony Pana Bogusława.
  Bogusław Jeznach.
 • +5
  Celne wnioski. Kto dał prawo USA do decydowania kto ma mieć broń atomową, chemiczną, czy biologiczna ? Tą ostatnią tj. chemiczną i biologiczną ma tez USA i użyła jej przeciw swojemu narodowi. Raz w walce z Indianami, rozdając zakażone wirusem ospy pledy. Drugi raz rozsyłając bakterie wąglika pocztą po amerykańskich urzędach.
  72. rocznica ATOMOWEJ ZBRODNI JANKESÓW
 • @Torin 13:26:36
  Wojny stu-letnie; trzydziesto-letnie; 10-letnie czy nawet 4 letnie to historia. Wraz z wydajnością wyrzynania wroga czas wojen się skraca. Dziś wojna będzie trwała kilkanaście godzin.

  Kto szybciej i celniej zaatakuje, zada więcej uderzeń jądrowych ten wygra. Zanim rakiety sowieckie uderzą w Radzikowo, już inne będą w powietrzu lecieć na Nowy York. Później zanim opadnie pył w Europie - USA i Rosja będą razić się nieprzemiennie do wyczerpania potencjału.

  Tak więc zapasami cukru się nie przejmuj, bo możesz nawet nie zdążyć dojść do sklepu.
  Odnośnie Polski istnieje TAJNY plan
 • @goodness 12:05:42
  Tak zgadza się, nie tylko podatki, ale pracowali za darmo jako pracownicy przymusowi. Dlatego Niemcy w zmowie z Rządem II RP, zapłacili im odszkodowania. Średnio 1000 zł na osobę która się zgłosiła i udokumentowała swoje straty, za 4-lata niewolniczej pracy.

  W tym celu powołano z inicjatywy rządu Mazowieckiego i wsparcia żydostwa w 1991 Fundację Polsko-Niemieckią Pojednanie.

  Jej zadaniem była m.in. wypłata odszkodowań osobom poszkodowanym przez III Rzeszę, ze środków przekazanych przez rząd niemiecki.

  Ta sprawa jest już zamknięta.
  Ekspert: Polska nie zrzekła się reparacji.
 • @Drab61 10:56:24
  To jest tak. Żeby ludzi pchnąć do wojny, trzeba im wpoić zagrożenie i wyznaczyć wroga. To pole działania propagandy w mediach. A czyje mamy media ?

  Więc widomo kto nam kreuje wrogów i wmawia zagrożenia..
  Odnośnie Polski istnieje TAJNY plan

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031